Usernames u koloru :)

Started by lvzifer, March 11, 2008, 04:35:16 PM

Previous topic - Next topic

lvzifer

trazim ovaj mod .. ali znaci da svuda po forumu nickovi budu u koloru .. naso sam neki mod al ne "farba" dobro :P

manix

mislis da svaka grupa ima svoju boju ili da svako clan moze da stavi svoju boju ili samo da promenis boju nikova???

panker

html upisi u ime grupe clanova...

lvzifer

svaka grupa i ima svoju boju .. ali se ona vidi samo u Online listi .. a hteo bih da bude svuda po forumu .. u topiku i sl ..

nirre

U ime grupe kucaj sledece
<font color="" size=""><b>Ime grupe</b></font>

panker

evo ti gotov kod...MOj...pa menjaj...

<font color="blue" size="2" face="Comic Sans MS"><b>Obezbedjenje foruma</b></fon

manix

mislim da niste razumeli coveka... Na smf je boja svih nikova je ista a on hoce da bude kao boja grupe u koji je taj nik...

znaci treba da uradi proveru u kojoj je nik grupi pa da odredi boju nika a ne grupe...

Sada nemam vremena da to napravim ali ako nista ne uradi potrudicu se da to uradim...

Ambasador

Mislim da imaš mod za to što tražiš, ukucaj u pretragu modova Membergroup colors

Poz!

lvzifer

to bi trebalo da je ovaj mod ..

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=111

al instalirao sam i nista se nije promenilo ..


lvzifer

ne .. namestio sam to je taj mod ..

Sony_Grahovic

e moze pomoc ja sam uradio po ovome kodu  <font color="blue" size="2" face="Comic Sans MS"><b>Obezbedjenje foruma</b></fon svugdje mi se boja promjeni samo ime se ne promjeni u tu boju koju ja hocu mozeli pomoc

Venera

Quote from: Sony_Grahovic on May 25, 2014, 08:16:32 AM
e moze pomoc ja sam uradio po ovome kodu  <font color="blue" size="2" face="Comic Sans MS"><b>Obezbedjenje foruma</b></fon svugdje mi se boja promjeni samo ime se ne promjeni u tu boju koju ja hocu mozeli pomoc

<font color="blue" size="2" face="Comic Sans MS"><b>Obezbedjenje foruma</b></font>


Dzonny

Uzgred, font tag je zamenjen sa css-om  i nije html5 validan, tako da, ako već na ovaj način hoćete da menjate boje nickova - pravilnije je to uraditi putem samo nekog div-a koji ćete u css-u oblikovati prema svojim potrebama...

Advertisement: