News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Finduk

Started by TosTos, July 16, 2008, 10:18:53 AM

Previous topic - Next topic

Fussilet

''bildiğim bir şey var : 'Hiçbirşey bilmediğim' ''...

TosTos hocam tema ismin çok güzel , yoksa karadenizlimisin :)

TosTos

Quote from: Fussilet on July 19, 2008, 04:50:41 PM
''bildiğim bir şey var : 'Hiçbirşey bilmediğim' ''...

TosTos hocam tema ismin çok güzel , yoksa karadenizlimisin :)

Hehehe,
Yok kardes. Ama yakin sayilirim. Ankaranin karadenize yakin olan kismindanim. :) I harfini kullanamiyorum. Bende boyle bir ad kullanayim dedim :) Uyumlu oldu sanirim.

Fussilet

evet çok uyumlu olmuş, çok sevdim, Cennet teman iyi gidiyor hadi bakalım rast gele :))

TosTos

Quote from: Fussilet on July 19, 2008, 05:05:17 PM
evet çok uyumlu olmuş, çok sevdim, Cennet teman iyi gidiyor hadi bakalım rast gele :))
Kardes Cennet temasi Burak in temasi :) Benimkisi Cennet bahcesiydi. Eleman iki seferdir tema isimlerime benzer isimler kullaniyor. Night Hawk di Cennet bahcesiydi :) Onun temasi sanirim suan listede ilk ucte. Temasi guzelde Firefox da problemli. Herneyse,

Fussilet

kafa kalmamış bende demekki :)

BuЯЯЯЯaK

Tema isimlerini ben belirlemiyorum

paylasimcenneti.com için yapılmış bi tema arkadaş ismini öyle istedi .

caglaruzun

Valla ben TosTos'un hiçbir temasını beğenmiyorum Açıkçası bana çok göz yorucu ve dağınık geliyor :)

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

Gogen

TosTos özel temalar yapıyor zaten. Bir gruba has, özel bir içeriğe has, ne bileyim genel içerikli siteler ( senin forumunda olduğu gibi ) kullanamaz mesela. İçeriği özel siteler için bire bir. içerikle uygunsa hele süper olur. Ben temalarını çok beğeniyorum. Özellikli temaları çok severim.

Fussilet

bende TosTos Hocama hayranım farklı bir stili var ;)

βluΣ ЯosΣ

emegine saglık kardeşim yine döktürmüşün ..

TosTos

Tesekkur ederim arkadaslar

*EmirCan

Sn, Hoochie Coochie Man

Benim resmi sitedeki ilk diyaloglarım ve muhattapım olacaksın bunu ilk önce sana bildirmek isterim,

SMF'de bilindiği üzere Türkiyede destek veren bir çok site var, Bunu sanırım sizde biliyorsunuz ? Veya burada tanığım kişiler var Burak olsun TosTos ve fussilet abi olsun Burak'ı bilir Türkiye SMF destek veren sitelerin birbirleri ile diyaloglarını veya sinir saygı ortamlarını Evet Haklısın ters bir kişiligim olsada gerek hani..

Ama merak ediyorum Neyimizi gördün ? Cıkıpda HCM böyle yapıyormu dedim yahut, Birileri gibi Özel mesajdan Küfür edipde senin SMFyi bir ara bırakma dedikodularınamı neden olduk ? Hatta geldik degilmi Son derece ciddi bir şekilde söyleşi Yapmanı istedik seninle Biz demedik HCM yapmayalım veya muhattap olmayalım..

Şurada cogu tema yayınlayan kişi İLK smfgrupda xhtml hataları ile dolu temaları yapıp Temam nasıl olmuş diye soruyordu bunu kimse yalanlayamaz ? Evet zorlu biraz sürecden gectik Ama iyi yerlere geldik Cok kişi geldi gecti SMFGrupdan

Bilmeni isterimki, Bu iş dışardan bakıldıgı kadar kolay olmasa gerek, SMFGrup son derece Arkadas ortamına hakim bir site içerisinde olmadıgın için dışardan bize diyalog lanse edip insanların akıllarını celmeni istemiyorum Rica ediyorum Bilmiyorum abim yaşında bir insansın Ama rica ediyorum böyle şeylerden kacınmanı talep ediyorum

İnşallah anlatabilmişimdir HCM ? Başarılarının devamını dilerim...

Eminim, Yadırgamanda iyi niyetlidir Dikkate alıp Rütbelilerimi uyaracagım.

Teşekkürler

TosTos Abi Teman için, sitede dedigim gibi gayet güzel tema yolunda yürümen dilegiyle Saygılarımı Sunarım.

Aslanlarımı Düşman Olarak Görüyorsam. İftaar etsinler.
Cevap vermemek muhattapa almamak degildir Cevap vermemek Cevap verdiginde Gelecek Cevapdan Korkmaktır.

[/b]

Sonunda  : lllllllllllllllllllllll%100 !

TosTos

Hoochie Coochie Man

Emircan, senin hiçbiryerde saygısızlığını görmedim, bilhassa  burdaki yaşça büyük birçok kişiden bile saygılı ve olgun davranışların var, başarılarının devamını diliyorum..

Siz söyleşi yapalım dedinizde ben yapmayalım mı dedim, seve seve yaparım dedim, mail adresimi gönderdim ancak kimse bana dönmedi..

Zamanında bende forumlar açtım kapattım, bir sitenin en önemli özelliği, içeriği ve ortamı saygın ve özgün olması, herkesin eşit muhamele görmesi, site üyelerinin yanı sıra, o siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bile özgüvenini kazanmak için aşağıdaki forum kuralına çok önem vermişimdir.. ve daima çok katı olmuşumdur bu konuda..
QuoteForum'umuzda genel ahlaka aykırı ve küfürlü, argo niteliğindeki yazılar, şahsa yönelik hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Başka bir forum katılımcısını küçültücü veya ona hakaret edici yazı yazılamaz. Bir sanatçıyı ya da grubu küçültücü veya ona hakaret edici yazı yazılamaz.

Bu mesajıma hitaben sitem ediyorsan bana, kusura bakma ama hala sözlerimin arkasındayım..  Ben bi neyin nesi diye girdiğim sitenizde böyle küçük düşürücü şeyler görüyorsam.. fazla söze gerek yok..

İyi günler..
İnadına SMF 1.1.X

*EmirCan

Sn, Hoochie Coochie Man

Hmm, Haklısın özür diliyorum abicim bir edepsizlik olmuş http://www.smfgrup.com/forum/smfde-idolunuz-kim-t4239.0.html;msg48374#msg48374 Konuyu Kilitledigimi bildirmek istiyorum.

Konuda gecen konuşmayı, yapan arkadasla bugün konusacagım merak etmeni istemiyorum kesinlikle konusurum istersen loglarıda gönderirim.. İlk defa sitemizi adapında bir uyarı verdigin için sana cok teşekkür ediyorum, Bazı arkadaslarımızı görüyorum atıyor tutuyor ve saldırıyor Ben burdayım yine burda olacagım Kim ne derse desin

Fussilet , TosTos ve Hoochie Coochie'a Man Her zaman Kapımız acıktır Söyleşi konusuna gelincede bize mail adresini vermedigin için yapamadık, Arkadaslar dedi belki bizimle muhattap olmak istemiyor düşüncesine girdiler bende Hayır dedim böyle birşeyi ne için yapacakki neyimizi gördü dedim..

Teşekkürler Abicim Ajax Konusunda yedeneginide Kutlarım.

Aslanlarımı Düşman Olarak Görüyorsam. İftaar etsinler.
Cevap vermemek muhattapa almamak degildir Cevap vermemek Cevap verdiginde Gelecek Cevapdan Korkmaktır.

[/b]

Sonunda  : lllllllllllllllllllllll%100 !

TosTos

Bu sekilde guzel bir sekilde anlasmaniza ve onemli bir konunun uzerinde durulmasina sevindim. Hadi finduk a donelim artik :)
Gel gel finduk a gel. Hehehhehe :)

Hoochie Coochie Man

Yok bana log mog birşey göndermene gerek yok, işin içinde sen olduğun zaman sana güvenirim..
Ayrıca her türlü kötü eleştriyede açığım, temaları berbat tüyoları bermbat diyen var, bunlar uygun düzgün şeyler.
Ama küçük düşürücü, hakaret niteliğindeki şeyler bana göre yanlış, başarılarınızın devamını dilerim..

Edit: hakaret hala duruyor, ama neyse.. takılmıyacam bu konuya daha, kötü söz sahibinin diyip çekliyorum.. ;)

Son olarak; yanlış düşüncelere kapılmışsınız, ben kimim ki muhattap olmak istemiyeyim, mail adresimi gönderdiğime adım gibi eminim ;)

Neyse, eğer anlaşılma sağlandıysa, TosTos kardeşimize saygısızlık yapmayalım daha fazla, epey kirlettik sanırım konuyu, kabul ediyorum :P

taze finduka gel..
İnadına SMF 1.1.X

S a S u K e

Abi gerçekten süper ve sade olmuş.

Önceki temaların böyle çok abartıya mı kaçıyordu acayip oluyordu ama son temaların harika ellerine sağlık :)

Türkçe'yi Katlet, Özümüzü Mahfet, Pilli Bebek Gibi Konuşma Velet !

TosTos

Quote from: S a S u K e on July 21, 2008, 06:53:46 AM
Abi gerçekten süper ve sade olmuş.

Önceki temaların böyle çok abartıya mı kaçıyordu acayip oluyordu ama son temaların harika ellerine sağlık :)
:) Acaip tema yapmak benim ozelligimdi. Garip dizaynlardan hoslaniyorum. Ama biraz karisik oluyordu. Kabul ediyorum. Yeni temalarim biraz daha sade olacak artik. Ama yine acaip olacaklar sanirim :)

FriedeKind*

gerçekten güzel tema olmuş abi eline sağlık başarılarının devamını dilerim :)

Advertisement: