Mesaj ve Konu Sahibini Değiştirmek

Started by [SiNaN], March 21, 2008, 03:59:27 AM

Previous topic - Next topic

[SiNaN]

Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

hakand

dotum dediğn gibi yaptım ama  resimdeki aynı şey oldu yine ....

ekteki dosyayı bi düzenlesen sana zahmet.dedğim gibi verdiğm resmin aynısı oldu yine

husmen73 (Gulhin)

-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

hakand

ℓσяєиz

ayışıgı teması içinde languages dizini barındırmakta dil dosyasındaki değişliliği tema kasloru içindeki dosyaya yapmayı denedinmi pek i?

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

hakand

post template.php ekte kardeş 10 günü geçti artık gına geldi bu işe.lütfen yardımcı olun artık.Language klasörü içindeki hangi dosya lazımsa onuda atayım şu işi halledelim lütfen

[SiNaN]

../Themes/ayisigi/languages/Modifications.turkish.php

Bul:

?>

Öncesine ekle:

$txt['changeposterid'] = 'Mesaj/Konu Sahibini Değiştir';
$txt['changeposteridno'] = 'Yeni Üye ID\'si';

hakand

Quote from: [SiNaN] on March 31, 2008, 09:12:18 AM
Öncelikle bu paketi kuracaksınız:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=1131;id=51870

Change_Poster_Of_Topic_And_Message.zip

Daha sonra da bunu:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=1131;id=52056

Change_Poster_Of_Topic_And_Message_Turkish.zip

Bu mesajındaki paketleri indirip kurdum daha sonra

Themes/ayisigi/languages/Modifications.turkish.php dosyasındaki değişiklikleri yaptım yine olmadı kardeş....

forum sürümü 1.1.4 temam ayışığı

[SiNaN]

Default temasında gözükür mü oradaki yazılar?

hakand

daha bi şey yazmayacağım ya bu konuya attığım msj sayısı 10 geçti ve hala bi çözüm yok ya da tam anlatım yapmıyorsunuz bi msj atıyoruz 2 gün bekliyoruz cevabı yeter artık..

ben bu modu kurmayacğım vazgeçtim........

ℓσяєиz

@hakand
ektekileri indir ve

Modifications.turkish.php -> Themes/ayisigi/languages/ 
Post.template.php    -> Themes/ayisigi/

diiznlerine at

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

[SiNaN]

Quote from: hakand on April 06, 2008, 02:12:58 PM
daha bi şey yazmayacağım ya bu konuya attığım msj sayısı 10 geçti ve hala bi çözüm yok ya da tam anlatım yapmıyorsunuz bi msj atıyoruz 2 gün bekliyoruz cevabı yeter artık..

Siz bilirsiniz efendim. Kimse sizi bu hususta zorlamıyor. 10 mesajdır cevap almanıza rağmen hala çözemediyseniz sorun bizde değil, sizdedir. Yardımcı olmaya çalıştığımız ilk kişi değilsiniz. Ve kusura bakmayın ama, daha şu basit modu bile kuramadıysanız nasıl admin olacaksınız merak ediyorum. Konunun selameti için cevap yazsanız dahi mukabelede bulunmayacağım. Hayırlı günler efendim.

hakand

Quote from: [SiNaN] on April 07, 2008, 02:31:29 AM
Quote from: hakand on April 06, 2008, 02:12:58 PM

Siz bilirsiniz efendim. Kimse sizi bu hususta zorlamıyor. 10 mesajdır cevap almanıza rağmen hala çözemediyseniz sorun bizde değil, sizdedir. Yardımcı olmaya çalıştığımız ilk kişi değilsiniz. Ve kusura bakmayın ama, daha şu basit modu bile kuramadıysanız nasıl admin olacaksınız merak ediyorum. Konunun selameti için cevap yazsanız dahi mukabelede bulunmayacağım. Hayırlı günler efendim.

sana da hayırlı işler birader allah razı olsun ne kadar yardımsever olduğunu gösterdin .özeline bile msj attım cvp yazmadın ama haklısın tabi

HAYIRLI İŞLER SANA DA.....

Evo™

[SiNaN] çok teşekkürler herkesin işine yarayacak bir mod sorunsuz kurdum. Eline sağlık.

hasanok86

Teşekkürler denedim süper 1.1.5 de.
Web site Adress: www.forum.elemegim.info

Hayat Zorluklarla dolu Sabır lazım..

Hakancel

allah senden razı olsun
çok işime yaradı :)

Evo™

Sinan hocam ben şöyle birşey yapmak istiyorum. Admin olarak bulunan kullanıcı adım devam ederken farklı bir üyelik aldım ve onunla konular açtım mesajlar yazdım tek tek düzenle diyerek mesaj veya konu sahibini değiştirmek yerine tek bir pma sorgusu ile o üyenin tüm mesajlarını ve konularını kendim yazmış gibi nasıl gösterebilirim mesaj sayıları konu sayısı benim admin hesabına nasıl eklenir. Şu an yapmayı düşünmüyorum ama ileride yapacağım aklıma gelmiş iken sorayım dedim.
Üye Id: 100.000 olan üyenin tüm mesajları tüm konuları Üye Id 1 olan admine geçecek.

Evo™

Sinan hocam bu konuda bilgi verebilecekmisin. Modun yapmış olduğu görevi toplu yapmak istiyorum.

[SiNaN]

Size de yarın cevap verebileceğim.

Evo™

Quote from: [SiNaN] on June 27, 2008, 02:55:00 PM
Size de yarın cevap verebileceğim.
Sinan hocam benim konuya bakabilecekmisiniz. :)

Advertisement: