News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Problem F1-Help!!!

Started by NikolaSN, November 10, 2008, 06:36:43 PM

Previous topic - Next topic

NikolaSN

Cao ljudi imam mali problem, tj. malo veći...
>:(
došlo je do te mere da trenutno radim restore iz cpanela sa full backupom ( cpanel/backups/Restore a Home Directory Backup ) od pre 7 dana.

Srećom pred samo nastalo haotično stanje back-upovao sam iz admin panela foruma bazu ( i jednu i drugu, tj. sa tabelom i bez nje ).

E sad po mojoj logici, prvo uradim ovaj restore full backup od pre 7 dana ( trenutno ga uploadujem ), pa kad s njim završim, odem na opciju ispod u c panelu/backups ( Restore a MySQL Database ) i tu selektujem bazu ( sa ili bez tabele )? koju sam pred haos backup-ovao i time vratim na prethodno stanje?

Da li je to tako ili ima još nešto da se setuje u međuvremenu, molim vas pomozite ...

pozdrav, Nikola.

MarkoWeb

Prvo sto upada u oci je naslov teme, pogresan... Plus velika slova. Nisi ispostovao ona najosnovnija pravila.
Problem nema veze sa smf-om, ne znas kako vratiti backup a oces da se igras necega...
elem. vrati taj backup sa tabelama kako kazes, trebalobi da radi.

A ubuduce backup mozes da radis iz phpmyadmin-a ili koristis neku gotovu ksriptu za to koja ce to sama raditi.

NikolaSN

Quote from: MarkoWeb on November 10, 2008, 07:49:13 PM
Prvo sto upada u oci je naslov teme, pogresan... Plus velika slova. Nisi ispostovao ona najosnovnija pravila.

Ja se izvinjavam, nije namerno.

P.S. naslov topica sam promenio, vise nije velikim slovima.

Quote from: MarkoWeb on November 10, 2008, 07:49:13 PM

Problem nema veze sa smf-om, ne znas kako vratiti backup a oces da se igras necega...
elem. vrati taj backup sa tabelama kako kazes, trebalobi da radi.


Ok, kapiram da nema veze sa smf-om, ali valjda mi možete koliko toliko pomoći, a u ostalom znači će i drugima ovo moje traljavo, neprijatno iskustvo, verujte mi svakome se to moglo desiti.
;)

Quote from: MarkoWeb on November 10, 2008, 07:49:13 PM
A ubuduce backup mozes da radis iz phpmyadmin-a ili koristis neku gotovu ksriptu za to koja ce to sama raditi.

Hajde potražiću malo po forumu, ako je o tome pisano kako se radi s tom skriptom itd...

Hvala i bez ljutnje,

javljam šta sam uradio...
poz, Nikola.

NikolaSN

Evo napokon je završen full restore ( Restore a Home Directory Backup ) s kojim sam forum vratio u život.
;)

Hvala još jednom, poz.

Advertisement: