News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Download Sistemi

Started by Hoochie Coochie Man, March 17, 2008, 11:19:34 AM

Previous topic - Next topic

_Serhat_

Maalesef ekleyemem en doğrusu türkçesini ekleyemem çünkü onun ftpsıne giriş iznim yok nasıl yaptığımı anlatıyım ben ilk olarak paketi indirdim ve yükledım. Sonra Themes\default\languages içindeki Modifications.turkish.php ve Who.turkish.php dosylarına kodları ekledım ve tekrar Themes\default\languages dosyasına attım ardından ekdeki Downloads.turkish.php dosyasını Themes\default\languages içine attım butonda oluşmadı butonu manuel ekledım sonra sunuçu ayarları ve forum seçenekleri arasında bir boşluk oluştu sonra üye izinlerine geldiğimde download ile ilgili seçeneklere baktım yazılar yoktu ama karşısında kutucuklar vardı belki bu modu ben yanlış ekledım dedim galeri modunuda ekledım onda da aynı sorun çıktı sonra konu kiltleme mesajı kısmını ekledım onda da aynı sorun çıktı o yetmez gibi birde kim nerede kısmını altında üye gruplarının isminin olduğu modu ekledım ve onda da aynı sorun çıktı büyük bir ihtimal bende bir yamukluk var ama neremde var anlamadım  :)
Lüzümsüzsa Söndür...

Özgür

"kullandığınız temanın" languages dizininin içinde ManagePermissions.turkish.php vardır öyleyse. onu silerseniz düzelir sanırım.
So Long

pskobozkurt

sitede download bölümü ziyaretçilere görünsün fakat linkleri sadece üyeler görebilsin, yani ziyaretçiler dosya indiremeyecek ! bunu yapabilirmiyiz acaba??

pskobozkurt

bu konuda bilgisi olan yok mu?

Arveles

Bugün yeni sürümü çıkmış(1.1)..Kuran birisi varsa nelerin değiştiğini yazabilir mi? Dil dosyalarında değişiklik olmuş mu acaba?
Elveda SMF...

John Rambo

İlginçtir modifikasyon dosya boyutu seçiyor.
2 mb den yüksek dosya yüklüyor fakat 0 kb. olarak gösteriyor.
2mb den az dosyayı ise gösteriyor.(Max file uploand 99999999 ayarlı)

John Rambo

Quote from: John Rambo on November 03, 2008, 01:54:20 AM
İlginçtir modifikasyon dosya boyutu seçiyor.
2 mb den yüksek dosya yüklüyor fakat 0 kb. olarak gösteriyor.
2mb den az dosyayı ise gösteriyor.(Max file uploand 99999999 ayarlı)

Bu problem nasıl çözülebilir?

Arveles

Bu sorun bende de mevcut..
Elveda SMF...

John Rambo

Bana modifikasyon hatalı gibi geliyor. Full paket ve son sürüm sanırım iyi kontrol edilmemiş.

Özgür

*erhan dil dosyalarında biraz  değişiklik olmuş yeni gelen kısımlarıda çevirebilir misin uygun olduğunda =) Çok sanıyordum ama pek fazla yokmuş =)
So Long

Hoochie Coochie Man

Quote from: ЯocKayseri on November 05, 2008, 08:57:29 PM
*erhan dil dosyalarında biraz  değişiklik olmuş yeni gelen kısımlarıda çevirebilir misin uygun olduğunda =) Çok sanıyordum ama pek fazla yokmuş =)
3 küçük değişiklik olmuş, hallettim, ilk mesaja yeni dosyayı ekledim.
İnadına SMF 1.1.X

QuaxLine

Download forumları için uygun olabilecek bir mod.
OnLine Game [nofollow] - Game World [nofollow] - Online World [nofollow]

SMF [nofollow]
SMF Yardım [nofollow]
SMF Destek [nofollow]

[nofollow]

[nofollow]

erdemdengel

Quote from: Hoochie Coochie Man on April 21, 2008, 08:19:21 AM
Pardon cümlene dikkat etmedim, ben modifikasyonun Türkçe karakterleri sorunlu sandım..
O konuda birşey yapamayacağım. UTF-8 hiç kullanmadım. Neden öyle bir sorun verdi o da ilginç tabi. Peki normal forumundaki karakterlerde sorun yok, düzgün sanırsam, öyle mi?

Ultraedit ile dosyaları açın
Farklı kaydet diyip UTF8 seçin
Düzeliyor

BahanesiBoL

Türkçe çeviri için teşekkürler :)

crix4lis

_ImmorTaL_

Mikroplar

Mikrop derki;

ARKADAŞLAR BU UGULAMAYI SAKIN KURMAYIN !

Zombi denilen virüslerin yüklnip   SİTENİZ HACK lenebilir ! SAKIN KURMAYIN !!

Hoochie Coochie Man

Modifikasyonda öyle bir risk görüyorsanız, lütfen rapor edin, ingilizce bilmiyorsanız rapor mesajınızı buraya yazın, elbet çeviren olacaktır. Onun dışında buraya "kurmayın, hacklenirsiniz" yazmak yalnızca laf salatasından ibarettir.
İnadına SMF 1.1.X

crazyim

Paket çok güzel sorunsuz kurdum.Download [nofollow] yazısı yerine resimli buton da ekledim.Anlatan emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Sorum şu; download butonunu menüye ekledim.Fakat aktif buton resimde de görüldüğü üzere beyaz backgrounda geçmiyor.Kenarları beyaz oluyor sadece...Nedenini bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim.Teşekkür ederim..

Özgür

index.template.php nizi ekleyin.
So Long

Advertisement: