SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

om3rom3r

şuan kullandığım versiyon 2.0.4 en güncel versiyona yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim ?

[SiNaN]

2.0.4 versiyonunu tamamen kaldırın ve 2.1.1 versiyonunu kurun.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

[SiNaN]

SimplePortal 2.1.1 Türkçe Dil Dosyaları SimplePortal Downloads sayfasına eklenmiştir.

Pijama

Plus

beyler yeni blok eklerken alttaki 7 tane blogun yazısı yok :S

Pяηѕѕ LF

Quote from: Plus on December 24, 2008, 12:48:34 PM
beyler yeni blok eklerken alttaki 7 tane blogun yazısı yok :S

Eski Türkçe Dil Dosyalarini paket olarak kaldir ve sinan'nin yukarda verdigi linkten son sürüm Türkçe Dil Dosyalarini yükle.
1.1.21 Default

demir4735

süper oldu teşekkürler gayet başarılı bu 2.1.1 sürümü herkese tavsiye ederim.

demir4735

bu arada her şeyi güzelde bu makale oluştur makale kategori vs. ne işe yarıyor tam mantığını anlayamadım . makale oluşturuyorum kategori seçiyorum aktif oluyor fakat hiç bi yerde göremiyorum nedir bunun mantığı. makale oluştur diyorum direk portalın ortasında bana bölüm seçtiriyo vs. seçiyorum onaylıyorum fakat hiç bi yerde göremiyorum.

CILGINKRAL

Table 'alp_verisql.smf_sp_blocks' doesn't exist
Dosya: /home/alp/public_html/forum/Packages/temp/install1-1.php
Satır: 121

bende bu hatayı veriyor kurmuyor yardımcı olursanız sevınırım

upgrade1-1.php çalıştırdıgımsa ıse bu hatayı verıyor

Table 'alp_verisql.smf_sp_blocks' doesn't exist
Dosya: /home/alp/public_html/forum/upgrade1-1.php
Satır: 10

demir4735

normal olarak portaldaki blokları forumda göster işaretliyorum göstermiyor neden olabilir. 2.1.1 sürümü kurdum her şey çok güzel fakat admin paneldeki ayarlarında blokları forum içinde vs. gösterme olayını yapamadım.

BahanesiBoL

Blok türünü seçtikten sonra blok ayarlarında en alta gelişmiş işaretledikten sonra karşına iki seçenek çıkıcak oradan istediğin yeri seçebilirsin.

velikz

"Simple portalı" yüklediğimde index 503 hatası alıyorum fakat konu linkleri admin panali çalışıyor sadece indexte sorun yaşanıyor.soruna nasıl bir çözüm yolu bulabilirim

Düzeltme: Simple portal diyecekken aklım tiny portala kaynış kusara bakmayın

Pяηѕѕ LF

Quote from: velikz on January 02, 2009, 04:14:23 PM
Tiny portalı yüklediğimde index 503 hatası alıyorum fakat konu linkleri admin panali çalışıyor sadece indexte sorun yaşanıyor.soruna nasıl bir çözüm yolu bulabilirim

Bu konu SimplePortal ile ilgili sen TinyPortal'dan bahsediyorsun dogru yere mesaj yazdigina eminmisin ?  ::)
1.1.21 Default

UzM@N

UzM@N

Pяηѕѕ LF

1.1.21 Default

Mur4T

2.1.1 sürümünü kurdum.

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 1.1.7, ama veritabanın sürümü 1.1.5. upgrage.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

Dosya: /var/www/vhosts/siteadi.com/httpdocs/Sources/Subs-SPortal1-1.php
Satır: 44

Bu hatayı alıyorum Forumun hiç biyeri açılmıyor. Her sayfada bu hatayı veriyor. Paketin içinden upgrade dosyalarını da ftp den yollayıp çalıştırdım. Fakat yinede bi sonuç alamadım. Bi çözümü varmıdır acaba.

Yağız...

http://download.simplemachines.org/index.php?thanks;filename=smf_1-1-7_upgrade.zip
Bu dosyayı indirin. İçerisinde bulunan upgrade.php ve upgrade_1-1.sql dosyalarını forumunuzun bulunduğu dizine atıp çalıştırın.

[SiNaN]

Mur4T

Tam hatayı görmek için paketi yeniden yükledim. Fakat bu sefer hatayı almadım.  Bir sorun olursa tekrar yazarım buraya.

Balaban

hocam , boardnews fonksiyonundaki gibi konu ve içeriğin belirlediğimiz kadar karakterini nasıl gösterebiliriz...yalnız bütün forumdan olacak sekillde..
.

Advertisement: