News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Reverse Theme

Started by FriedeKind*, September 26, 2008, 10:59:34 AM

Previous topic - Next topic

FriedeKind*

Link to the theme

Co. SMFGrup.Com Mod-Te  © ƒяιє∂єкιη∂™

Turkce:
Sade, hizli ve cok duzgun, uyumlu modern smf temasi.
Demo: http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=77;language=turkish
Kullanici: deneme sifre: 999999

Thanks ; TosTos, EmirCan, SaSuKe

HCM: Tema desteği simplemachines.org domaini altından verilir.

a11

Renkler çok koyu duruyor. Hafif açık renkler kullanabilirdiniz.
Renkler olmamış..
Tostos'un yolundan ilerlediğiniz kesin.
Zira o da aynen böyle kullanıyor.

caglaruzun

ismine uyuyor ama bu temayı kullananın çıkacağını sanmıyorum editleyipte ancak kullanırlar. Düzgün tema yapmanızı öneririm :) Böyle ters işlerle uğraşmayın :D TosTos gibi yapmaya çalışıyorsunuz onun yolunda ilerliyorsunuz çok karışık temalar cidden önermiyorum. Yinede eline sağlık emek harcamışsın.

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

FriedeKind*

ben TosTos abinin yolundan gidiyorum ama benimde renkleri hoşuma gitmedi v2 de biraz düzenleme yapacapım ama yine ters olacak tema benim aklıma böyle bi tema yapmak geldi ama renkleri tutturamadım ama v2 i güzel olacak diye düşünüyorum yorumlar için tşkler

Quote from: index.html on September 26, 2008, 11:44:30 AM
Renkler çok koyu duruyor. Hafif açık renkler kullanabilirdiniz.
Renkler olmamış..
Tostos'un yolundan ilerlediğiniz kesin.
Zira o da aynen böyle kullanıyor.

TosTos abinin temalarının renkleri bana göre gayet uygun şimdi son iki temasında dahada süper işler yaptı Tableless iki tane tema yaptı ve tasarımları harika bende TosTos abimin yolundan ayrılmam zaten :)

#Serseri

Farklı birşeyler yapmak istemişsin Simple ve Friedekind linkini üste koymussun ama çok kullanıssız olmus. Hiç yokdan yere Google botlar bu linklere gidecek. Biliyorsunuzki sayfayı üstten taramaya başlarlar.

FriedeKind*

reverse ters demek aklıma böyle yapmak geldi yaptım abi yorumun ve düşüncen için tşk ederim

S a S u K e

V2 daha güzel renk olacak + multicolor olacak, ki zaten multicolor olursa daha çok renkler olacak :D

Türkçe'yi Katlet, Özümüzü Mahfet, Pilli Bebek Gibi Konuşma Velet !

#Serseri

Ya tema yapıyorsunuz eyvallahda. Her temada Messengere ceviriyorsunuz be kardeşim. Kusura bakmayın ama öyle.

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=258838.0

Sinan ANDIRMAN

Murat tema hakkında öz eleştirimi yapacak olursam: tema yı alışılmışın dışında yaparak bir mana oluşturmak istemişsin(Reverse=Ters).Farklılıklar herzaman iyidir.Bundan dolayı seni tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.(Grafikleride daha iyi yaparsan daha iyi olacağı kanısındayım)

Hoochie Coochie Man

Başlığı temizledim. Arkadaşlar yukarıda S e r s e r i nin verdiği linkte 2 basit kural var, neden uymamakta ısrar ediyorsunuz. Tema yazarını geliştirecek yeni fikirler verecek yapıcı eleştrilerde bulunmakta fayda var. Teşekkürler.

Mesajıma hitaben yazılacak mesaj(lar) silinecektir. Konuya dönelim..
İnadına SMF 1.1.X

TosTos

Temanin ismine bakmadan ben sormustum Friedykind e , farketmemistim, yav temada kodlama hatasimi yaptin demistim :) Tepeye koymus copyrighti. En son mavi temasi kadar renkleri iyi olmasada fikir guzel. Dahada acaiplestirilebilir, ama kardesim bana alinmasin renklerini begenmemistim bu temasinin. Mavi temasi harika. Cok iyi temalar yapacak benim kardesim. Karisiklik goremedim ben bu temada ayrica. Sadece kodlari tersden dizmis. Basbaya default ya da klasik tema gibi bir tema. Fredykind cok guzel temalar yapmaya basladi. Ustune resimlerle oynama kabileyetini gelistirince daha guzel temalar yapmis olacak. Bana tesekkur ediyor temalarinda ama ben ona bir iki defa yardim etmisimdir. Yeni temalarinin cogu kendi basina calismasi. Hele o mavi temaya bayildim.

FriedeKind*

yorumun için tşk ederim abi yardımların içinde o blue nun farklı tarzları olacak ama resimlerle :)

TosTos

Hadi bakalim bekliyoruz ozaman. Ama acele etme. Duzgun guzel orjinal birseyler cikar.

Advertisement: