SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

Yağız...

Anladım :) En iyisini yapmışsın :) Sormayı unuttum, kaç beta olacak?

[SiNaN]

Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

[SiNaN]

Mithotyn

Hiç bir sebep beni ilgilendirmiyor, SMF 2.0 RC sürümüne sırf seni beklediğim için geçmiyorum Sinan : ) Stabil sürümü sabırsızlıkla bekliyorum ;)

Antes

Çok Tatlı ... Çok Şeker ... Çok Sade ... Çok Kullanışlı !

Kısaca Müthiş :)

Mithotyn

Quote from: Gnoll on February 23, 2009, 10:45:46 AM
Çok Tatlı ... Çok Şeker ... Çok Sade ... Çok Kullanışlı !

Kısaca Müthiş :)

Bende, benden bahsediyorsun sandım :P

SeloCani

www.sevdasokak.net
Sizin Sevda Sokağınız...

Mithotyn

Yeni RC2 temasını düşünerekten, yeni gelecek SimplePortal versiyonunda çerçeve ve başlığı opsiyonel olarak kullanma gibi bir seçenek olursa harika olur.

[SiNaN]

Umarım ekteki resim yeterince açıklayıcıdır.

intFUSE

Quote from: Blue Dream on February 25, 2009, 04:21:58 AM
Umarım ekteki resim yeterince açıklayıcıdır.

bu iyi olmuş işte eline sağlık Sinan :)

Mithotyn

Açıklayıcı olmak ne kelime! Simple yıldızlar uçuşuyor başımda : ) Demeye bırakmadan Sen ve Ekibin harika işler çıkarıyorsunuz. Çok teşekkür ederim Sinan.

[SiNaN]

Ekibim adına teşekkürler. Yeni versiyonda çok daha fazlası var ve umuyorum bu şu ana kadar yazdığımız en stabil sürüm olacak. Bundan sonra artık destek konuları göremeyebilirim. :P

Yağız...

[SiNaN]

Özgür

Quote from: Blue Dream on February 25, 2009, 04:49:43 AM
Ekibim adına teşekkürler. Yeni versiyonda çok daha fazlası var ve umuyorum bu şu ana kadar yazdığımız en stabil sürüm olacak. Bundan sonra artık destek konuları göremeyebilirim. :P
Bir blok için istenen herşey var içerisinde. Bu harika birşey.. Forumdan ayrı dizinde çalışabilecek bir portal olsun n'olur. =)
So Long

[SiNaN]

Evet. Ayrica 2.2'deki bloklarin SMF'de varsayilan olarak bulunmayan sayfalarda (action) gosterilme kontrolu suan mevcut portallar arasinda en gelismisi. Bunun yaninda, yeniden yazdigimiz Veritabani Araci SP ile ilgili butun veritabani sorunlarinizi saniyeler icinde cozebilecek, eski SP veritabani tablolariniz mevcutsa bu tablolari herhangi bir versiyondan son surume guncelleyebileceksiniz.

Bahsettigin ozelligi de RC1 ile tamamen desteklemeye baslayacagiz Ozgur.

Özgür

Bir-an önce çıkar umarım öyleyse.
Bahsettiğim özelliğin aslında ne kadar önemli olduğunun çoğu portal yapımcısı/takımı farkında değil. Portalın çoğu zaman kurulan herhangi bir "mod" dan farkı kalmıyor. (Basit bir action oluşturmaktan yani..) Özel bir sayfa hazırlamış oluyorsun sadece. Bunu yanlış anlamamalısın, zira bu özelliği eklemeyi düşünüyor olmanız verdiğiniz önemi gösteriyor. Hem simpleportal gelişme aşamasında.. Bahsi geçen herşeyi toplayınca kendi kulvarında rakibi kalmayacak gibi=)

QuoteSP veritabani tablolariniz mevcutsa bu tablolari herhangi bir versiyondan son surume guncelleyebileceksiniz
Buda tam olması gereken gibi.. Geleceği düşünülerek yapılmış herşey eninde sonunda hakettiği değeri bulur.

Daha da iyileri olur umarım. Allah yardımcınız olsun =)
So Long

AskSairi

16.     Değişiklik Yap     ./Themes/default/css/dropmenu.css     Test Başarısız
ne yapmam gerek acaba?
kursam ne sorun olur nasıl cözebilirim

Özgür

O değişikliği elle yapmanız gerekecek. Sorun olmaz kolayca çözebilirsiniz.
So Long

Advertisement: