Sürekli Yedekleme

Started by _Serhat_, August 22, 2008, 08:38:55 AM

Previous topic - Next topic

_Serhat_

Sevgili  [Sinan] konuyu gösterdı Türkçe konuda yoktu ben açıyım dedim ingilizcem iyi sayılmaz bir siteden cevirdim yanlışım olduysa affım ola.

Ben, otomatik olarak düzenli aralarda SMF veritabanını indiren (1 saat minimum, 72 saat maksimum) bir uygulamayı yaptım.

Herhangi birisinin ilgili için:
-Java, temel aldı
-Java'nın, koştuğu her kürsüde, ve ayarlamak için güzel bir GUI, meydanlar olduğu ve indirdiği koşar. O, JDK-1.5'i gerektirir (Generics, kapsadı).
-Destek kat meydanları,SMF aşıkları için
-Pencerelerde o, sistem tepsisine kendini en aza indirebilir, ve koşmaya devam edecek.
-Ben, Windows XP kullanma güneşinin JDK-1.5.0i '07ide ve aynı uyarlamanın olduğu bir RedHat Linux'da o 7.3 kullanmayı test ettim, Linux'un dışında JDK. Ben, hiçbir problemi onun da, arkadaşta neden çalışmayacak olduğuna görmem.
-SMF-1.0.8 ve 1.1 RC3, test edildi.
- HTTP vekalet desteği (Henüz hiçbir çorap değil).

Uygulama, şimdiye kadar beta düşünülmeliydi.. Ben, benim meydanlarımda sadece test ettim, ve sevimli düz ileri bir biçimdir, örneğin ben, hazır gelen koymaları değiştirmedim. Ama ben, dışarı orada vahşi bölgede bütün mümkün biçimleri anlayamam, bundan dolayı lütfen bilmem için bana izin veririm, eğer senin, uygulamayla çıkışların varsa. (Oradadır, hem de, biçimin, onu inşa ettiğini bir onarır, o, birazcık büyük bir dosyayı oluşturacak, ama ben, onu araştıracağım, ve sağlayacağım, bir ayarlayacağım, eğer ben, yanlış neye gidecek olduğunu anlayabilecek olsam).

Daha fazla ayrıntı;

— ve (Dosya, boyutta 1Mb'dir) bu bağlantıda indirir : http://hex.ro/wb/pages/projects/java-smf-backup-2.php (Bu sayfadaki ilk bağlantıdan programı indirebilirsiniz.)

(Sıvı bakış ve hissi kullanmak) php ekran atışları :

ana pencere:

Meydan idare diyalogu:

Orjinal Konu

Bozuk linki düzelttığı içinde [Sinan]'a teşekkurler
Lüzümsüzsa Söndür...

caglaruzun

çevirme size mi ait yoksa bi çeviri sitesine falan mı :S

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

jOkErGuEsT

Çeviri programı kullanılmış gibi?

Cümle gidişatından hiçbir şey anlaşılmıyor...

caglaruzun

birşey anlayamadım zaten ondan sordum yani :D

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

_Serhat_

Çeviri bana falan ait değil sadece smf'nın ingilizce bölümünde vardı bu konu bende bir siteden türkçeye cevirdim bazi yerleride kendim düzelttım yani sadece metni biraz ben cevirdim o kadar program zaten resimlerden belli olmuyor mu arkadaşlar programı yükleyin sonra kendi sitenizin urlsını girin admin adı ve şifresi ne zamanlar yedekliyeceğini girin sonra onaylayın program bu kadar (HemenÇevirden çevrildi metın)
Lüzümsüzsa Söndür...

scorpioon

kimse birşey yazmamış deneyen arkadaşlar varmı sağlıklımı acaba. Aldığımız yedekleri daha sonra yüklerken karakter sorunu yaşarmıyız ?

5till

Linki pm olarak gönderirse arkadaş düzgün şekilde çevirmeye çalışırım.

Advertisement: