News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

iceblue2 [2,0 beta 3]

Started by Fussilet, March 28, 2008, 09:42:25 PM

Previous topic - Next topic

Fussilet

CADTURKEY

çok iyi,  SÜPER

husmen73: İngilizce konuşmak istiyorsanız İngilizce bölümlerde takılın.

Fussilet

TosTos

Fusiletide sasirtmissiniz ingilizce cevap yazinca size ingilizce cevap vermis :)
Eee iki yerde konu olunca insan sasiriyor neresi Turkce neresi ingilizce idi diye.Ben de ayni sorunu yasadim birkac kez. Sizde ingilizce cevap verirseniz onunda hangi bolumdeki mesaja cevap verdigini kacirmasi normal. Oyuzden onun inglizce cevabina gulmeyin arkadaslar. Guzel tema kardes,

Retired

Yanılıyorsun, gördüğüm kadarı ile Fussilet hüsmene nispet yaptı.. Çünkü onun editine cevaben mesaj attı..

Fussilet

tostos kardeşim bu blue crystal baya tutuldu yahu... 652 olmuş download ;)

Fussilet

Quote from: Retired on April 19, 2008, 04:41:04 PM
Yanılıyorsun, gördüğüm kadarı ile Fussilet hüsmene nispet yaptı.. Çünkü onun editine cevaben mesaj attın..

bence sen yanılıyorsun, ben ingilizce bölümdeyiz sandım :)

Retired

Quote from: Fussilet on April 19, 2008, 04:41:59 PM
Quote from: Retired on April 19, 2008, 04:41:04 PM
Yanılıyorsun, gördüğüm kadarı ile Fussilet hüsmene nispet yaptı.. Çünkü onun editine cevaben mesaj attın..

bence sen yanılıyorsun, ben ingilizce bölümdeyiz sandım :)

Hı Hı anlıyorum :)

Fussilet

TosTos

bu tema cok tatli bir temaydi kardes. Renkleri cok hos. Bence, sorunsuz guzel bir tema. Ama sende kendi temalarina rakip cikartiyorsun baska tema yaparak :) Ondan dolayi indirme sayisi bir noktada kalip senin baska bir teman yeni bir tema yapana kadar cokca indirliyor :) Serv Ramadan tarzinda ama genele hitap edecek bir tema yaparsan cok ilgi cekecektir diye dusunuyorum.

Advertisement: