News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

iy10

Kurulum sırasında şu hatayla karşılaştım (subs.php)
http://img26.imageshack.us/img26/5033/adszait.jpg

dropmenu.css önemli değil diğer hata sources ta olduğu için kurmadım.

Şimdi kurulumu tamamlayıp hata veren yerleri daha sonra manuel mi kurayım acaba?

Yağız...

Quote from: mtd_68 on March 04, 2009, 05:00:18 PM
Ya olmuyoooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrr....Forumu tasıdım yine olmuyor...Bunu bana yapabilecek biri varmı...Güvenebileceğim!

Resim ekte...
Admin panelinden blok eklemeyi deneyin. Ayrıca MSN adresi vermek yasak.

Quote from: dr_NastY on March 08, 2009, 12:24:16 PM
Merhabalar;
Öncelikle portalla alakalı emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.
SMF 2.0 RC1 sürümünü kullanıyorum, ve yükleme adresindeki SimplePortal2.1.1.zip dosyasını indirdim. Paketi uygula dediğim de altta resmini verdiğim hatayla karşılaştım.

Ne yapabilirim acaba?

Teşekkür ederim.
Hangi resim?

Quote from: iy10 on March 08, 2009, 02:27:27 PM
Kurulum sırasında şu hatayla karşılaştım (subs.php)
http://img26.imageshack.us/img26/5033/adszait.jpg

dropmenu.css önemli değil diğer hata sources ta olduğu için kurmadım.

Şimdi kurulumu tamamlayıp hata veren yerleri daha sonra manuel mi kurayım acaba?
Kurulum yapmadan önce yedek alırsanız bir sorunla karşılaşmazsınız.

dr_NastY

Quote from: Yağız... on March 08, 2009, 03:21:07 PM
Quote from: dr_NastY on March 08, 2009, 12:24:16 PM
Merhabalar;
Öncelikle portalla alakalı emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.
SMF 2.0 RC1 sürümünü kullanıyorum, ve yükleme adresindeki SimplePortal2.1.1.zip dosyasını indirdim. Paketi uygula dediğim de altta resmini verdiğim hatayla karşılaştım.

Ne yapabilirim acaba?

Teşekkür ederim.
Hangi resim?

Resmi ek olarak vermiştim ama sanırım bir sıkıntı olmuş. Buyrun;

emrex2

harunkaraca

Quote from: Yağız... on March 18, 2009, 02:20:58 PM
.html dosyası da mı vermiyor?

Quote from: grafitus on March 18, 2009, 02:40:13 PM
ee bu verilen kod sence html değil mi ???

arkadaş yalan söylemiyor sevgili kardeşim html kodu nu nasıl eklersen ekle olmuyor !

hata bildirimini buraya yazdım

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=227618.msg1923014#msg1923014

fakat sonucu yine kendim buldum !

programın verdigi java ve resim leri klasöre çıkarttırın.

dhtml versiyonunuza göre degişebilir fakat kullanım ve şekli aynıdır.

Publish ten aşagıdaki java dosyasını oluşturun ve bu kodu veya buna benzer bir kodu verecektir "Create *js Script vb..."  seçenegi seçip diger dosyaları kaydettiginiz yeri gösterip ileri diyiniz koda ulaşın ve html blogunun içine bu kodu ekleyin

örnek kod (bendeki):
<script type="text/javascript" language="JavaScript1.2" src="stmenu.js"></script>

(sizde versiyon farkı ile bir kaç eksiklik yada fazlalık olabilir kodlarda)

Mithotyn

Sinan, SMF Media Gallery Mod'u için portalda nasıl bir blok olacak? Keşke PHP-NUKE tarzında olsa : ) Son 5 veya belirli sayıda öğenin ve blok ölçülerine göre yukarıdan aşağıya hareket edecek şekilde.

Yağız...

KroNiqD3Li

Pяηѕѕ LF

Merhaba,

Bir sorum olacak. Ben (html) blok olusturmak istiyorum ama bloktaki üst bölüm yani blok ismi olan bölüm gozukmesin.

sade duyurular kismi gibi ?

anlattigim sekilde blok olusturma sansim varmi ?  :-\

SimplePortal 2.2

örnek:

1.1.21 Default

Özgür

Block eklerken bunun ayarının olması gerekiyor. Çeviride ne olarak geçti hatırlamıyorum ama html block eklerken en altta "Style Options" var. Bunun altında title ve içerik için seçenekler var. No title veya türkçesi Başlıksız sanırım ona tik koyarsanız başlık olmayacaktır.
So Long

Pяηѕѕ LF

Quote from: Özgür´ on April 21, 2009, 06:48:10 PM
Block eklerken bunun ayarının olması gerekiyor. Çeviride ne olarak geçti hatırlamıyorum ama html block eklerken en altta "Style Options" var. Bunun altında title ve içerik için seçenekler var. No title veya türkçesi Başlıksız sanırım ona tik koyarsanız başlık olmayacaktır.

Evet hiç dikkat etmemistim oraya :) denedim ve oldu, eski versiyonda yoktu.

Özgür tesekkür ettim.

Kolay gelsin.
1.1.21 Default

descriptive

simple portal için emeği geçen herkese teşekkür,süper simple dan şaşılmaz

[SiNaN]

Bu arada 2.2 versiyonu bir süre önce duyuruldu. Türkçe dil dosyalarına ilk mesajdaki bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

emrex2

Bu özallik ver mı acaba Ben bazı katagorilerin portalda gözükmemesini istemiyorum nasıl olacak bu.

[SiNaN]

Portalda kategoriler gözükmüyor, sanırım bir blok türünden bahsediyorsunuz. Hangisi?

emrex2

Pardon yanlış yazmışım  :P bazı katagorilerin portalda gözükmesini istemiyorum...

[SiNaN]

Quote from: Blue Dream on May 08, 2009, 01:50:14 AM
Portalda kategoriler gözükmüyor, sanırım bir blok türünden bahsediyorsunuz. Hangisi?

emrex2

Bölüm Haberleri bloğunda bazı katagorilerin çıkmasını istemiyorum (bu sefer dediğini yazdım 8))

Advertisement: