News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Oceni me ~ Predstavite svoj rad

Started by MarkoWeb, March 25, 2008, 10:08:56 AM

Previous topic - Next topic

cirasoko

Pa kako nece, celo jutro sam nesto radio na sajtu, radilo je. Mada malo sporije otvara, ali i to cu da resim, to je zbog slika.

Napaster

Quote from: cirasoko on April 16, 2009, 09:20:08 PM
Evo da se i ja predstavim

www.soko-zabava.info

pa šta kažete? 
       

Samo ne vidim shta je ovde tvoj rad?... Koliko ja vidim ovo je Joomla samo si uklonio copy right...


LOVELORD

Quote from: Slobodan Radosavljevic on April 23, 2009, 06:23:53 AM
www.Zabavne-Diskusije.tk :)

Ovo je SMF i to sa default temom, i nekim modifikacijama...

VT

Ukrao si sa zurkaforuma ove ikonice za kategorije

LOVELORD

Quote from: VT on April 23, 2009, 12:20:52 PM
Ukrao si sa zurkaforuma ove ikonice za kategorije

A oni sa DLoadera....

[u]nkn0wn

Ne razumem dokle će se otvarati warez sajtovi koji propadaju posle 2 meseca jer vlasnik shvati da od toga nema ništa...

Slobodan Radosavljevic

Pa ovaj traje 3 meseca pa je jos ziv :) i necu ga napustiti jedino ako padne hosting :D

VT

Nesto si slabo napredovao za 3 meseca. Ja za 2 imam 500 clanova, oko 4000 postova...

Dzonny

Ne vidim poentu velikog broja clanova, ako nema kvalitetnog materijala i stalnih clanova i diskusija...
btw, zabavne-diskusije:
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Slobodan Radosavljevic

Dzonny probaj opet :D a sto se tice foruma pa to je SMF zasto bih stavljao nesto sto nije smf u ovu temu? ovaj forum je i namenjen za SMF scriptu i njen razvoj...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Procitaj ponovo ime teme:

Oceni me ~ Predstavite svoj rad

Ravac

Quote from: Jurek on April 24, 2009, 06:21:18 PM
Procitaj ponovo ime teme:

Oceni me ~ Predstavite svoj rad

Quote from: MarkoWeb on March 25, 2008, 10:08:56 AMU temi mozete predstaviti Vas rad, ne mora to biti forum ili sajt vec bilo sta u cemu ste Vi ucestvovali ili napravili.

X3mE

[quote author=nkn0wn link=topic=230633.msg2028356#msg2028356 date=1240512483]
Ne razumem dokle će se otvarati warez sajtovi koji propadaju posle 2 meseca jer vlasnik shvati da od toga nema ništa...
[/quote]

Postoji milion takvih (sitnih) sajtova i neko kome treba warez ionako neće otići na neki takav sajt, već na neki od svetski popularnih gde se linkovi akumuliraju godinama i gde su mnogo veće šanse da nađe to što mu treba. A, neki vlasnici domaćih warez foruma dobijali i pozive iz MUPa. A znate i za onog dečka što je uhapšen.

Tako da ni ja ne razumem nikako zašto svako ko do sada nije imao svoj sajt hoće da digne SMF i pokrene warez forum, verovatno misle kako će to jako brzo da im donese ultra velike posete. Samo što ne shvataju da za ultra velike posete treba ultra velikog truda i ultra mnogo novca, a verujem da 99% tih vlasnika nije spremno za to. I eventualno svi shvate da su se za**bali.

A još interensatnije je kad se to pokuša na free hostingu sa free domenom :).
Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



Slobodan Radosavljevic

Pa dobro, moj forum je manje od poluwareza ali ga ima idem u tom pravcu da se razvija u diskusijama..

dan555

Svi linkovi ispod dobrodošlice su ti sa ID sesije, postavi čiste linkove, bez PHPSESSID=5e0076098cc77e31b5be59dbf3493052.

sablja

Мало сам преправио SMF Default Core тему. Не изгледа лоше... Ко је посећивао мој сајт раније, нека релодује/рефрешује страницу неколико пута...

www.srpskazemlja.com/diskusije

MarkoWeb

Evo da obnovimo temu malo.
http://a2-music.net/index.php

Uskoro jos novih projekata :)

Napaster

#158
Mare djasvi mi se forum... ima muzike po mom ukusu... registrovacu se sada....  :)

PS. objasni mi kako oko ove verifikacije shta hoce 20x pokushao vec i nikako da se reg... koliko se slova kuca i koja slova?

Dzonny

lepo, lepo...
A kad si ovo pokrenuo? Vidim imas dosta korisnika...

Napaster, radi sve dobro, samo ukucaj karaktere sa slike....

Advertisement: