SMF Türkçe Dil Dosyaları (1.1.7 ve 2.0 Beta 4)

Started by ´cnrdzn, October 20, 2008, 05:18:47 AM

Previous topic - Next topic

egemenhukmeder

Arkadaşlar 1-17 kurdum ve bilir bilmez utf 8 e dönüştürdüm... şimdi ise türkçe karakterler gitti...

ne denedimse yapamadım....

sorunun çözümü ile ilgili acil yardım lütfen

Yağız...

serdar22

$txt['lang_character_set'] = 'iso-8859-1'; yaptim ve forumun bir bölümüne girince "�u an bu konuyu g�r�nt�leyenler" böyle bozuk gösteriyor.önce "" Harfinde sorun vardi ve 'iso-8859-1' yaptim sorun cözüldü simdide "Ö,Ü" Hafrlerinde sorun var.ne yapabilirim?

botanserwan

foryel

ya 10 tane dos ya veriyonuz bişey anlamıyom hangisini indirecez beta için

Yağız...

İsimlerinden de anlaşılacağı gibi ilk mesajdaki 2. dosya...

Alpay

Dil problemi düzeldi sanirsam download bölümündeki değilmi yağız. Ben son denedigimde bir problem yoktu.

Yağız...

pascalim

Herkese merhabalar ben yeni başladım.Ama biraz bilgim var kurabildim tek başıma :)

Forumda butonlar da yada kendi içinden çıkan yerlerde yazılarda problem yok ama kendi yazdığım mesajlarda ya da panelin içinde ki diğer yazılarda G�ncel SMF S�r�m�: bu şekilde...

eğer bunun açıklaması yapıldı ise kısaca yazabilirmisiniz 3 sayfayıda gezdim ama çok karışık ortalık anlayamadım bir türlü.

DarkStyLe

Quote from: ´cnrdzn on October 20, 2008, 05:22:17 AM
Forumunuz UTF8 formatında ise ekte bulunan dil dosyalarını kullanmanız gerekmektedir.

UTF8 hakkında bilgi almak isteyenler için.

Utf-8 Nedir,Utf-8 Hakkında/Özellikleri ve Utf-8 Sorun ve Çözümleri

Dosyalar güncellendi 26 Ekim, 2008

herşeyi yaptım ama kategori isimlerindeki ş ğ ı lar düzelmiyorr lütfen yardım edin!!

yerzm

eğer düzeltebilirseniz benim sitem türkçe yazılımda değil. hxxp:uzayveufo.com [nonactive]
yerzm

akbora

/cache/lang_Admin_turkish-utf8_default.php adındaki tema veya dil dosyasının yüklenmesinde sorun var. Lütfen söz dizimini denetleyin ve tekrar deneyin, tek tire işaretleri önünde tek yatık çizgiler olmalı (') ve tek yatık çizgi kullanacaksanız iki tane yazmalısınız (\). PHP kodlarında hatayı daha belirgin görmek istiyorsanız, doğrudan dosyaya erişmeyi deneyin.

Bu sorun sadece yönetim paneline girmeye çalıştığımda veriyor. Önceki mesajlarda da benzer sorun çıkmış ancak ayrıntı mevcut değil. Cache i kapattım geçti gibi? Cache nerden kapatılır ve bununla geçer mi? Veya başka nedir? Forumu bu 3. kuruşum. Sıfır db alanına 2.0 rc1 kuruyorum. Çok kez de orijnal syfadan türkçe dil paketi indirip temaya atmamam rağmen yine düzelmedi.

Sadece admin paneline giererken sorun var moderasyonda  ve diğer yerlerde yok...
İlginize teşekkürler.
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

Ramazan67

1.1.8 ın turkce dil dosyaları yok mu arkadslar 1.1.8 kurdum fakat ing
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us