News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Email Validator / E-posta Denetleyicisi

Started by [SiNaN], August 30, 2008, 04:32:22 AM

Previous topic - Next topic

ØkÅŃ

Quote from: Fussilet on September 13, 2008, 06:54:11 PM
www.fussilet.com  adresine gir ve uzantısı saçma olan bir maille üye olmayı dene

Deneidm . [email protected] adında mail adresi yazdım . Üyeliği kabul etti Kullanıcı adı. xDünya silersin hocam üyeliği istersen.

Özgür

Quote from: ØkÅŃ on September 14, 2008, 08:06:16 PM
www.fussilet.com  adresine gir ve uzantısı saçma olan bir maille üye olmayı dene

Deneidm . [email protected] adında mail adresi yazdım . Üyeliği kabul etti Kullanıcı adı. xDünya silersin hocam üyeliği istersen.

"Yok" kısmının değil "@mail.com" kısmının kayıtlarını denetliyor bildiğim kadarıyla zaten. Öyle birşeyi zaten tüm saçma olasılıkları girmeden bulamazsınız. Bu yasalara aykırı olurdu sanırım herkesin mail adreisnin sisteme kayıtlı olması ve daha önce mail yollayıp yollamadığının öğrenilmesi yani.
So Long

ØkÅŃ

mail.com adresi saçma diye yaptım ben ama :D

mail.com diye uzantı var mı ya :D

Neyse sağolun

Özgür

Quote from: ØkÅŃ on September 16, 2008, 10:07:51 PM

Neyse sağolun

var tabiki hatta ilk mail servislerinden biri =)
http://www.mail.com/
So Long

ØkÅŃ

Quote from: ЯocKayseri on September 16, 2008, 10:23:26 PM
Quote from: ØkÅŃ on September 16, 2008, 10:07:51 PM

Neyse sağolun

var tabiki hatta ilk mail servislerinden biri =)
http://www.mail.com/

Hiç bilmiyordum pardon (:

Freefreon

sinan hocam merhaba

foruma eklemıs oldugun bu mod u forumuma kurdum sorunsuz sekılde calısmakta fakat modu aktıf ettıgım andan ıtıbaren foruma uye kayıtları yapılamıyor bu sorunu nasıl duzeltebılırım...

[SiNaN]

Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

Freefreon

sinan hocam tekrar merhaba

Aldıgım Hata : lütfen gecerli bir posta adresı gırın

uye olurken kullandıgım sırketın maıl adresı ve mx kayıtları da var ( e-posta sıstemım kendı bunyemde oldugu ıcın bu yonlendırmelerı yapmıstım  )

yanı cok guzel bır dusunce ıle yapılmıs bır modıfıkasyon ben benımde en cok kullanmak ıstedıgım bısı forum hata mesajlarınada baktıgımda bu anda subs-members.php dosyasında 1151 ve 1152 satırında hata oldugunu goruyorum

[SiNaN]

Hata mesajları nedir? Kullandığınız mail adresini yazar mısınız? (özel mesaj da gönderebilirsiniz)

Freefreon

Quote from: [SiNaN] on November 03, 2008, 05:35:38 AM
Hata mesajları nedir? Kullandığınız mail adresini yazar mısınız? (özel mesaj da gönderebilirsiniz)

sınan hocam PM attım sıze yardımınız ıcın cok tesekkur ederım sımdıden

[SiNaN]

Sunucunuzda exec() fonksiyonu deaktif durumda. Hostunuzla görüşüp Safe Mode'u kapatmasını söylemelisiniz. Bu modifikasyonun çalışması için bu gerekli.

Freefreon

Quote from: [SiNaN] on November 04, 2008, 04:41:53 AM
Sunucunuzda exec() fonksiyonu deaktif durumda. Hostunuzla görüşüp Safe Mode'u kapatmasını söylemelisiniz. Bu modifikasyonun çalışması için bu gerekli.

sınan hocam cok tesekkur ederım cozdum calısıyor sımdı

alone_

€®Ю€∏∏----®

arkadaşlar ben bu modu kurdum ancak bütün mailleri kabul ediyor sonlara rakam sallıyorum onları bile kabul ediyor nedendir acaba ?

♣♥™Persekli™♥♣

Quote from: €®Ю€∏∏----® on March 26, 2009, 07:31:10 AM
arkadaşlar ben bu modu kurdum ancak bütün mailleri kabul ediyor sonlara rakam sallıyorum onları bile kabul ediyor nedendir acaba ?

evet ya bendede aynı sorun var herşeyi kabul ediyo sinan arkadaşımız ilgilenir heralde :)

♣♥™Persekli™♥♣

Quote from: nsk1984 on March 26, 2009, 12:09:38 PM
Quote from: €®Ю€∏∏----® on March 26, 2009, 07:31:10 AM

evet ya bendede aynı sorun var herşeyi kabul ediyo sinan arkadaşımız ilgilenir heralde :)

arkadaşlar bu sabah denedim oldu dün niye olmamıştı anlayamadım ama AjaxChat Integration sorunum devam ediyor başlıkta açmıştım

can_m

kullanıcı adı : neden
mail             : [email protected]

localde denedim olmayınca sizin sitenizde de denedim sonuç aynı üye olarak kabul gördü

[istay10.com]

3 sene sonunda bende böyle bir şeye ihtiyaç duydum. Teşekkürler Sinan
istasy10 ====> kıvılcımı biz çakarız, yangını sen çıkarırsın.

Advertisement: