Otomatik konu açan RSS Botu 2.0 için (RSS Feeder) [çeviri]

Started by ოկtђ, May 18, 2009, 05:09:32 AM

Previous topic - Next topic

grafitus

Kırmızı yazılı olan yere kjullanıcı aınızı yazın. Oraya yazdığınızın adıyla konular çekilecektir.

my_wuslat

haberlerin günde kaç tane veya hangi aralıklarla atılacağını nerden ayarlıcaz, 1.1.X sürümünde ayarlanıyordu adminde bunda yokmu ? yoksa bu şekilde sürekli ekleme yapacaktır...

RveB

1.1.11 ye uygun olanı varmı veya nasıl cevirebiliriz.

ოկtђ

RveB

Quote from: my_wuslat on March 17, 2010, 09:21:23 AM
Quote from: RveB on March 17, 2010, 06:39:13 AM
1.1.11 ye uygun olanı varmı veya nasıl cevirebiliriz.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=624
Eyvallah Sağol Dostum Paketi Sorunsuz Yükledim de.Şimdi Nasıl Çalıştıracağız Bunu Bilgisi Olan Varmı Acaba.

KrAl_BaRmEn

Yaaa Ben Ne Yaptıysam Bu Rss Bota Resim Çektiremedim Belki 10 Larca Haber Sitesi Falan Denedim Rss Lerine Baktım Resim Var Ama Bu Bot Resimleri Çekmiyor Bunun İçin Özel Bir Ayarmı Yapmak Gerekiyor?

Birligisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olursalar Sevinirim.

thecoller

Code: (bul) [Select]
Source:
Code: (değiştir) [Select]
Kaynak:

bende yok 2 side yok
ekde verdim bakabilirsin

shaman_king

ScheduledTasks.php ve Modifications.turkish.php bulamadım nasıl yapıcam türkçeleştireceğim ??

ALTAY

ALTAY

Bu arada RSSnin çekmesi için kullanıcının hep açık mı kalması gerekiyor???

my_wuslat

ოկtђ

Quote from: anaxagoras1 on January 20, 2011, 04:08:29 AM
RC3 için Geçerlimi
Kurduğunuz takdirde sorun yaratmaz ama kurmaya çalıştığınızda mod smf sürümünüz ile uyumlu değil uyarısı verecktir.Bunun içinde package info dosyasında küçük bir değişiklik gerekiyor

AlemdaR

Kozino?lu'nun 'S?r Mektubu'na El Konuldu

Silivri Cezaevi'nde ya?am?n? yitiren Oda TV davas?n?n tutuklu san??? M?T mensubu Ka?if Kozino?lu'nun ölmeden k?sa bir süre önce avukat?na mektup yazd??? ortaya ç?kt?.

Source: Kozino?lu'nun 'S?r Mektubu'na El Konuldu böyle karakter hatası alıyorum

Advertisement: