News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Tema Sitesi'ne Tema Gönderme

Started by Hoochie Coochie Man, August 12, 2008, 07:05:12 AM

Previous topic - Next topic

Moonsheald

...

TosTos

<id>Moonsheald:roxen</id>
ve <name>roxen</name>
Bunlari kendine gore duzenle. Mesela
<id>EfsaneTurkler:MaviAlev</id>
ve <name>MaviAlev</name>

Paragaya

Geçmiş Olsun hepinize ilk temamı yolladım :)

Saolun bu güzel paylaşım için(türkçeleştirme)
Geri Döndüm :D...... :)

Tp.Net Turkish Moderator... ;)

by designer

Tema sitesine çok önceden bir tema yollamıştım, xhtml hataları nedeniyle kabul edilmemişti. Daha sonra hataları düzelttim ve yeni zipli dosyayı ekledim ancak kontrol edilmiyor günlerdir.

Ne yapmalıyım? veya kime ulaşmam gerekiyor?

«['BrKDmRcN']»

İlk paket "birincil paket" olarak seçili olduğu için kaldırmanıza izin vermiyor. Tema sayfasında "Download this theme" kutusunda "Make Primary Package" gibi bir bağlantı görüyor musunuz? Muhtemelen ikinci paketin altında göreceksiniz. O bağlantıya tıkladığınızda ikinci paket "birincil paket" olarak seçilecek. Böylece ilk paketi silebileceksiniz.
-[SiNaN]
Sonra şunu yazın

Hello ,
My theme is first packages has been deleted.Second package is listed my theme.

Thanks.

by designer

Diğer zipli dosyayı zaten kaldırdım. Tek önizleme resmi ve zipli tema dosyası bulunuyor.

Hello ,
My theme is first packages has been deleted.Second package is listed my theme.

Thanks.

bunu nereye yazacağım? veya kime göndereceğim?

şimdiden tşkler..

[SiNaN]

SMF Customization Team tarafından size en son gönderilen mesajı cevaplamalısınız.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

by designer

Quote from: Blue Dream on February 01, 2009, 07:18:04 AM
SMF Customization Team tarafından size en son gönderilen mesajı cevaplamalısınız.

Bunun dışında ne yapabilirim?

Son mesajı yanıtlıyorum yine onaylanmıyor, yanıt da gelmiyor.

Yağız...

Birkaç gün beklemelisiniz... Eğer 1 hafta geçtiyse tekrar mesaj atın.

by designer

Quote from: Yağız on February 08, 2009, 03:57:22 PM
Birkaç gün beklemelisiniz... Eğer 1 hafta geçtiyse tekrar mesaj atın.

1 haftadan fazla oldu. Diğer temalarım onaylı o öylece arada onaysız duruyor. Güncelledim bekliyor.

«['BrKDmRcN']»

Benim all-star temam vardı all-star başlamadan önce temayı yaptım gönderdim all-star biteli 2 hafta oldu yeni cevaplıyorlar :) Bende cevap vermeedim zamanı geçti all-starın xD

[SiNaN]

Quote from: вυяαк on February 23, 2009, 06:58:57 AM
Benim all-star temam vardı all-star başlamadan önce temayı yaptım gönderdim all-star biteli 2 hafta oldu yeni cevaplıyorlar :) Bende cevap vermeedim zamanı geçti all-starın xD

Üzgünüm ama bence bu şekilde itham etmemelisiniz. İlgili tema için; her gönderdiğiniz mesajdan sonra en geç 4 gün içinde sizinle irtibata geçilmiş. Tema ile ilgili sorunları daha hızlı çözebilmiş olsaydınız, sanırım vaktinde yetiştirebilirdiniz. ;)
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

«['BrKDmRcN']»

Quote from: Blue Dream on February 23, 2009, 07:13:00 AM
Quote from: вυяαк on February 23, 2009, 06:58:57 AM

Üzgünüm ama bence bu şekilde itham etmemelisiniz. İlgili tema için; her gönderdiğiniz mesajdan sonra en geç 4 gün içinde sizinle irtibata geçilmiş. Tema ile ilgili sorunları daha hızlı çözebilmiş olsaydınız, sanırım vaktinde yetiştirebilirdiniz. ;)
Mavi Hayat temam vardı hiç hatası yoktu 2 hafta sonra yayınlandı aradan

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1371
Ben 9 Şubatta verdim temayı ama tema üzerinden kaç tema geçti ....
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1411

Kermit

Quote from: вυяαк on February 23, 2009, 10:54:06 AM

Mavi Hayat temam vardı hiç hatası yoktu 2 hafta sonra yayınlandı aradan

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1371
Ben 9 Şubatta verdim temayı ama tema üzerinden kaç tema geçti ....
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1411

Customize takimindaki en önemli kural,sabirli olucaksiniz egerki temayi veya mod resmi siteye yolladiktan 2 hafta sonra hic cevap gelmezse o zaman mesaj atabilirsiniz,temama ne oldu diyerekten ama sen sabretmeyip hemen mesaj atmissin gördügüm kadariyla bu nedenlede teman bekleme sirasinda en sona atilmis,bu nedenlede onay süresi uzamis.
My Mods
Please don't PM/mail me for support,unless i invite you
Formerly known as Duncan85
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

A. Einstein

Hkan

Teşekkürler HCM. İlk temamı gönderdim. Umarım beğenilir. :)

Hkan

Arkadaşlar biliyorum, sabırlı olmamız gerekiyor; ama benden sonra gönderilen iki tane tema onaylandı; ancak benim temam hâlâ onaylanmadı. Üstelik sadece onların attığı bir mesaja karşılık vermek dışında bir şey yapmadım. :(

Yağız...

Sıranızı bekleyin, hepsine birden bakılamıyor.

Hkan

Onu diyorum işte, sıranın bende olması gerekmiyor mu? Benden sonra yüklenen iki tema onaylandı, beni niye bekletiyorlar? :(

Yağız...

Temada bir hata bulunuştur ve sizin çözmenizi bekliyorlardır.

Hkan

Özel mesaj göndermişlerdi. Gönderdikleri gibi düzeltip cevabımı verdim; ama 2 gündür bekliyorum.

Advertisement: