News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

sepla

sagol arkadasim tesekkürler  aaa bu hazir tema ile olsaydi
http://www.gurbetforum.de Bekleriz Banner Takas Yapmak Icin

st3in

bu modu yuklemeye calısırken hata olustu ve simdi site uçtu. lutfen yardım edin arkadaslar modu gectim siteyi kurtaralım hxxp:downbro.com [nonactive] sitemin adı.

BuЯЯЯЯaK

Quote from: sepla on March 14, 2008, 10:47:38 AM

Hazır tema ???

Quote from: st3in on March 14, 2008, 11:09:23 AM
bu modu yuklemeye calısırken hata olustu ve simdi site uçtu. lutfen yardım edin arkadaslar modu gectim siteyi kurtaralım downbro.com sitemin adı.

Nerde hata yaptığını nasıl anlayabiliriz

st3in

nerde hata yaptım simdi mod kurulurken bazı dosyaların yuklenmeyeceği uyarısını almama ragmen yuklemeye devam ettim sonrasın da admin panelinden forum seceneklerine giremedim . modu kaldırıp tekrar kurdugumda site komple gitti. acıkcası nerde hata oldu hangi dosya hasarlı bi bilgim yok.theme dosyalarının orjinalını tekrar up ettim ftp den ancak degisen birsey yok

**(sorunu cozdum)**

Hoochie Coochie Man

Quote from: [SiNaN] on March 11, 2008, 04:40:47 AM
Quote from: Hoochie Coochie Man on March 11, 2008, 04:37:54 AM
Bak sana ne diyecem, sof grey'e yapmadan önce biraz bekle, onun Türkçe butonunu bugün yarın hallederim, öyle yaparsın. he?

Tabii, beklerim.

Sinan, Soft Grey'in Türkçe butonları bitti. Mail adresini özelden at, paketi yolluyayım.
İnadına SMF 1.1.X

themustea

peki şuan kullanmakta oldugum temadan çekermi?

EmRaH__

Kardeş Ellerine Sağlık Çok Teşekkür Ederim Mk Ve Tinny İle Urasmamıza Gerek Bırakmamışsın Teşekkür

[SiNaN]

Quote from: sepla on March 14, 2008, 10:47:38 AM

Hazır tema derken?

Genişleme sorunun önceki mesajdaki kodla çözdünüz, değil mi?

Quote from: st3in on March 14, 2008, 11:18:20 AM
nerde hata yaptım simdi mod kurulurken bazı dosyaların yuklenmeyeceği uyarısını almama ragmen yuklemeye devam ettim sonrasın da admin panelinden forum seceneklerine giremedim . modu kaldırıp tekrar kurdugumda site komple gitti. acıkcası nerde hata oldu hangi dosya hasarlı bi bilgim yok.theme dosyalarının orjinalını tekrar up ettim ftp den ancak degisen birsey yok

**(sorunu cozdum)**

Modu kurarken hata verdiği taktirde kurmaya devam etmeniz halinde mesuliyet tamamen size ait. Ayrıca eğer hata verirse mod kesinlikle çalışmaz.

Quote from: Hoochie Coochie Man on March 14, 2008, 01:05:48 PM
Sinan, Soft Grey'in Türkçe butonları bitti. Mail adresini özelden at, paketi yolluyayım.

Tamam, özel mesaj gönderdim.

Quote from: themustea on March 14, 2008, 03:17:44 PM
peki şuan kullanmakta oldugum temadan çekermi?

Şu an kullanmakta olduğunuz tema ile uyum sağlayacaktır. Yani portal forumun temasını kullanır.

Quote from: EmRaH__ on March 14, 2008, 06:22:19 PM
Kardeş Ellerine Sağlık Çok Teşekkür Ederim Mk Ve Tinny İle Urasmamıza Gerek Bırakmamışsın Teşekkür

Her ikisi de buna göre hayli gelişmiş portallar. Bu dediğim gibi The Simplest, yani en basiti. Özellikle kurulum yönüyle. Ama merak etmeyin, yakında gelişecek. Blockların yerlerini ayarlama, haber ve makale ekleme, özelleştirilmiş blocklar vs. Sadece bekleyinnn.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

rampimp

sinan kardes portal güzel süper daha ney söylim engüzel smf portalini yapmisin tek birsey sormak istiyorum!!

www.site.com/portal.php yapa bilirmiyiz action suz

güzel olur ya yada index.php

simdiden tesekurler

sepla

hazir tema derken bu keske temaya monte edilmis  ve gelistirilmis bicimde olsaydi ......
ama suda var güzel mi güzel calisman var arkadasim sagol
http://www.gurbetforum.de Bekleriz Banner Takas Yapmak Icin

[SiNaN]

Quote from: rampimp on March 15, 2008, 09:51:45 AM
sinan kardes portal güzel süper daha ney söylim engüzel smf portalini yapmisin tek birsey sormak istiyorum!!

www.site.com/portal.php yapa bilirmiyiz action suz

güzel olur ya yada index.php

simdiden tesekurler

Action yok zaten. Ama portal.php olması için SSI.php ile yapılması lazım. Yani forumun dışına taşımak lazım sayfayı. Uğraşın, yapabilirsiniz zannediyorum.

Quote from: sepla on March 16, 2008, 09:23:24 AM
hazir tema derken bu keske temaya monte edilmis  ve gelistirilmis bicimde olsaydi ......
ama suda var güzel mi güzel calisman var arkadasim sagol

Sonraki versiyonlarda böyle birşey olacaktır, merak etmeyin. :)

rampimp

ins dörtgözle bekliyorum

rampimp

sinan kardes yada baska kardes yapmissa resimdeki gimi degistirme ya ben oo siha cizgiyi istemiyorum tek catbg istiyorum olurmu

[SiNaN]

Arada bir <hr> olacak, onu silmelisiniz SPortal.template.php'den.

[SiNaN]

Diğer destek konusunda birisi istemişti, belki burada da işinize yarar.

SMF Shop için son satın alınanlar bloğu.

http://www.daniel15.com/forum/index.php/topic,1219.0.html

Mod sayfasına eklendi.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1104

rampimp

onu biz nasil catbg yapariz

SeHz@dE™

Öncelikle emegine saglık cok güzel birsey yapmışın sagol
sana bikac sorum olucaktı öncelikle hatamı belirteyim...

modu kurdum ve yukardaki resimdeki gibi bir hata aldım daha dogrusu öyle bi sorunla karsılastım cözümünü nasıl yapabilirim

önerim ise anket bölümüne anket kodu bir deefa ekleniyo onun yerine virgül koyarak bikac anket numarası daha yazamazmıyız onun sonucunda ise üye anketi cevapladıgında o enketin yerine sıradaki anket gelsin mesela bi sitede görmüştüm cok güzel olmuş üstelik smf reklam olmazsa linki verim ayrıca böyle birsey yapabilirsen süper olur...

Mr.CoWbOy

Hocam gayet güzeL , kullanışlı desteklenilmesi gereken bir uygulama..

Ellerine sağlık.. Hep destek , tam destek :)

[SiNaN]

Quote from: rampimp on March 17, 2008, 12:44:40 PM
onu biz nasil catbg yapariz

Çizigiyi kaldırmak için;

SPortal.template.php

Bul ve Sil:

if (!$news['is_last'])
echo '
<tr>
<td colspan="2">
<hr style="margin: 2ex 0;" width="100%" />
</td>
</tr>';

Quote from: sehzade10 on March 18, 2008, 04:59:04 PM
Öncelikle emegine saglık cok güzel birsey yapmışın sagol
sana bikac sorum olucaktı öncelikle hatamı belirteyim...

modu kurdum ve yukardaki resimdeki gibi bir hata aldım daha dogrusu öyle bi sorunla karsılastım cözümünü nasıl yapabilirim

önerim ise anket bölümüne anket kodu bir deefa ekleniyo onun yerine virgül koyarak bikac anket numarası daha yazamazmıyız onun sonucunda ise üye anketi cevapladıgında o enketin yerine sıradaki anket gelsin mesela bi sitede görmüştüm cok güzel olmuş üstelik smf reklam olmazsa linki verim ayrıca böyle birsey yapabilirsen süper olur...

İlk soru için avatar boyutunuz normalden 1.5 kat daha fazla olduğu için öyle. Portal Ayarlarından avatarların gösterilmesini kapatırsanız sorun kalmaz.

İkinci soru için de bakacağım, bir eklenti yazarız.

rampimp

ben oraya catbg eklemek istiyordum

Advertisement: