Tema: SG-black

Started by ۧRu, July 08, 2008, 02:17:10 PM

Previous topic - Next topic

ۧRu

Link to the theme

Black Tones New Theme SG-black

Valid XHTML 1.0 Transitional

Siyah Tonlarında Yeni Tema "SG-black"

Önizlemeler için tema sitesine temanın linkine tıklayın...

UyKuyoK

hımmmm gayet güzel bir tema emeğine sağlık.

biraz teonun laneti temasına benziyor. ama anladığım kadarıyla teonunki gibi çöl ateşi üzerine değil de default üzerine kurulu bir tema bir deneyelim. tekrar teşekkürler
Her Tespih Sallayan Adam Olsaydı: İmam Mafya Olurdu...

ۧRu

ben teşekkür ederim defaulttan yola çıktım phpbb deki subblack temasını örnek alarak devaöm ettim ve ortaya bu çıktı siyah tema sevenler için bence gayet güzel gibi :)

#Serseri

İlk tema için fena sayılmaz :) 10 üzerinden 1 :P Dermişim. Gercekten ilk tema için fena değil :)

ۧRu

Quote from: S e r s e r i on July 08, 2008, 02:29:45 PM
İlk tema için fena sayılmaz :) 10 üzerinden 1 :P Dermişim. Gercekten ilk tema için fena değil :)

0 da diyebilirdin buda bir başlangıç :D sağol serseri :D ;)

d-gan

Quote from: UyKuyoK on July 08, 2008, 02:24:51 PM

biraz teonun laneti temasına benziyor. ama anladığım kadarıyla teonunki gibi çöl ateşi üzerine değil de default üzerine kurulu bir tema bir deneyelim. tekrar teşekkürler
merak etme güzelim bizimkide çöl ateşi değil!
her tema default...

ebru umarım devamını getirrsin
başarılar

intFUSE

S e r s e r i'nin dediği gibi başlangıç için iyi bir tema :) eline sağlık :)

Hoochie Coochie Man

Ebru çok hoş başarılar vallahi, senin ilk temanın böyle olacağını biliyordum, çünkü sen siyah tema seviyordun sanırım..
İnadına SMF 1.1.X

ۧRu

Quote from: Hoochie Coochie Man on July 08, 2008, 02:38:31 PM
Ebru çok hoş başarılar vallahi, senin ilk temanın böyle olacağını biliyordum, çünkü sen siyah tema seviyordun sanırım..

kEsinlikle aslında şöle diyim ben subblack in smf versiyornunu çok aradım çok istedim konular açtım kimse yardım etmedi dedim ya ben neden bi denemim denedim ve gerçekten yaptım :D siyah tema seviyorum neden bilmiyorum ama bundan sonra tema yaparsam siyah olmucaa kesin :)

tekrar teşekkürler HCM ;D

deejayss

emeğine sağlık siyah tonlarında güzel bir tema ilk teman herhalde
hey gidi günler hey.

ۧRu

Quote from: atom_myforumum on July 08, 2008, 02:50:26 PM
emeğine sağlık siyah tonlarında güzel bir tema ilk teman herhalde

teşekkürler evet ilk temam :) :-[ O:) :-X :-X

UyKuyoK

Quote from: c3za on July 08, 2008, 02:36:54 PM
merak etme güzelim

güzelim? la havle...
neyse tartışma çıkartmayalım ebrunun ilk heyecanını bozmayalım :D
Her Tespih Sallayan Adam Olsaydı: İmam Mafya Olurdu...

ۧRu

Quote from: UyKuyoK on July 08, 2008, 02:24:51 PM

merak etme güzelim bizimkide çöl ateşi değil!
her tema default...

ebru umarım devamını getirrsin
başarılar

teşekkürler ceza :)

Quote from: BrKn* on July 08, 2008, 02:38:16 PM
S e r s e r i'nin dediği gibi başlangıç için iyi bir tema :) eline sağlık :)

teşekkürler brkn ;) :D

Quote from: UyKuyoK on July 08, 2008, 02:57:21 PM
merak etme güzelim

güzelim? la havle...
neyse tartışma çıkartmayalım ebrunun ilk heyecanını bozmayalım :D

bencede tartışmaya hiiiiiç gerek yooookkkk :D :D o sevdiğinden öyle dedi :D

Fussilet

ellerine sağlık kardeşim

ۧRu

Quote from: Fussilet on July 10, 2008, 12:31:15 PM
ellerine sağlık kardeşim

teşekkür ederim fussilet seninde ;)

konumu önemseyip mesaj yazıp fikirlerinizi sölediğiniz için ben çok teşekkür ederim bnm için çok değerli ;) :)

edit: bu arada smfthemes e baktım bnm temam eksik yüklenmiş :S acaba pakettemidir dedim sorun indirip yükledim değil nie orda öle bakın

http://www.smfthemes.org/index.php?PHPSESSID=f9c1fbc990a02379a48901baa7349b87&theme=504

Özgür

tema güzel eline sağlık.
ancak bir önerim var menü linklerini yani yardım anasaya vesair gibi olan bölümü daha koyu yapsan çok daha güzel durur bence.  birde on.gif de problem var on.gif in aynısı yapılırsa daha iyi olur. defaultun on.gif i çıkıyor alt forumu olan bölümlerde yeni mesaj olunca.

kolay gelsin
So Long

Hoochie Coochie Man

Quote from: ۧRu on July 10, 2008, 03:26:13 PM
Quote from: Fussilet on July 10, 2008, 12:31:15 PM
ellerine sağlık kardeşim

edit: bu arada smfthemes e baktım bnm temam eksik yüklenmiş :S acaba pakettemidir dedim sorun indirip yükledim değil nie orda öle bakın

http://www.smfthemes.org/index.php?PHPSESSID=f9c1fbc990a02379a48901baa7349b87&theme=504

Onlar ilk indirdikleri paketi yüklerler genelde, aynısı benim "blues mega color" da da oldu, şuan farklı arka planı olan şekli yüklü şuan orda. Ama seninkini harbiden çözemedim. ilginç..
İnadına SMF 1.1.X

Özgür

o sayfada gördüğün tema senin teman değil ki softness diye bir temanın ikonları var hatta stylebile onun.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.smfthemes.org/Themes/softness/style.css?fin11" />
   <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.smfthemes.org/Themes/default/print.css?fin11" media="print" />

index.phpsindeki kod bu

So Long

ۧRu

Quote from: ЯocKayseri on July 10, 2008, 04:33:43 PM
tema güzel eline sağlık.
ancak bir önerim var menü linklerini yani yardım anasaya vesair gibi olan bölümü daha koyu yapsan çok daha güzel durur bence.  birde on.gif de problem var on.gif in aynısı yapılırsa daha iyi olur. defaultun on.gif i çıkıyor alt forumu olan bölümlerde yeni mesaj olunca.

kolay gelsin

on gif aynı off un yanmış haliydi allah allah pakettemi hata oldu bi kontrol edim...

edit: on2.gif i diyosun baktımda haklısın düzelttim şimdi çok teşekkürler hatalarımı sölediğiniz için... :)

menü olayına gelince koyu yaptımda ben çok karanlık olmasınada istemedim hani bi yerlerdende biraz renkler açılsın dedim çok kötüyese koyulaştırız ondan kolay ne var :)

Quote from: ЯocKayseri on July 11, 2008, 02:16:08 AM
o sayfada gördüğün tema senin teman değil ki softness diye bir temanın ikonları var hatta stylebile onun.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.smfthemes.org/Themes/softness/style.css?fin11" />
   <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.smfthemes.org/Themes/default/print.css?fin11" media="print" />

index.phpsindeki kod bu

evet sanırım dosyalar karışmış neyse.. üstte sg-black yazıyo

bycn*

ilk tema ya göre güzel bir çalışma tebrikler

Advertisement: