Tags ile ilgili bir sorun.

Started by Narcotic, October 28, 2008, 03:27:29 PM

Previous topic - Next topic

Narcotic

Selamun Aleykum...

Gecen hafta forumumu bastan kurmak zorunda kaldim veri tabanini geri yukleyip silinen modlari ekledim sorunum tags modunu ekldim tags ekleyebiliyorum ama herhangi bi tagsi silmek istedigimde asagidaki uyariyi veriyor yardimlarini ve onerilerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler...

Veritabanı Hatası
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 4
Dosya: /home/sevdmnet/public_html/Sources/Tags.php
Satır: 419

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 1.1.6, ama veritabanın sürümü 1.1.4. upgrage.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor. 

1.1.4 upgrademi yoksa 1.1.6 upgrademi yuklemem gerekli ve 1.1.4 ise linkinini nerden bulabilirim.

harunkaraca

Quote from: Narcotic on October 29, 2008, 04:03:05 PM
yardimci olacak arkadas yokmu¿

tags modunu eksik veya hatalı uygulamışsınız tags kodunu tekrar kuruyormuş gibi manuel bi denermisin.
kontrol etmek için 1 modu 2 kere kuruncada böyle hatalar verebiliyor.

Yağız...

http://download.simplemachines.org/index.php?thanks;filename=smf_1-1-6_update.zip
Bu paketi indirin. İçindeki upgrade.php ve upgrade_1-1.sql dosyalarını forumunuzun anadizinine atın ve çalıştırın.

Narcotic

yagiz solediklerini yaptim fakat simdide su hatayi veriyor

Veritabanı Hatası
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 4
Dosya: /home/sevdmnet/public_html/Sources/Tags.php
Satır: 419

Advertisement: