Silinen Üyelikleri Ayrı Bir Gruba Nasıl Atabilirim

Started by Evo™, August 31, 2008, 06:21:04 AM

Previous topic - Next topic

Evo™

Merhaba arkadaşlar sitemizden sildiğimiz üyeleri silinmiş üyeler diye bir gruba atabilirmiyiz. Ben şöyle yapmak istiyorum Sitemizde toplam şu kadar üye vardır şu kadarı kayıtlı şu kadar silinmiş üye falan gibisinden.Delete inactive users buradaki mod belirlediğimiz süre zarfındaki üyeleri siliyor ben bu silinen üyelerimin belirlediğim bir gruba taşınmasını istiyorum üyelikleri pasif olacak ama o grupda olacaklar. Acaba nasıl yapabilirim o mod ile olur mu yoksa yeniden mod falan mı yazılması gerekir.

Evo™


Ni©holąś™

Sinan'a iletirsen yapabilir ama bence smfye yeni sayfa ekle [action=duser] olarak.Ardından basit bi şablon ile silinen üyelerin isimlerini ver.Veya banlist gibi olabilir.

Evo™

Sistem şöyle olmalı belli süreden sonra girmeyen üyeler otomatik silinmeli belli bir gruba atılmalı ve toplam üyemiz 100 aktif kullanıcı 85 silinen üye 15 diye gösterecek. Pasif üye olarak gözükecek ve o silinen üye siteye giriş yaptığında üyeye bir uyarı penceresi gelecek ve tekrar kullanıcı adını ve mail adresini doğrulayarak silinen kendi üyeliğini yeniden aktif üye haline getirebilecek böyle birşey biraz zor birşey gibi ama yapılırsa çok güzel olur bence.

Evo™


Evo™

Çok eski bir konu ama halen böyle birşeyi arıyorum var mı yapılan veya yapılmak da olan.

Asli:)

Selam bende banlanan uyeleri bu sekil yapmak istiyorum mümkün mü?

belirli bir bölümde mesaj harf karekter sayısı 60 olan forumdan banlasın olurmu böyle :)

uykudelisi_61

öyle birşey olsa yeni üye olanlarda banlanır onlarında mesaj sayısı 60 ın altında olduğu için ::)

Advertisement: