Linki görebilmek için; giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir

Started by Hoochie Coochie Man, June 27, 2008, 12:43:19 PM

Previous topic - Next topic

Evo™

'content' => '<a href="$1" class="bbc_link new_win" target="_blank">$1</a>',
Bunun üzerinde yapın ve
ve bunun 'before' => '<a href="$1" class="bbc_link new_win" target="_blank">',
bunun üzerinde yapın diğer değişiklikleri öyle deneyin. classlar pek önemli değil bence.

Balaban

Yok hocam olmadı :(
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/www/mangafan.ch/Sources/Subs.php on line 1260
.

Evo™

Benim dediğim şekildemi yaptınız nasıl yaptınız dosyanızı ekte verirmisiniz ben bakayım.

Balaban

buyur Hocam sıfır dosya..hata alınca sildimde..deneme amaçlı kullanıyorum sıteyı.modların gıtmesı onemlı deil zaten :D
.

Evo™

Zaten bu uygulamada link gözüküyor ama tıklandığında üye olmanız isteniyor.
QuoteAçıklama: Bu versiyonda; linke tıklayan misafir, küçük bir pop-up penceresi ile karşılaşıyor, uyarıyı aldıktan sonra, "Tamam"a tıkladıktan sonra direk kayıt sayfasına yönleniyor. Tüyo SMF 2.0 içindir..

Balaban

pardon linklere  tıkladığımda linke gidebiliyorum demeliydim :D
.

Evo™

Dosyayı ftp'ye doğru attığınızdan emin olun ben 2 sitede denedim sorunsuz çalışıyor.

Linkin üzerine geldiğimdeki durum çubuğuna bakınız. Ziyaretçi olarak.

Balaban

verdiğiniz dosyayı tekrar indirdim..tekrar attım ama yınede olmadı :S
.

Evo™

Quote from: justblbn99 on September 02, 2008, 02:27:21 PM
verdiğiniz dosyayı tekrar indirdim..tekrar attım ama yınede olmadı :S
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=246683.msg1687307#msg1687307
buradaki şekli ile sorunsuz çalışacaktır. Ayrıca bunu denedikten sonra mod yapımcısına bildirsekde oda düzeltme yapsa daha iyi olmazmı.

MzLgNy

Ben yaptım bende de tekrar hata verdi... :S

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/xx/ccc/forum/Sources/Subs.php on line 1269

Sorun nerde ben neyi yanlış yapıyorum anlamadım ki :S

Balaban

Sorun çözülmüştür arkadaşlar..
єνσℓυтιση™  nıklı arkadasımızın "cevap#39 "undaki kurulum sorunsuz calısmaktadır..
Cok tesekurler єνσℓυтιση™.

konu ıcınde tesekurle HCM

MzLgNy 
benim actıgım konuda da duseltmelerı yaptım..

.

Evo™

MzLgNy eski mesajınızda subs.php'nizi buldum ama karmakarışık daha temiz bir dosya gönderirmisin subs.php'niz eğerki değişiklik yapılmamış subs.php' ise http://rapidshare.com/files/142109005/Subs.php.html bunu kullanınız.

MzLgNy

@justblbn99
@єνσℓυтιση™

Teşekkürler şimdi yaptım... Denedim ve de çalışıyor sağolun.. ;)

Evet o subs.php çok karışık çünkü ona ben farklı bir link gizleme eklemiştim bundan ümidimi kesmiştim açıkcası:) Onu yapmadan önce subsın yedeğini almıştım onun üzerine kurdum ve şu an çalışmakta.. Tekrar teşekkürler yardımlarınız için..  ;D

MzLgNy

Evet sanırım öyle olmuştu ..  :):)
Aradım aradım onu buldum sadece linkleri olsun gizleyim diye kurmustm:)

Advertisement: