Preoblem posle backup/restore foruma

Started by Zoric, August 06, 2009, 09:40:53 PM

Previous topic - Next topic

Zoric

nezz da li je ovo greska ali nezz kako ovo da skinem 2 put sam instaliravao SMF i nece i nece

lepo sa uradeo backup to je sigurno!!!

pogledaj te sliku

ili kad ocu neku custom temu pojavi mi se ovaj tekst

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Not sure why this message is appearing? Take a look at some common causes.


Bernard T.

ne valja ti putanja za default temu - vidi dva posta iznad i koristi repair_settings.php

... što se copyrighta tiče - uđi u index.english.php i pronađi $forum_copyright, te kopiraj cijeli taj prijevod i zamjeni postojeći u index.serbian(-utf8).php sa njime, nakon toga trebalo bi biti sve OK
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Zoric

ne koristim srpski na forumu i nece i nece da se pokrene ovo je samo test forum

http://www.laxforum.byethost12.com/index.php?action=forum

pogledaj ...

a repair_settings.php nece !!!

Dzonny

Nedostaju ti stringovi u prevodu ili cak celi fajlovi u Themes/default/languages/ direktorijumu, Dakle skini svez smf pa ubaci prevod tu, i sve ce biti ok...

Za dalju pomoc u vezi ovog ili bilo kog drugog problema, otvorite novu temu!

Zoric

#4
Izvini dzzoni sto pisem ovde ali kako da skinem ovo crveno???



dzzoni ako mozes da odvojis celokupno postove odakle sam poceo ovo da pitam zato sto imam problem oko opere ili oko foruma sta je rezolucija slova su mi velika pogledaj te na slici!!!

EDIT:


Samo adminima su takva slova ostalim grupama je normalno !!!

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ova gore slova crvena..ocito si fulao putanju do foruma..vjerojatno ako ti je forum na starom hostu bio u folderu "forum" (lupam bezveze)..a sad ti je forum na drugom hostu u folder "smf"... i onda ti je ostala putanja "forum"..pa si to promijeni.. a ovo drugo..malo refreshaj stranicu..meni isto tako zna bit cak i tu na SMF..mislim da ti je to do veze..malo ti steka veze..pa se ne ocita kako spada.. U svakom slucaju Refresh bi trebao rijesit problem (Kod mene je..)

Zoric

ok resio sam stvar ali thx svima koji su mi pomogli!!!  :D :D

Dzonny

Quotedzzoni ako mozes da odvojis celokupno postove odakle sam poceo ovo da pitam zato sto imam problem oko opere ili oko foruma sta je rezolucija slova su mi velika pogledaj te na slici!!!
Done.


Samo reci kako si reshio problem...
Ovo bi  trebalo da se reshi sa repair_settings.php tj podesavanjem pravih putanja za teme.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ma da..problem je bio u putanji.. jer je prebacio forum sa jednog hosta na drugi.. pa su mu sve putanje bile sa starog foruma (Attachmenti, Avatari, teme..) A sad sam mu ja to namjestio pa je to rijeseno.. A moze i sa repair_settings..ali vise vjerujem u sebe nego u to :D hehe.. Pozdrav.. zore ima jos sta? Ili da legenda oznaci temu kao rijesenu..?=

Zoric


Advertisement: