[Yeni] Resmi Çalışmıyor =(

Started by dramalove, September 08, 2008, 12:06:45 PM

Previous topic - Next topic

dramalove

English dosyasını turkısh yaptım olmadı yeni yazanı attım new'i ftpden sildim olmadı yaws niye olmuyor bu :(

Sağolun şimdiden =)

lostr

''new'' ikonu yerinde çıkan açılmayan ikonu (x) sağ tıklayıp yoluna bak. Daha sonra ''new'' ikonunu başka bi yerden bilgisayarına kopyala ve uzantıda yer alan son dosyanın içersine at.

Örnek: http://xxx.com/Themes/csclassic/images/turkish-utf8/new.gif dosyanın uzantısı olsun.
Ftp'den /turkish-utf8/ dosyasını bul ve new.gif ikonu içine attığında problemin çözülecektir.

dramalove

turkısh-uft-8 dosyam yok sadece turkısh var ve orada New resmi duruo yeniden yazdırdım olmadı sildim birdaha attım yine olmadı :(

lostr

turkish-utf8 sadece bir örnekti sende farklı olabilir. Dosya adının new.gif olmasına dikkat et, olması lazım.

#Serseri

Bazen hosttanda kaynaklanabiliyor. Hosttan anlamıyorum tabi dosya izinlerindenmidir başka birşeymidir. Arkadaşın dediği gibi x'e sağ tıkla yolunu kopyala adres cubuguna yapmıstır. Öylede girmiyorsa aynı resmi yeni.gif olarak at. Sonrada messageindex.templatede new.gif' i bul yeni.gif olarak değiştir.

Sağlıklı bir çözüm değil ama. Çözüm çözümdür sorununu çözer :)

dramalove

Özellikler diiyp köprü linki yapıştırdım bulmuyor resmiyeni pencerede.
Ftpden yeni.gif yaptım diğeri nerden onu bilemiyorum.
Ftpden new.gif'i silmeme rağmen yine X işareti cıkıyor :( napıcaz şimdi

Özgür

site adresi alabilir miyiz ? veya messageindec tema dosyasını.
So Long

dramalove

Messageindex dosyasının nerde odluğunu bilmiorum arastırdım halbuki :(

ama adresi veriyim Forum

Evo™

Messageindex.template.php dosyanı tema klasörünün içinde bulabilirsin orada yoksa Themes/default içine bakın ayrıca siteniz bakım modunda adres vermeniz pek bir işe yaramaz.

dramalove

Buldum bu sanırım işte istediğinz dosya

Evo™

Themes/default/images/turkish/ içine ekteki dosyaı at

dramalove

senin bu yeni Gifi aldım def. takip ettirdiğin dosyaya attım bu esnada Overwiewdede aynısını attım ama değişmedi yine çarpı işareti çıktı bu arada Defaultda hem turkısh hem english dosyası var ona bile attım yinede olmadı ben şimdi bakım modundan kaldırıorum bi bakarmısınz :(

Badboy

Deneme için bir test hesap kullanıcı adı ve şifresi alabilirmiyiz?
Nothing is true, everything is permitted.

Evo™

dramalove

dramalove

Bakıverin doğru yerdemiymiş diye

Evo™

Quote from: dramalove on September 09, 2008, 07:12:41 AM
bende tam diycektim =)
Muhtemelen sorunun host sağlayıcın ile ilgili siz ekteki dosyayı kullanmayı deneyin.
Yer doğru ama göremiyoruz ki resimden sağ tarafı new.gif dosyası ordamı değilmi

Badboy

new.gif isimli dosyanızın adının tamamen küçük harflerden oluştuğuna dikkat edin. Buna uzantısı da dahil. new.GIF şeklinde dahi olsa sorun yaratabiliyor.

Sorun büyük bir ihtimalle bu.

Ayrıca dikkatimi çeken ikinci kısım yolladığınız resimde sağ üstte adres çubuğunda turkish yerine turkısh yazıyor. Bu da sorun yaratabilir.
Nothing is true, everything is permitted.

dramalove

єνσℓυтιση™  ;Ek dosyanı Overwiew'e attım ve Yeni lambaları çıktı :D ayyy çok sağolun uğrastınız benim için allah gönlünüze göre verisin :):) hepinize çok çok teşekkür ederim daha çok gelicem ben nede olsa =)

Badboy ve diğerleri çok teşekkür ederim  :-*

Evo™

Quote from: Badboy on September 09, 2008, 07:19:11 AM
new.gif isimli dosyanızın adının tamamen küçük harflerden oluştuğuna dikkat edin. Buna uzantısı da dahil. new.GIF şeklinde dahi olsa sorun yaratabiliyor.

Sorun büyük bir ihtimalle bu.
Yok kardeşim hostuyla ilgili ben direkt imageshack.us'a upload ettim dosyayı message.index.template.php yi öyle değiştirdim.

Advertisement: