News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

More Style Multicolor

Started by xlang, September 10, 2008, 06:23:15 AM

Previous topic - Next topic

xlang

Tema sayfası

Renkler: Koyu pembe, mavi, yeşil, sarı, kırmızı.

Standart rengi admin panelinden değiştirebilir, renk seçeneklerini gizleyebilirsiniz.

drifter_08

dostum temanın logosu olan more style yı kaldırdım oraya kendi logomu koymak istiyorum.. Ancak more style logosundaaki gibi o nun içinden arka plan gözüksün y  nin kıvrımlarındaa arka plan gözüksün istiyorum.. kısaca sangi logom direk olarak yazılmıs gibi görünsün istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba ??

xlang

Burada bir anlatım yapmıştım drifter bir bak istersen ya da direk bana logoda kullanacağın yazıyı gönder dediğin gibi yapıp göndereyim sana  ;)

_Serhat_

Sadece kırmızıyı inceleme vaktım oldu ama diğerlerinede öylesine bir baktım. Güzel bir tema arka plan hoş durmuş,altındı ve cod kısımları çok güzel özellikle çıkan resimler. Sadece sitenin adının yazdığı yerde bir logo olsaydı keşke daha hoş olurdu ama çok güzel bir tema olmuş. Ellerine sağlık.
Lüzümsüzsa Söndür...

drifter_08

Ekte koydum istediğim logo şeklini =) bende photoshop olmadığı için logoyu yapamadım =)  paintte elimden geldiğince bişiler yapmaya çalıştım CHAUCER yazı stiliyle yazdım yazıyı.. Yanlız resimde biraz ufak oldu logo yazıyı her 2 tarafa yaslanacak kadar büyüklükte yaparsan çok sevinirim. Renk resimdede olduğu gibi mor...ayrıca logonun etrafınaa bilgisayar yapımı düz mor renkte bi kaç tanee gitar olursa logonun çevresinde çok güzel olur =) tabii yapabilirsen uğraştırmak istemem seni yapmak istemezsen sorun değil...

Bi konuda daha yardımını isticem resimdede göründüğü gibi genel katagori gibi katagorilerin arka planlarınıda mor yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba... şimdiden yardımların için çok teşekkür ederim..

resimde GejoRock Genç rock'ın efendisi yanlız reimdeki gibi puntolar farklı =)

xlang

Bu da bana ders olsun :D png kullanmak varken :-\  Temanın orjinalindeki boyutlara göre logoyu gönderdim umarım beğenirsin,

Kategorilerin arkaplan rengini değiştirmek için istediğin rengin css dosyasında

Code (bunları bulup) Select
.windowbg4 (line 172)

{

padding-top: 5px;

padding-right: 5px;

padding-bottom: 5px;

padding-left: 5px;

background-color: #303030;

}

.windowbg4:hover (line 177)

{

padding-top: 5px;

padding-right: 5px;

padding-bottom: 5px;

padding-left: 5px;

background-color: #262626;

}

#303030 ve #262626 renk değerlerini istediğin mor renk koduyla değiştirmelisin, kolay gelsin

Özgür

Ben tema hakkında bir görüş bildirmek istiyorum renk seçimi yaptığımız yer varya yukarıda o hiç görünmüyor. bir piksel daha büyütürseniz çok daha güzel olur.
So Long

drifter_08

.Netame çok teşekkür ederim dostum çok yardımcı oldun=) herşey için çok sağol...

RocKayseri admin panelinde  kullanılan tema ayarlarında renk seçeneklerini göster yada gizle seçeneği war orda aktif olmaya bilir bi ordan bak istersen...

Özgür

Quote from: drifter_08 on September 16, 2008, 11:55:12 PM
.Netame çok teşekkür ederim dostum çok yardımcı oldun=) herşey için çok sağol...

RocKayseri admin panelinde  kullanılan tema ayarlarında renk seçeneklerini göster yada gizle seçeneği war orda aktif olmaya bilir bi ordan bak istersen...

yo yo sen beni yanlış anladın ben temayı kullanmıyorum demo sitesinden baktım sadece. dışardan bi eleştiri olrak söyledim. 1.1.6 kullansam muhtemelen bu temayı kullanrdım ama 2.0 =)
So Long

drifter_08

Quote from: ЯocKayseri on September 17, 2008, 01:29:29 AM
yo yo sen beni yanlış anladın ben temayı kullanmıyorum demo sitesinden baktım sadece. dışardan bi eleştiri olrak söyledim. 1.1.6 kullansam muhtemelen bu temayı kullanrdım ama 2.0 =)

ben yanlış anlamışım =)

drifter_08

.Netame bi konuda daha yardımını isticem... ekteki resimde belirttiğim yerlerin arka planındaki o çizgili arka planı kaldırmak istiyorum... kodları denedimde bir türlü bulamadım.. nasıl yapabilirim acaba onu ?

2. resimdede merhaba dünya yazısının altındaki pembe çizginin rengini değiştirmek istiyorum..

Profil Alanı konusundada yardımcı olabilir misin acaba ??

Ben bişiler yapmaya çalıştım ancak bu kadr becerebildim...

Advertisement: