News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Download Sistemi

Started by Hoochie Coochie Man, March 17, 2008, 11:19:34 AM

Previous topic - Next topic

crazyim

Quote from: Özgür´ on February 16, 2009, 02:37:20 PM
index.template.php nizi ekleyin.

Dosya ekte...

Özgür

Bulun

// Show the [downloads] button.
echo ($current_action == 'downloads' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
<td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'download' ? 'active_back' : 'back' , '">
<a href="', $scripturl, '?action=downloads">DOWNLOAD</a>
</td>' , $current_action == 'downloads' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';

değiştirin

// Show the [downloads] button.
echo ($current_action == 'downloads' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
<td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'downloads' ? 'active_back' : 'back' , '">
<a href="', $scripturl, '?action=downloads">DOWNLOAD</a>
</td>' , $current_action == 'downloads' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';

simplemachines hero olmuşum =)
So Long

crazyim

Özgür´  çok teşekkürler.Şu an düzgün bir şekilde çalışmakta..

kadir21

Bunda alt kategolerileri alt alta düzenli bir şekilde yapabilirmyiiz birde düzelt sil gibi butonları yazı yerine buton nasıl koyarız

kadir21

Quote from: kadir21 on February 19, 2009, 11:13:41 AM
Bunda alt kategolerileri alt alta düzenli bir şekilde yapabilirmyiiz birde düzelt sil gibi butonları yazı yerine buton nasıl koyarız

kadir21

Quote from: kadir21 on February 19, 2009, 11:13:41 AM

LaZKoPaT

Download Yazısını Ne Menülerde Nede Admin Panelinde Göremiyorummmm Yardım Edin Lütfen Paket Sorunsuz Bi Şekilde Kuruldu Ama Takıldım Kaldım Şimdi

MaRaSLi46

bunu kordum sorunsuz nasıl yükleme yapacağım

MaRaSLi46

Gurbet_42

Burada bir boşluk oluştu işaret koyulacak gibi ama burada bir fazlalık mı yoksa eksiklik mi var acaba.En son modu kurdum ve ilk mesajdaki türkçe dosyasını kurdum.

Özgür

Yeni sürümde dil değişkeni eklenmiş olmalı. Dili ingilizce yapıp tekrar bakar mısın?
So Long

Gurbet_42

Gurbet_42

O boşlukta Ana sayfada en çok downlod olan dosyaları göster gibi bir şey yazıyor galiba..

Tamam Özgür  Downloads.turkish.php dosyasına $txt['downloads_index_mostdownloaded'] = 'Ana sayfada en çok indirilen downloadlarý göster'; ekledim düzeldi.

zatara10

Selam arkadaşlar.Bu modifikasyonun bugün en son sürümünü kurdum,tek sorunum büyük boyutta (10Mb cıvarı) dosya yüklerken explorer penceresinde bağlantı kesildi hatası alıyorum,ayrıca 3 Mb ta kadar olan dosyaları yüklüyor fakat boyutunu 0B olarak gösteriyor.5mb cıvarı dosya yükledim,onuda 0B olarak gösterdi,5 mb olan dosyayı indirmeye kalktığımda ise bembeyaz bir ekranda "404 - Dosya eki bulunamadı" hatası alıyorum,araştırınca aslında yüklendi gözüken o dosya downloads klasörünün içinde yok !

modu kurmak için çok uğraştım,kendime göre düzenledim,herşey bitti ama dosya eklemede bu sorunları yaşayınca şu an kafayı yemek üzereyim,dosya eklenti boyutu ayarlarını yükselttim denedim ama nafile

yardımcı olabilecek varmı bu konuda :(

bilasdem

arkadaşlar ben download sistemini kurdum güzelde çalışıyor ama bunu yanıtla dediğimizde ordan yükleme yapamazmıyız
şu an localde çalışaçağım

Antes

Dikkatimi Çekti Söylemeden geçemiycem

// Başlangıç.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man
$txt['whoall_downloads'] = '<a href="' . $scripturl . '?action=downloads">Downloads</a>\'a bakıyor.';
// Bitiş.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man

yazmışsın ... Eklentiyi sen mi yaptın arkadaşım ... ayrıca nası bir türkçe çeviri bu ? by ? Türkçede by mı var ?

// Bitiş.. Download Sistemi (...) Tarafından Yazılmış (...) Tarafından Türkçeye Çevrilmiştir...

AYIP AYIP AYIP ...

DNA27

// Başlangıç.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man

Bir başlangıçtır TR çeviri kendisine ait oldugunu işaret ediyor..
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Yağız...

Herkes istediği yorumu yapabilir. Ayrıca herşeyi rapor etmenize gerek yok, biz herşeyi görüyoruz gerekirse müdahale ederiz.

bilasdem

arkadaşlar eklediğim resimleri Download bölümünde görünmüyor (ama resim var)yeni mesaj yaz dediğimde resim ekle butonuna basıyorum download sistemine eklediğim resmin linkini yapıştırıyorum  kaydet dediğimde ise görünmüyor
resmin orjinalini görmek için tıklayın yazan yere tıkladığımda ise forum ana sayfasına yönlendiriyor

şu an localde çalışaçağım

tibbiye

siteme modülü güzelce kurdum fakat.edit kısımlarında;download ve yorum ekleme yerlerinde yazdığım şeylerde türkçe karakterler bozuk çıkıyor.utf-8 kullanıyorum.
Bazıları sarı-yeşil-kırmızı renkleri kendilerinin zannediyorlar.
Soylarını inkar ediyorlar.
Buyrun bakın kimin renkleriymiş bunlar...

Advertisement: