News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF - Google pekiştirmesi

Started by Alpay, October 04, 2008, 08:00:04 AM

Previous topic - Next topic

uA-Musty

Çok teşekkürler , yardımcı oldun .

kamburu

Quote from: Alpay

Harikasınız çok teşekkür ederim.

Alpay

teşekkürler kamburu ancak Pretty url için Türkçe karakter yaması yapmana gerek yok artık en yeni sürümünde bu otomatik olarak düzeltildi.

oruyagercekolsa

Güzel döküman olmuş emeginize sağlık.

tpcshkr

Teşekkürler,Google'a kayıt ettirdim siteyi bende.Diğer ayarları yapmadım.

exes

Alpay kardeşim prettyurls-0-8-4.tar.gz dosyasının içine baktım. PrettyUrlsturkish.php dosyası yok. pretyurlsfrench.php bile var. Dil dosyasını nasıl halledeceğiz?

a11

Quote from: exes on June 07, 2017, 02:46:29 AM
Alpay kardeşim prettyurls-0-8-4.tar.gz dosyasının içine baktım. PrettyUrlsturkish.php dosyası yok. pretyurlsfrench.php bile var. Dil dosyasını nasıl halledeceğiz?

https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=228413.msg1488686#msg1488686

uls123

Sayende Sitem Çöktü 500 Server Error Alıyorum bunu eki indirmeden önce sorunsuz çalışıyordu site açılmadığı için modu silemiyorum ne yapacağım şimdi ben

Emre A.

Quote from: uls123 on June 14, 2017, 04:54:07 PM
Sayende Sitem Çöktü 500 Server Error Alıyorum bunu eki indirmeden önce sorunsuz çalışıyordu site açılmadığı için modu silemiyorum ne yapacağım şimdi ben

Yardımcı olabilir miyim? Sorunu tam olarak anlatırsan hızlı bir şekilde yardımcı olmak isterim?

Alpay

Sayemde derken :) Hoşgeldin website işlerine... Büyük ihtimal sunucu kaynaklı modülleri yükleyememe ( izinler ) ile problemin var.. sitenin ftp sinde .htaccess i yedek alarak siler misin .. ?

Macabreo

Bu tür işlemleri yaparken yedek almayı unutmamak gerekli arkadaşlar.

husow

Pretty URL gerçekten çok önemli seo için.

Advertisement: