News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Verifikacioni kod registracije

Started by kundak, August 16, 2008, 09:59:59 AM

Previous topic - Next topic

kundak

Da li neko može da mi kaže koja strana je odgovorna za ovaj deo, pretpostavljam Register.php ali trenutno nemam vizuelnu potvrdu (onu sa znakovima) i nisam baš siguran da li je u pitanju samo registar.php. 


kundak

Video sam tu temu Marko ali mi se čini da je tu više reči o instaliranim serverima na računarima, ja imam Xampp i na njemu sve radi korektno ali na hostingu ne znam u čemu je problem, jer je prilikom prve instalacije taj validacioni kod radio. Čini mi se da se izgubio kad sam pregazio te fajlove na hostingu sa ovima sa mog računara.

MarkoWeb

Mozda je umedjivremenu hosting ugasio tu opciju.
Progaj da pored tog foruma instaliras jos jedan i videces dal ce raditi.

kundak

#4
Naišao sam u međuvremenu i na druge mogućnosti (recapcha i I am human) pa ću pokušati s tim, nervira me više petljanje po serveru.
A našao sam i neku mogućnost da je u pitanju PHP.ini fajl ali ne znam šta bi to moglo da bude.

MarkoWeb

Pa u php.ini mozes iskljuciti ono sto se koristi za pravljenje slike...
Najbolje da isljucis tu opciju nervira ljude a i neverujem da ce botovi navaliti bas kod tebe da spamuju :)

srbija-tip.com

#6
Ja imam problem kada se stiklira prihvatam pravila da mi nestane dugme register sta da radim


tj izgledao kao kada ne stisnem I agree znaci ne zasija dugme

srbija-tip.com


kungakarito

Hoće samo ne piši dva posta za redom.

Ja neznam konkretan odgovor ali to je kvalitet SMF foruma. Skenja se kada ti je najviše potreban. Konvertuj SMF u neki normalan forum i završio si poso.

kundak

Namesti obratno da ne prihvataju pravila i verovatno će se pojaviti.

srbija-tip.com

Hvala iskljucio sam ta pravila a jel zna neko zasto je tako?

MarkoWeb

Pa problem kao takav ne poostoji u default instalaciji smf-a, a sada se moze jedino nagadjai sta si ti radio i zasto to sada nece da radi. Tako da ti niko ne moze dati konkretan odgovor.

srbija-tip.com

Nista nisam radio nisam ni cackao tj nisam bio tu dva dan. ali nema veze vazno je da radi pa makar i  sakato

MarkoWeb

Nisu ovo kola pa da se pokvare sama od sebe :)

srbija-tip.com

Neki najbolji free forum... sve je bolje od free

Advertisement: