News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Hacknut 1.1.5

Started by srbija-tip.com, July 25, 2008, 05:23:53 PM

Previous topic - Next topic

srbija-tip.com

Ovako imam www.kladionicar.net i hacnut je ali budala mi obrisala samo admin nalog nije samo ali cuo sam preko hostinga moze da se vrati ali kako?

MarkoWeb

Registrujes novi nalog... preko phpmyadmina stavis mu tvoj stari ID i dozvole admina.

ps. kod koje "firme" hostujes sajt?

srbija-tip.com

ko oklop hostinga. do juce sam imao pristup forumu i pisalo da sam banovan a sada nemam i pise


Network Timeout

     

     
     
     

     
       
       

         

The server at www.kladionicar.net is taking too long to respond.

       


       
       

The requested site did not respond to a connection request and the browser has stopped waiting for a reply.

    * Could the server be experiencing high demand or a temporary outage?  Try again later.
    * Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
    * Is your computer or network protected by a firewall or proxy?  Incorrect settings can interfere with Web browsing.
    * Still having trouble? Consult your network administrator or Internet provider for assistance.



Jel moze neko da mi pomogne a drugi neki vide moj forum sasvim normalno

srbija-tip.com

kada restartujem ruter imam pristup ali kaze izvinite gost vi ste banovani

srbija-tip.com

evo usao sam u cpanel sta sada jel moze pomoc

[S]ETI_explorer


nemoj kriviti smf niti hosting, koristish joomla-u.... vrlo je suplja i sigurno ti je preko nje sajt srusen ;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

miregrobar

Mada i nasi hostinzi su rupe nevidjene i veoma neprofesionalni i veoma veliki lopovi.Na zapadu imas za 100$ hosting od 350gb prostora sa svim mogucim i nemogucim zastitama i 24/7 podrsku.

srbija-tip.com

Quote from: SETI_explorer on July 29, 2008, 08:50:06 AM

nemoj kriviti smf niti hosting, koristish joomla-u.... vrlo je suplja i sigurno ti je preko nje sajt srusen ;)

ma kakva joomla bre nisam je install a i prodao sam tako da moze lock ovde

Advertisement: