News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

İlk Kazancımız

Started by Sinan ANDIRMAN, October 21, 2008, 02:40:14 PM

Previous topic - Next topic

Sinan ANDIRMAN

Önemli Not: Sevgili arkadaşlar ve bilhassa yöneticiler,amacım reklam yapma değil asla.Bu konuyu paylaşmamın nedeni bu ortamı sıcak ve samimi bulmamdan ötürü sizlerinde bilmenizi istememdir sadece.Şayet kural ihlali yapmışsam da affola.

Arkadaşlar Dizaynturko.com olarak ilk kazancımızı elde etmiş bulunuyoruz.
grupeylul.org site düzenlemesi için önce 40 ytl ye anlaşmamıza rağmen adam işimizi beğendi ve 60 ytl banka hesabımıza yatırdı.

Kanıt:

Para bizzat Sinan ANDIRMAN hesabına yatmıştır.İnşallah ilk siftahımız hayırlı uğurlu olur ve devamı gelir.

Sinan ANDIRMAN

yani becerinizi bilemiyorum ama yaptıran kişinin (Öğretmen olur kendisi) bu konuda tecrübesi olmadığı için ve grafikler,hatasız ve güvenli kurulum,özel müzik kutusu,yaptığımız sayfalar vs... bunları düşününce ve işten,derslerden vakitte ayıramadığımız da düşünülünce tabi 1 haftayı buldu.

Bu arada iyi dilekleriniz için teşekkürler,sizden de Allah razı olsun

calwin

başarılarının devamını diliyorum    ilerde bende  3-5 bişeyler alırım heralde

Sinan ANDIRMAN

inşallah tabiki,nasip kısmet

Evo™

Hayırlı olsun. Güle güle kullan da smf ile alakasını anlayamadım :D
Anladım kandil mesajı bayram mesajı doğum günü görmüştüm de kazanç yeni gördüm neyse öğrenmiş olduk bizde  :)
Ayrıca o sitenin tasarımının bitmiş halimi  ???

Sinan ANDIRMAN

:D ya usta aslında turkish bölümünde SMF dışında kurallar çerçevesinde üyelerin "kandil mesajı" "adsense kazancı" v.s gibi mesajllarda yayınlanabiliyor.ben de bu düşünceyle kurallara uygun olduğumu düşünerek bunu yazmak istedim,olay bu

Yağız...

Quoteya usta aslında turkish bölümünde SMF dışında kurallar çerçevesinde üyelerin "kandil mesajı" "adsense kazancı" v.s gibi mesajllarda yayınlanabiliyor
Nereden anladınız? Böyle birşey göremiyorum ben. Ayrıca kandil mesajlarını kabul etmemizin nedenide basit. Kandil mesajlarıyla adsense kazanç mesajları aynı mı?

Sinan ANDIRMAN

hayır Yağız kardeşim ben sadece örneklendirdim.aynıdır diye kıyaslama yapmadım.ayrıca daha evvel de belirttiğim gibi,bende bu topluluğun bir üyesi olarak,tarafımca önemli olan ve beni sevindiren konuyu sizlerlede paylaşmak istemiştim.

Edit:
Quote from: єνσℓυтιση™ on October 21, 2008, 03:02:37 PM

Anladım kandil mesajı bayram mesajı doğum günü görmüştüm de kazanç yeni gördüm neyse öğrenmiş olduk bizde  :)
Ayrıca o sitenin tasarımının bitmiş halimi  ???

Aslında birkaç şey daha var.Onları da yetiştirememiştim.İnşallah bu akşam biter onlarda.

Torso

Yani şaka gibi bir adamsın. Ne diyeyim.

Sinan ANDIRMAN

NoPasaran

Hayırlı olsun sinan

Adam sevincini paylaşmış rahat bırakın yahu
kralkartal.net SMF 2.0.8

Sinan ANDIRMAN

hay eline sağlık muhterem.anlayışın ve yorumun için teşekkürler ;)

Hoochie Coochie Man

єνσℓυтιση™ demiş ki;

Quote from: єνσℓυтιση™ on October 21, 2008, 03:02:37 PM
smf ile alakasını anlayamadım :D
Anladım kandil mesajı bayram mesajı doğum günü görmüştüm de kazanç yeni gördüm

Arkaadaşlar, kandil mesajı bayram mesajı doğum günü, tamam ortamı sıcak tutalım dedik ama cıvığını çıkarmayalım. Yoksa sizi başkalarıda örnek alır.
İnadına SMF 1.1.X

Advertisement: