HacksPark shoutBox - Türkçe çeviri

Started by Sinan ANDIRMAN, November 02, 2008, 06:52:24 AM

Previous topic - Next topic

PesimistStyle

Default Temada basari ile uyguladim Fakat Vbluettin Tema Kullaniyorum Vbluettin Temada gosteremedim  :(

Örnek olmasi acisindan Default Temada bu Şekilde

Yağız...

PesimistStyle

Biraz daha yardimci olursan Kafam karisti biraz :(

DN: Bu konularda biraz yeniyim kusura bakmazsiniz :(

aRiFs

Arkadaşlar ben kurdum fakat outline tema kullanıyorum. Paket çözümleyicisinden tema değişkenliklerini uyguladım.. yine yok yine yok: )

//  kaldırmak istedim bu kezde subs.php de hata verdi

Sinan ANDIRMAN

yine yok yine yok dediğinizden kasıt nedir, ne yok ?

DreaMTurK

Yha Bi Türlü Beceremedim ... 3. Y eDeniyorum Ya index.template.php yada subs.php de hata alıyorum subs.php de değişiklik yaptıgımda avatarlar kayboluyo index.template.php de yaptıgımda ise tema bozuluyo altına ekle yazıyor yukarda ama paket olarak kurdugumda üstüne eklenmiş ? 
Dosyaları Eklesem Yardımcı Olurmusunuz?
є¢єℓ тαяℓαм σℓѕαη güℓüмѕєя вαнçєη∂є güℓ вιтєяιм ..!

"qeceYe seLam YaLNızLıqa Devamm"

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

bir kere daha deneyin kesin eksik kod veyada hatalı diziliş vardır.eğer yine olmazsa yollayın dosyaları buraya bakayım

DreaMTurK

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

tama ozaman dosyaları buraya ekte koy bakayım

DreaMTurK

temanız/ languages/Modifications.english.php Bu Dosya Yok Bunu Defaultdan Alıp Koydum Eke Diğerleri Ekte

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

kendi temanızın languagesine atmanıza gerek yok zaten default temadaki algılanıyor.

ben eksiksiz olarak manuel editini yaptım.eğer istediğiniz şekilde olmamışsa nereye koymak istediğinizi belirtin.(index.template.php dosyasıyla alakalı bir durum.)

ayrıca pakedi önce default temada tam yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.

DreaMTurK

olmadı index.tepmlate.php hata verdi bide bunu nasıl yapim paket kurulu iken mi dosyaları değiştireyim yoksa kaldırdıktan sonra mı değiştireyim ?

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

aslında farketmez ama bence kurulu iken değiştir ve olması lazımdı neden olmadı acaba ala alaaaa......
satır dizilme hatası vardır ondan olmamış olabilir yoksa ben kendimde kurdum tıkır tıkır çalışıyordu.

DreaMTurK

Ayışığı Teması Kullanıyorum Hocam Birde Manuel Kurulumda Bazen Altına EKle Üstüne Ekle Şeklinde Yazılar Vardı Altına EKle Yazdıgı Yeri Paket olarak kurdugumda Üstüne Eklenmis Olarak Kurulmusdu Fakat Paketi Kaldırdım Ya Neden OLMADI Off :S

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

:S
pek birşey anlayamadım ama pakedi kaldırırsan zaten çalışmazki :) eğer modun yeri ile alakalı bir sorunun varsa index.template.php dosyasında editleme yapman gerekiyor. ;)

akbora

Bu çok güzel işleyen bir shoutbox 1.18 defaultta nefis kullanıyorum... Ancak bu 2.0 a uyarlanabilir mi acaba? Başka chatler var ama bu çok nefis çalışıyor... Arayüzü de güzel...
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

DreaMTurK

Yha Çok qüzelde Bi Türlü Kuramadım Şunu oFF oFF :S  1 Hafta İçinde Bi ShoutBox Kurmam ŞART Ekteki Gibi Bİrşey de olabilir... :'(

DreaMTurK

Sinan ANDIRMAN

default temada bir bakarmısın kurulmuş mu diye ?

DreaMTurK

Yha Tema hatası verdi diye geri yükledim eski dosyaları su hackspark shoutbox u bi kuramadım gitti :S

özele bakarmısın

DreaMTurK

aLi-YK

çok güzel oldu allah razı olsun sorunsuz kuruldu :)

Advertisement: