vBulletin Style Meta Tags (google indekslemesine kökten çözüm)

Started by Hoochie Coochie Man, October 20, 2008, 06:44:33 AM

Previous topic - Next topic

ოկtђ

Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:
   Tür    Eylem    Açıklama
1.    Kod Uygulanacak    dbmodify.php    
2.    Çıkartılacak Dosya    ./Sources/MetaTags.php    
3.    Değişiklik Yapılacak    ./Sources/MessageIndex.php    Test Başarılı
4.    Değişiklik Yapılacak    ./Sources/Display.php    Test Başarılı
5.    Değişiklik Yapılacak    ./Sources/ManageSettings.php    Dosya bulunamadı
6.    Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/index.template.php    Test Başarısız
7.    Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Modifications.english.php    Test Başarılı

1.1.8 için kuruyorum ve bildiğim kadarıyla bu sürümde zaten managesettings yok !

asetaw

SMF 1.1.8 kullanıyorum. Burdaki http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=230321.msg1557714#msg1557714 eklentiyi sorunsuz kurdum fakat admin panelde "Forum" seçenekleri altında boş satır olarak bir seçenek duruyor. hiçbirşey yazmıyor. sistem UTF-8'de çalışıyor. Neden olabilir?

Yağız...

İlk mesajın sonundaki dil değişikliğini yapın(Modifications.turkish.php yerine Modifications.turkish-utf8.php dosyasında değişiklik yapın).

asetaw

Quote from: Yağız... on April 24, 2009, 01:04:36 PM
İlk mesajın sonundaki dil değişikliğini yapın(Modifications.turkish.php yerine Modifications.turkish-utf8.php dosyasında değişiklik yapın).

oradaki boş satırın sebebini buldum. bu eklentiyle bir alakası yokmuş. fakat bu eklenti ayarlarına Admin CP'de nerden erişebileceğimizi anlayamadım.   :-\

Gurbet_42

Quote from: pєКєя `|®| on October 27, 2008, 12:09:44 PM
hocam forum seçeneklerinde meta açıklama ve meta nahtar kelimeler seçenekleri geldi.Ancak başka hiçbir değişiklik yok,konularda vs. değişiklik olması lazım mı?

Arkadaşlar kurdum sorunsuz ve admin panelde forum seçeneklerinde geldi ama acaba bir şeyler yazılacak mı oraya? Ayrıca konularda bi değişiklik olmadı.

iso1980

1.1.8 kullanıyorum ben kurulum tamammlandı ama sitede hiçbir değişiklik olmadı tag leri kendimiz mi ekliycez yoksa görmiycek miyiz anlamadım hiç forum seceneklerinde

Temel Özellikler    Düzen ve Seçenekler  Aeva  Aeva Sites  Karma  Googlebot & Orumcekler 

bunlar var nerden ne yapmalıyım ?

GURUT

Ustam 1.1.9 Kullanıyorum Kodu Yazıyorum Kod Sitenin En Üstünde Çıkıyor Yardımcı Olurmusun? Neden Kaynaklanıyor Acaba ?

Gurbet_42

Quote from: Gurbet_1907 on May 08, 2009, 10:10:26 AM
hocam forum seçeneklerinde meta açıklama ve meta nahtar kelimeler seçenekleri geldi.Ancak başka hiçbir değişiklik yok,konularda vs. değişiklik olması lazım mı?

Arkadaşlar kurdum sorunsuz ve admin panelde forum seçeneklerinde geldi ama acaba bir şeyler yazılacak mı oraya? Ayrıca konularda bi değişiklik olmadı.

Özgür

Quote from: iso1980 on May 18, 2009, 03:59:47 PM
1.1.8 kullanıyorum ben kurulum tamammlandı ama sitede hiçbir değişiklik olmadı tag leri kendimiz mi ekliycez yoksa görmiycek miyiz anlamadım hiç forum seceneklerinde

Temel Özellikler    Düzen ve Seçenekler  Aeva  Aeva Sites  Karma  Googlebot & Orumcekler 

bunlar var nerden ne yapmalıyım ?
Muhtemelen temel özelliklerde ayarları olmalı.

Quote from: GURUT on June 16, 2009, 07:03:56 AM
Ustam 1.1.9 Kullanıyorum Kodu Yazıyorum Kod Sitenin En Üstünde Çıkıyor Yardımcı Olurmusun? Neden Kaynaklanıyor Acaba ?
Biraz daha açıklayıcı olur musunuz?

Quote from: Gurbet_1907 on June 16, 2009, 03:57:43 PM
Quote from: Gurbet_1907 on May 08, 2009, 10:10:26 AM

Anahtar kelimelere forumunla ilgili kelimeleri aralarına virgül koyarak yazacaksın. Meta description'a ise forumunun tanımını yazacaksın. Modun tam olarak çalışması için default temaya uyguladığı değişimi kendi temanada uygulamasın.
So Long

djasikurt

www.yildirimyildizdogan.net  YILDIRIM YILDIZDOGAN SEVENLER DİYARİ

djasikurt

Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:  Tip Eylem Açıklama
1. Kod Uygulanacak dbmodify.php 
2. Çıkartılacak Dosya ./Sources/MetaTags.php 
3. Değişiklik Yapılacak install.xml Düzenleme inceleme hatası
4. Değişiklik Yapılacak - Düzenleme inceleme hatası

hata bu

djasikurt

1.1.9 kullanıyorum hangisini kuracagim link verirmisiniz?

djasikurt

djasikurt

Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:  Tip Eylem Açıklama
1. Kod Uygulanacak dbmodify.php 
2. Çıkartılacak Dosya ./Sources/MetaTags.php 
3. Değişiklik Yapılacak install.xml Düzenleme inceleme hatası
4. Değişiklik Yapılacak - Düzenleme inceleme hatası
hata bu

djasikurt

bu adminde görünmüyor arkaslar forum seceneklerinde ne yapmam lazim?

Advertisement: