News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SimplePortal - 2.3.6 Çıktı!

Started by [SiNaN], March 11, 2008, 02:46:30 AM

Previous topic - Next topic

emrex2

Arkadaşla simpleportalda bazı katagorilerin görünmesini istiyorum lütfen yardım edermisiniz.

Gurbet_42

Ne gibi? Admin panelde bloklardan bölüm haberleri bloğunu kullanabilirsin. Ayrıca forum butonu eklemelisin.

emrex2

Pardon bazı katagorilerin görünmesini istemiyorum.

my_wuslat

blok isimleri bu resimdeki gibi hep sola dayalı, nasıl ortalarız ?

sitem

Arkadaşlar,ben sorunumu uzun zamandır çözemedim forumda kendimce aradım ama belki ben tam anlamadığım için bulamadım sorunum simple portal 2.2 de dil sorunu açtığım bloklarda türkçe karekterleri kullanamıyorum.trkish 2.2 zip dil paketini kurdum ama karekterler Türkce çıkmıyor nerede yanlış yapıyorum yada nasıl düzeltebilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gurbet_42

Quote from: sitem on September 23, 2009, 06:26:26 AM
Arkadaşlar,ben sorunumu uzun zamandır çözemedim forumda kendimce aradım ama belki ben tam anlamadığım için bulamadım sorunum simple portal 2.2 de dil sorunu açtığım bloklarda türkçe karekterleri kullanamıyorum.trkish 2.2 zip dil paketini kurdum ama karekterler Türkce çıkmıyor nerede yanlış yapıyorum yada nasıl düzeltebilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bloklardaki dili kendin değiştireceksin.

sitem

Quote from: Gurbet_1907 on September 23, 2009, 06:28:07 AM
Quote from: sitem on September 23, 2009, 06:26:26 AM

Bloklardaki dili kendin değiştireceksin.
arkadaşım tam anlamadım, yani ı,ü gibi harfleri kendim ı,u olarak tek tek düzeltmemi yapacağım.tam anlayamadım.bana msn den yardımcı olabilirmisiniz.bu sorunumu ben uzun zamandır çözemedim.

Gurbet_42

Sanırım ben yanlış anladım,blokların adını sandım.Nasıl sorun halen tam anlayamadım sitende bir sorun görünmüyor.

sitem

Quote from: Gurbet_1907 on September 23, 2009, 06:41:09 AM
Sanırım ben yanlış anladım,blokların adını sandım.Nasıl sorun halen tam anlayamadım sitende bir sorun görünmüyor.

Arkadaşım bak şöyle anlatayım.ben forumuma portalı kurdum,2,2 zipli dil dosyasını paketlerden yükledim. Adminden yeni blok açıp konu yazdığımda konu içerisinde geçen u,ı,o gibi harflerin çıkmadığını yani Türkçe karakterleri yazmadığını gördüm.Bu sorunu aşamadım.Sanırın şimdi aydınlar-tıcı olmuştur.Ayrıca ben sitemin ismini vermedim siz hangi siteye baktınız?

Gurbet_42

sitem

Quote from: Gurbet_1907 on September 23, 2009, 06:48:58 AM
Profilindeki değil mi?

Size site adresimi özel mesaj olarak attım.teşekkürler.

Gurbet_42

akvanusya.com

Merhaba..Simpleportal 2.2.2 ve smf 1.1.10 kullanıyorum..Google adsense kodlarımı (468*60 ölçülerinde 2 banner kodu),yanlızca simple portal kısmındaorta dizinde biri üstte biri altta olacak şekilde gösterebilirmiyim?BU mümkünmüdür acaba?Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

grafitus

Quote from: akvanusya.com on October 12, 2009, 03:00:59 AM
Merhaba..Simpleportal 2.2.2 ve smf 1.1.10 kullanıyorum..Google adsense kodlarımı (468*60 ölçülerinde 2 banner kodu),yanlızca simple portal kısmındaorta dizinde biri üstte biri altta olacak şekilde gösterebilirmiyim?BU mümkünmüdür acaba?Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Evet. "HTML Blok" kullanarak eklyebilirsiniz.

€®Ю€∏∏----®

selamın aleykum arkadaşlar RC1.2. kullanıyorum SimplePortal modifikasyonda desteklediği gösteriyor yüklüyorum yüklendi gözüküyor ancak hiçbir değişiklik yok forumda foruma bakıyorum hiçbirşey eklenmemiş dosyaları bile çıkarmamış neden olabilir acaba ?

Gurbet_42

Türkçe dil paketinide yükledin mi?Admin panelde SimplePortal bölümü varsa aktifleştirmen lazım.

€®Ю€∏∏----®

pєКєя `|®|

simpleportal 2.3.1 sürümünün türkçe dil dosyası hala çıkmadı mı ya :'(

Gurbet_42

Quote from: pєКєя `|®| on October 23, 2009, 10:32:53 AM
simpleportal 2.3.1 sürümünün türkçe dil dosyası hala çıkmadı mı ya :'(

Çıkmadı henüz ama burada  2.3 den farklı olan degişiklik var.

FinaLonLine

sitemden tinyy portalı silebilirsm bu portalı kurucam ama silmede hata veriyor cözemedim  >:( manuelinede bakamadım bi silim kurucam bide bunu denim bakalım  ???
www.FinaLonLine.Net [nofollow]

Advertisement: