News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Cennet Theme

Started by BuЯЯЯЯaK, July 11, 2008, 10:40:21 AM

Previous topic - Next topic

BuЯЯЯЯaK

aska_surgun

http://................./Themes/cennet_v2/images/icons/saat.gif

malesef yok bi ilgilenirmisin

aska_surgun

Eyvallah Üstad Allah aşkına şu üye profilinide biraz genişletip yayınlasanız şu temaları : ))

goldman

Görür görmez vurulduğum rss linklerinin filan olduğu süper bir tema olmuş yapan arkadaşın (sanırım buradaki moderatörümüz burak yapmış) ellerine kollarına sağlık yalnız ben forumu mkportalın içine gömdüğüm ve tam ekran kullandığım için ufak bir sorun yaşıyorum.

Sorunumda şuki otomatik olarak foruma tıkalyınca ekranı daraltıyo ve görünümü bozuyor otomatik daraltmayı nasıl kaldırabileceğim konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler

Not : Konuyla alakasız ama Burak kardeş eline koluna sağlık demeden geçemeyeceğim.... Çalışmalarının devamını dilerim

BuЯЯЯЯaK

Ben kendim yaptım diye biliyordum :D :D

Neyse bi görüntü ver yardımcı olmaya çalışalım .

goldman

:) kardeş gecenin bir yarısı aklımda ne vardı allah bilir kusura bakma yanlış yazmışım buyur sana bi ss

yanlıştan kısa dönemde döndüm :)

BuЯЯЯЯaK

Ben sorunu resimden tam anlayamadım desem .

goldman

şimdi bi baksana kardeş resime tıkalyınca gözükmüyordu biraz önce. soruna gelince normalde site tam ekran ama foruma girince sağa yanaşıyo ve arama kısmı dahil sitede görünmoyor. barla sağa çekip kullanmak zorunda kalıyorum. bak mesela dilber temayla görüntü böyle.

sajT®

Tema Sadece forum kullanmak amacıyla yapılmış.Mkportal ile beraber olunca Ekrana sIĞmıyor.

BuЯЯЯЯaK

Bu temaların sorunu değil bu tp nin sorunu çözümünü onlar bulacaklardır .

intFUSE

Quote from: Burak ™ on October 21, 2008, 09:06:57 AM
Bu temaların sorunu değil bu tp nin sorunu çözümünü onlar bulacaklardır .
burağım tp değil ki mkportal (:

BuЯЯЯЯaK

Yahu mk nın yapımcısına gitsin :)

Advertisement: