News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Mass Email

Started by lvzifer, April 19, 2008, 03:16:11 PM

Previous topic - Next topic

lvzifer

kako da posaljem Mass Email svim clanovima foruma ?? ima li toga u cPanelu ili treba neki poseban mod ??

MarkoWeb

u cPanelu nema sigurno, mozes eventualno da povuces mailove iz baze i posaljes... ali svakako je laksa varijanta iz admin panela foruma.

lvzifer

na admin panel sam mislio :D a gde mu dodje to .. od prilike ??

Waske

Pa gore pri vrhu sa leve strane imas Vesti i liste za e-poštu pa onda ides Liste za e-poštu e kad udjes tu onda ce ti dalje biti jasno ...

lemiar

News and newsletters>Newsletters>Selektuj sve grupe i cekiraj Send this to members even if they have chosen not to receive announcements. pa NEXT i pisi

MarkoWeb

Ovo poslednj ne moras da cekiras da bi kolko tolko ispostovao clanove.

dan555

Moj server ne može da pošalje sve mejlove odjednom, pa moram da podelim članove na manje grupe jer se u suprotnom server zablokira.  >:(
A nemam mnogo korisnika, oko 130. ::)

lvzifer

ok izvalio sam hvala ..

LOVELORD

Quote from: Marko_ on April 19, 2008, 03:20:01 PM
mozes eventualno da povuces mailove iz baze i posaljes... ali svakako je laksa

A kako da izvuces mailove iz baze???


Bob Marley

Quote from: dan555 on April 20, 2008, 10:45:11 AM
Moj server ne može da pošalje sve mejlove odjednom, pa moram da podelim članove na manje grupe jer se u suprotnom server zablokira.  >:(
A nemam mnogo korisnika, oko 130. ::)

Meni se ovaj problem pojavio na oko 700 clanova. Reshio sam ga instalacijom phplist ;)

drHaus

Da li mozes to malo objasniti, molim te.Phplist da li je to neki mod, ako nije kako da ga instaliramo, posto i ja imam problem kada saljem vise mailova odjednom?

hvala

Bob Marley


Advertisement: