Destek İsteyen yada verenler için yeni bir araç : smfinfo.php

Started by Minare, September 22, 2008, 04:48:15 PM

Previous topic - Next topic

TiReDsOuL

bence dökümantasyona taşıyın arkadaşlar şuan için sorun yok gibi.güzel bir araç kullanımını yaygınlaştırmak lazım .

smfthemes.org --language moderator
Özel mesajla yardım istemeyin artık okumuyorum bile..
Do NOT PM me for support unless I invite you, I will ignore you.
--------------------------------------
Uzun bir süre yok....

KenaNeoN

İnsanlar komik, onları anlaman için yeter mimik.
Tek sahipliğimiz bilmem kaç gram et ve içine sığınan kemik.
Onu da toprak alır elde var ölüm, hüzünlü son bölüm !....

KoloRap.org | Kolera Tarzı Rap >>> Güncel Kuvvetmira Portalı
<a href="http://www.kolorap.org" title="Kolera,Sagopa Kajmer,Abluka Alarm,Sago,Sagopa,Kolo,Kuvvetmira,Türkçe Rap,Melankolia,Mic Beatz,KoloRap,Graffiti,Hip Hop" target="_blank">KoloRap.org</a>

aliemmi

Quote from: KenaNeoN on September 23, 2008, 01:28:21 PM
denemek için siteye attım,browser açmadı.
Hata şu;

Yönlendirme döngüsü

Açılmaya çalışılan konum  hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi.

Tarayıcı istenen öğeye ulaşmayı denemeyi bıraktı. Site tarayıcının isteğine hiçbir zaman sona ermeyecek bir yönlendirme döngüsü ile yanıt veriyor.

* Site tarafından bırakılmak istenen çerezleri engellemiş ya da etkisizleştirmiş olabilirsiniz.
    * NOT: Çerezleri kabul etmek sorununuzu çözmeye yetmiyorsa, sorun büyük olasılıkla bilgisayarınızdan değil, sunucu yapılandırmasından kaynaklanıyordur.

bendede aynısı var

KenaNeoN

demek ki sorunsuz değilmiş.Aslında merakta etmiştim ama..

<a href="http://www.kolorap.org" title="Kolera,Sagopa Kajmer,Abluka Alarm,Sago,Sagopa,Kolo,Kuvvetmira,Türkçe Rap,Melankolia,Mic Beatz,KoloRap,Graffiti,Hip Hop" target="_blank">KoloRap.org</a>

Minare

Abi ama seçeneklerde size verilmiş muhtemel sebebler sorunun hosttan yada sizden kaynaklandıgını belirtmiş, moddan değil ki, yoksa ben mi yanlışım ?

KenaNeoN

Orası öyle.Sorun benden kaynaklanmıyor,büyük ihtimal hosttan kaynaklanıyor ama sorunun tam adı nedir ? Bunu bilsek veya çözümünü bilsek servis sağlayıcıyla konuşurduk.Ama bunları bilmiyoruz işte..

[-Delete-]

Çok güzel faydalı bir araç hakikaten , tebrik etmek lazım yapanları, çeviri içinde teşekkür ederim başarılı bir çalışma olmuş :)
Pess..!

Advertisement: