Katagoriler arasına Adsense reklamı ekleme

Started by php-coder, October 29, 2008, 12:38:03 PM

Previous topic - Next topic

php-coder

Arkadaşlar arama yaptım ama bulamadım benim sorum şu, foruma katagoriler arasına adsense kodu ekleyebilimiyiz. konular arasına değil doğrudan katagoriler arasına adsense kodu eklemek, bunu yapabilirmiyiz..
Web Tasarım yapılır.. Portal, Forum, Video, Arkadaşlık, E-Shop v.b site kurulur ve yapılır....
[email protected]

Hoochie Coochie Man

Sana söylerim şu kodun altına koyarsan her kategorinin altında çıkar diye. Ancak adsense kodu benim bildiğim bir sayfaya enfazla 3 adet ekleyebiliyordun, öyleyse 3 kategoriden fazla bir siten varsa nasıl olacak?
İnadına SMF 1.1.X

Pяηѕѕ LF

1.1.21 Default

Hoochie Coochie Man

O da belki olabilir, ama onun da kodunu ben bilmiyom :P
İnadına SMF 1.1.X

php-coder

QuoteSana söylerim şu kodun altına koyarsan her kategorinin altında çıkar diye. Ancak adsense kodu benim bildiğim bir sayfaya enfazla 3 adet ekleyebiliyordun, öyleyse 3 kategoriden fazla bir siten varsa nasıl olacak?
olsun ne olursa olsun.. herkez bunu istiyor zaten.. varmı eklenme 1 yolu...
Web Tasarım yapılır.. Portal, Forum, Video, Arkadaşlık, E-Shop v.b site kurulur ve yapılır....
[email protected]

´cnrdzn

Herkez'den kastın ? Böyle isteği olan bir üye görmedim  :P erhan yaparsın sen aslansın sen hadi bakiyim  ;D

Hoochie Coochie Man

Quote from: php-coder on October 29, 2008, 01:08:28 PM
QuoteSana söylerim şu kodun altına koyarsan her kategorinin altında çıkar diye. Ancak adsense kodu benim bildiğim bir sayfaya enfazla 3 adet ekleyebiliyordun, öyleyse 3 kategoriden fazla bir siten varsa nasıl olacak?
olsun ne olursa olsun.. herkez bunu istiyor zaten.. varmı eklenme 1 yolu...
Sen bilirsin, benden günah gitti:

BoardIndex.template.php'de..
Code (bul) Select
}

if ($context['user']['is_logged'])

Code (öncesine ekle) Select
echo '<center>REKLAM KODLARI</center>';
İnadına SMF 1.1.X

php-coder

[email protected]

Kermit

Her kategorinin altinda cikip ban yemek istemiyorsanda bunu yap

BoardIndex.template.php

Code (bul) Select

}

if ($context['user']['is_logged'])

Code (üstüne ekle) Select

if($category['id'] == "x" || $category['id'] == "y" || $category['id'] == "z")
{
echo'
<center>
REKLAM KODLARI BURAYA GELICEK
</center>';
}

max. 3 tane hakkin oldugu icin ,cikmasini istedigin 3 kategoriyi belirle ve o kategoriye ait numaralari x,y,z ile degistir,kolay gelsin
My Mods
Please don't PM/mail me for support,unless i invite you
Formerly known as Duncan85
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

A. Einstein

php-coder

çook çok teşekkürler.. allah elinize altın geçirsin :D
[email protected]

Hoochie Coochie Man

Daha önce bu paylaşıldı mı? Sanırım, hayır, tüyolara taşıyalım. Teşekkürler @Duncan85
İnadına SMF 1.1.X

rampimp

Berirli kategorinin konusunu nasil yapabilirim

doem

Ben başka şekilde yatım bu olayı. Katagorinin tanımlama bilgisine yazdım kodları ve sonuç ortada http://www.webmasteryeri.com/forum/index.php

Bu sayede alt bölümlerede koyabiliyorsunuz :)

http://www.webmasteryeri.com/forum/hazir+kod+bankasi-b317.0/

Avon
inşaat forum

[istay10.com]

aslında 1 sayfada 3 değil 6 reklam hakkınız vardır.

İçerik için AdSense kısmına geldiğiniz de size seçenek sunar :

Reklam birimi

Bağlantı birimi

her birinden 3 er adet ekleme hakkınız vardır. bilginiz olsun. :)
istasy10 ====> kıvılcımı biz çakarız, yangını sen çıkarırsın.

mack_asp

arkadaşlar yardm ederseniz çok memnun olacağım kategori bölümünün linkini değiştirmek mümkünmü acaba şöyle anlatayım yeni bir kategori açtık en başa FORUMA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ. diye bir bölüm koydum şimdi buna link verip üye ol sayfasına yönlendirmek istiyorum yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum

Özgür

Kategori ismini <a href="siteniz.com/index.php?action=register">Sitemize Üye Olmak İçin Tıklayın</a> olarak değiştirin.
So Long

mack_asp

teşekkürler sayın ÖZGÜR çok güzel oldu elinize emeğinize sağlık

Advertisement: