SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

Arveles

Bende Download sistem kurulu. Bloğun herhangi birinde son yüklenen dosyaları nasıl gösteririm?
Bir de makalelerde devamını oku tarzında bir yazı ekleyemez miyiz?
Elveda SMF...

Mithotyn

Yorum'u "Oku" olarak değiştirebilirsin. Dikkat edersen "Yorum" ve "Yorum Yaz" ilgili makaleye gidiyor ve makalenin tamamını görüyorsun, bunu Sinan yeni çıkacak paneklere eklermi bilemem ama SimplePortal'ı küçükken oynadığınız LEGO gibi düşünün ister basit arabalar isterseniz hayal gücünüze göre uzay araçları yapın : )

Arveles

Quote from: minagore on September 03, 2008, 04:40:19 PM
Yorum'u "Oku" olarak değiştirebilirsin. Dikkat edersen "Yorum" ve "Yorum Yaz" ilgili makaleye gidiyor ve makalenin tamamını görüyorsun, bunu Sinan yeni çıkacak paneklere eklermi bilemem ama SimplePortal'ı küçükken oynadığınız LEGO gibi düşünün ister basit arabalar isterseniz hayal gücünüze göre uzay araçları yapın : )
o şekilde yaptığımızda basit gösterim yapıyor, yani profil bilgileri vs. gösterilmiyor..
Elveda SMF...

Mithotyn

Doğal, çünkü makalenin özelliğide bu zaten. Eğer Profil Alanı istersen bu "Makale" özelliğini yitirir.

Arveles

peki bloklarda son yüklenen dosyaları gösterebilir miyiz? (download system)
Elveda SMF...

BahanesiBoL

Quoteo şekilde yaptığımızda basit gösterim yapıyor, yani profil bilgileri vs. gösterilmiyor..
Doğal, çünkü makalenin özelliğide bu zaten. Eğer Profil Alanı istersen bu "Makale" özelliğini yitirir.

Admin/SPortal Yönetimi/Temel ayarlar

"Makale görünümü teması" işaretini kaldırırsan normal forumda yazdığın mesajlar gibi görünür yani profil de görünür.

Quotepeki bloklarda son yüklenen dosyaları gösterebilir miyiz? (download system)

Varsayılan bloklar arasında yok ama php bloğu ile yapılabilir sanırsam nasıl yapıldığını sorma çünkü bilmiyorum :)

[SiNaN]

Foxi:

Deneme bir üyelik sağlar mısınız?

Egitimforumu.Com:

İlk sorunuzu ηє ναя вαşкα cevaplamış.

İkincisi için şu mesajdaki kodları bir PHP blokunda kullanabilirsiniz:

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=240522.msg1621844#msg1621844
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

BahanesiBoL

Kimler online bloğunda istediğimiz üye gruplarını nasıl kalın gösteririz.

[SiNaN]

../Sources/SPortal.php

Bul:

$link = '<b>' . $link . '</b>';
}

Değiştir:

}
elseif (in_array($row['ID_GROUP'], array(1,2,3,4)))

1,2,3,4 kalınlaştırılacak grup IDleri.

BahanesiBoL

om3rom3r

forumdaki son mesajları (Tıpkı simpleportaldaki php Hazır blok gibi) ama bu sefer HTML formatındaki sayfamda yayınlamak istiyorum.

Böyle birşey mümkün mü ?

[SiNaN]

Sayfanızı PHP yaparsanız mümküm ama yanlış konudasınız. :)

om3rom3r

simpleportal ınki gibi istediğimden dolayı buraya yazdım. simpleportaldaki gibi nasıl yapabiliriz

[SiNaN]

Hala yanlış konudasınız. SimplePortal destek konusunda SSI ile alakalı destek aramak doğru olmaz. Dokümantasyon bölümündeki konulara uğramanızı tavsiye ederim. ;)

om3rom3r

tamam...
o zaman doğru konuda bi soru sorayım.
SMF 1.1.6 çıkmış. SMF 1.1.5 i güncelleyip 1.1.6 yapsak Simple Portal ile bir uyumsuzluk yaratırmı ?

KenaNeoN

sinan
bunu  aynı bir klasör açıp kurabilir miyim ?
diyelim forum adresim >>> sitem.com/forum
ben >> sitem.com/portal kısmına kurmak istiyorum.Mümkün müdür ?
İnsanlar komik, onları anlaman için yeter mimik.
Tek sahipliğimiz bilmem kaç gram et ve içine sığınan kemik.
Onu da toprak alır elde var ölüm, hüzünlü son bölüm !....

KoloRap.org | Kolera Tarzı Rap >>> Güncel Kuvvetmira Portalı
<a href="http://www.kolorap.org" title="Kolera,Sagopa Kajmer,Abluka Alarm,Sago,Sagopa,Kolo,Kuvvetmira,Türkçe Rap,Melankolia,Mic Beatz,KoloRap,Graffiti,Hip Hop" target="_blank">KoloRap.org</a>

KenaNeoN

Quote from: KenaNeoN on September 09, 2008, 08:29:44 PM
sinan
güncel

<a href="http://www.kolorap.org" title="Kolera,Sagopa Kajmer,Abluka Alarm,Sago,Sagopa,Kolo,Kuvvetmira,Türkçe Rap,Melankolia,Mic Beatz,KoloRap,Graffiti,Hip Hop" target="_blank">KoloRap.org</a>

Arveles

1- Son konular bloğunu sadece konu isimleri olacak şekilde ayarlayabilir miyiz? Yani gönderen, gönderim tarihi ve ait olduğu bölüm olmasın..

2- Yukarıdaki mesajlarda sormuştum..Makaleleri istediğimiz bir yerden bölüp devamını oku linkini ekleyebilir miyiz? "1 yorum" vs yazan yerden yapacaktım ama dil dosyalarında yorum yazan yeri bir türlü bulamadım..

Edit: Son Konular bloğu bende son mesaj atılan konuları listeliyor, benim istediğim foruma açılan son konular...Bu mümkün müdür?
Elveda SMF...

KenaNeoN

Quote from: KenaNeoN on September 09, 2008, 08:29:44 PM
sinan

Balaban

Ellerine sağlık [SiNaN]..fakat bir sorum olacak.
Paket halina 2.0 Beta 3.1 Public ile kurabilme şansımız var mı?
.

Advertisement: