News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Pozdrav - Pitanje:Promena teme

Started by vuksa, September 09, 2008, 03:54:34 AM

Previous topic - Next topic

vuksa

Kao prvo da Vas sve pozdravim. Već dugo petljam sa SMF-om, i prvi put sam rešio da promenim temu. I sada imam jedno pitanje, možda je i već bilo ali mi search ne pomaže. Kako da u promenjenoj temi aktiviram iste modove koji su mi i u default temi. Hvala na odgovoru !

Ravac

ja mislim da trebas da izmenis index.template.php to sto ti treba ali koja tema je u pitanju?

MarkoWeb

Svi modovi se prave za default temu a u ostale se naknadno ubacuju (rucno)

vuksa

web 2.0 je tema

Kako mislis pod rucno, sta konkretno trebam da izmenim... tj kako rucno ?

zaabava

primeni tu temu  trebalo bi da ti neki modovi rade neki ne ostale ubscis rucno....

vuksa

Quote from: zaabava on September 09, 2008, 05:15:05 AM
primeni tu temu  trebalo bi da ti neki modovi rade neki ne ostale ubscis rucno....

Primenio sam tu temu, i lepo izgleda. E sada ne rade mi neke opcije koje mi u SMF default rade. Tipa news, webpage buton, lightbox, Ad Management to mi je samo i bitna

zaabava

Sad te modove ubaci rucno tj primeni u toj temi...

vuksa

Quote from: zaabava on September 09, 2008, 06:05:47 AM
Sad te modove ubaci rucno tj primeni u toj temi...
Mislis da ih ponovo instaliram, ili da u package kliknem apply, ili da menjam putanje u php.-u .... ne razumem to rucno

motorola

trebas da, rucno zamenjujes kodove, u odredjenim fajlovima, nadji uputstvo, za odredjen mod, kako i sta treba da se zameni...

vuksa

Quote from: motorola on September 09, 2008, 06:59:49 AM
trebas da, rucno zamenjujes kodove, u odredjenim fajlovima, nadji uputstvo, za odredjen mod, kako i sta treba da se zameni...
Hvala

Advertisement: