News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Blog

Started by Hoochie Coochie Man, July 09, 2008, 01:17:56 AM

Previous topic - Next topic

İslami Hayat

forum sayfalarında blog butonu görülüyor

Admin panelde bu modun butonu çıkmıyor

türkçe dil dosyasını  yükledim  ve gerekli editlemeyi yaptım

ne yapmalıyım

http://islamihayat.info     İslam ve Yaşam Adına Herşey

http://ilahilerdinle.info      Manevi Dünyaya Açılan Pencereniz

UzM@N

UzM@N

agguvenligi

teşekkürler hocam güzel paylaşım olmuş
Gerçeği aramak onu bulmaktan daha kıymetlidir...

benimjoomla

öncelikle çeviri ve paylaşım içn teşekkür ediyorum.
denilen değişiklikleri yaptım fakat birşey anlamadım. üye profilindenmi bölüm açılıyor. konu açılıyor. yoksa admin panelindenmi onaylı.baktımda admin panelinde yok. üye profilindede blog oluştur yazmıyor .nasıl olacak acaba?

benimjoomla

Quote from: benimjoomla on January 22, 2009, 12:14:05 PM
öncelikle çeviri ve paylaşım içn teşekkür ediyorum.
denilen değişiklikleri yaptım fakat birşey anlamadım. üye profilindenmi bölüm açılıyor. konu açılıyor. yoksa admin panelindenmi onaylı.baktımda admin panelinde yok. üye profilindede blog oluştur yazmıyor .nasıl olacak acaba?
?

korsanuydu.com

2 x serisi için de çıkmış bu çeviriler uyarmı acaba
SMF Pro ALPHA 2.0 RC4 Final Sürümü Yakında!
http://www.forum.birhayaldi.com

aRiFs

olmadı arkadaşlar

hiçbir dosyada sorun yaşamadım.

türkçe için söylenilen herşeyi yaptım ne admin panelinde var ne anasayfada ne pfofilde...

Paragaya

Biri çevirse die bekliyordum =) Saolasın :D
Geri Döndüm :D...... :)

Tp.Net Turkish Moderator... ;)

aRiFs

cevap verecek arkadaş yok mu?

Yağız...

UTF-8 mi kullanıyorsunuz?

Bill Cosby

blog yeni sürümü kuramıyorum yardım lütfen!

Minare

Bu blog sistemini temaya uydurmayı deneyen oldu mu ?

nhnxnhn

Aynen bende de hiçbir yerde hiçbir ayar yapabileceği bir şey görünmüyor, zaten forum bu modu hiç yüklememişim gibi ???

Mithotyn

Arkadaşlar, Erhan'nın çevirisi bir önceki sürüm olan Blog 1.11 sürümüne ait olan çeviridir. Bu modifikasyonun şu an ki adı olan "zCommunity" olarak bir çevirisi yok. Bunu kullanmak istiyorsanız mod'un SMF için elle kurulum talimatları (Manual Install Instructions for SMF) kısmında kullandığınız SMF sürümünü seçip uygula (Submit) deyin. El ile kurulumu eksiksiz yaptıktan sonra indirdiğiniz paket'ten dil dosyalarındaki "english" ibaresini "turkish" olarak değiştirip yine ilgili yere attığınızda göremiyorum gibi birşey demenize imkan yok.

Arveles

umarım çeviren birisi çıkar...
Elveda SMF...

nhnxnhn

Quote from: <<Anadolu>> on February 12, 2009, 06:35:48 PM

Bu blog hiçbir şekilde çalışmıyor, çevirisi yapılsa da bir anlamı olacağını sanmıyorum, ne diye modifikasyonlar arasında durduğunuda anlamış değilim :S

Minare

Quote from: nhnxnhn on March 18, 2009, 01:39:25 PM

Bu blog hiçbir şekilde çalışmıyor, çevirisi yapılsa da bir anlamı olacağını sanmıyorum, ne diye modifikasyonlar arasında durduğunuda anlamış değilim :S

Yanlışın var , blog tıkır tıkır calısıyor. Hiç bir sorun yok. Blogun bir tek eksisi temanın duzenlenme gereksinimi

nhnxnhn

Quote from: Minare on March 18, 2009, 03:43:01 PM

Yanlışın var , blog tıkır tıkır calısıyor. Hiç bir sorun yok. Blogun bir tek eksisi temanın duzenlenme gereksinimi

2 ayrı sitede denedim 2 sinde de olmadı yazan her şeyi harfi harfine yaptığımı sanıyorum (sen çalışıyor dedine göre yapamamışım), ben tiny portala deniyorum acaba ondan mı ? hiçbir yerde ayar yapabileceğim bir şey olmuyor, sanki hiç kurulmamış gibi, çalışsa çok gerekli bir mod şu an benim için :S

Minare

Quote from: nhnxnhn on March 18, 2009, 05:15:45 PM
Quote from: Minare on March 18, 2009, 03:43:01 PM

2 ayrı sitede denedim 2 sinde de olmadı yazan her şeyi harfi harfine yaptığımı sanıyorum (sen çalışıyor dedine göre yapamamışım), ben tiny portala deniyorum acaba ondan mı ? hiçbir yerde ayar yapabileceğim bir şey olmuyor, sanki hiç kurulmamış gibi, çalışsa çok gerekli bir mod şu an benim için :S

Yani dil ayarlarını da yaptın öyle mi?

Tiny portal denemedim. Normal smf ye kurdum. Ama tiy portalda farkedecegini zannetmiyorum.

Hiç kurulmamıs gibi ise, turkce eklememis olabilirsin. Ya da modu hiç kurmamıssındır, kurdum sanmıssındır.

Mithotyn

Portal'ın bir sorun oluşturacağını bende sanmıyorum. 0.8.0 sürümünde yükleme problemi vardı ve 1 gün aradan sonra çıkan 0.8.1 sürümden bu sorun halledildi. Bu sürümde de Minare'nin dediği gibi tema sorunu yaşacağız : ) ki sadece zCommunity teması ve default tema veriyor buda pek hoş değil. Ben SimplePortal kullanıyorum ve keşke 0.7.9 Alpha sürümü gibi olsaydı... Dil dosyalarınıda %60 oranında çevirdim ve hala fırsat buldukça çeviriyorum.

Advertisement: