News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Üye giriş paneli

Started by Azem, July 17, 2008, 04:53:06 PM

Previous topic - Next topic

Azem

Selam

Temamdaki üye giriş panelinde biraz değişiklik yapmak istiyorum acama mümkünmü.

1.Resimdeki üye giriş panelini iptal edit yerine 2.Resimdeki üye panelini koymak istiyorum bu mümkünmü ?

Saygılar...

Resim 1

------------------------------------------------------
Resim 2

Not: Tema DzinerStudio - Indigo teması

Arkadaşlar başka bir forumda da bu konuyu açtım fakat bazı arkadaşlar saygızlıktan falan bahsettiler benim kendi düşünceme göre ücreti ödenip bir mal alındıktan sonra o size aittir istediğiniz gibi kullana bilirsiniz.

Bu temayı en sonunda ücretini ödeyerek satın aldım 20$ ancak bunu istediğim gibi kullanamadıktan sonra bir anlam taşıyacağını pek sanmıyorum.

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

SerMimar

1. sorunuzun cevabı:
evet mümkündür ve forumda hoochie arkadaşımın açtığı muhtemlen modifikasyonlarda ya da temalar da yer alan ilgili konuyu okuyabilirsiniz..

2. sorunuzun cevabı:
smf nin download bölümünde temaları bulmanız mümkün, şayet kullandığınız temayı satın almış ve kullanım sözleşmesinde herhangi bir düzenleme yapamayacağınız söylenmişse, evet gerçekten yaptığınız hukuken aykırılık taşır, onun dışında yaptığınız bütün düzenlemer sizin insiyatifinizdedir.

#Serseri

Hile ve İpucları bölümünde Benim ve Hcm arkadaşımızın konusu sana yardımcı olabilir.

Edit: Benden önce cvp gelmiş..

Üstelik satın aldıgınız bir temayı kendinizin kullanacagı sekilde editlerseniz birşey olmazki.

Azem

cevaplar için teşekkürler fakat HCM arkadaşımızın yapmış olduğu Üye Giriş Paneli değilde şöle bişey yapamazmıyız bağlı kalma süresini anasayfada göstermeyip Üye Adı & Passwod kutucuklarının arka planını siyah ve login butonunu da resimdeki gibi yaparsak yardımcı olur sanırım.

Hoochie Coochie Man

Şöyle söyliyeyim..
DzinerStudio satmış olduğu temada.. yani Indigo temasında, şuan kendi sitesinde kullandığı üye giriş panelini kullanmadıysa.. o zaman kullanmak istemediğinden dolayı kullanmamıştır. yani kendi web sitesine özel olsun diye kullanmamıştır..
kendi web sitelerinde talep etmeyi dene istersen..

Ama biraz beklerseniz eğer.. bu konuyu takip edin..
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=241819.0
siyah rengini de koyarız..

(neredeyse her sitede görüyorum, çok rağbet olmuş :S)

Edit: siyah arka planı koydum..
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=241819.0
ekte..
İnadına SMF 1.1.X

Advertisement: