News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Alt Bölümleri Alt Alta Sıralama

Started by Yağız..., November 08, 2008, 08:46:39 AM

Previous topic - Next topic

dr_NastY

Merhabalar 2.0 RC1 kullanıyorum. Verdiğiniz kodları hem kullandığım temanın hem de 'default' temanın 'Boardindex.template.php' sayfasında tarattım ve ilk bölüm kodları bulunamadı diyor. Kodları parçaladığımda yani bir kısmını ayırdığımda altta verdiğim kısmı var sadece sizin verdiğiniz kodların tamamı görünmüyor.
Bu sorunu halletmek için ne yapabilirim acaba?

Teşekkürler.

Kodların bende görünen kısmı :

foreach ($board['children'] as $child)
                     {
                         if (!$child['is_redirect'])
                             $child['link'] = '<a href="' . $child['href'] . '" title="' . ($child['new'] ? $txt['new_posts'] : $txt['old_posts']) . ' (' . $txt['board_topics'] . ': ' . $child['topics'] . ', ' . $txt['posts'] . ': ' . $child['posts'] . ')">' . $child['name'] . '</a>';
                         else
                             $child['link'] = '<a href="' . $child['href'] . '" title="' . $child['posts'] . ' ' . $txt['redirects'] . '">' . $child['name'] . '</a>';

// Has it posts awaiting approval?
                         if ($child['can_approve_posts'] && ($child['unapproved_posts'] | $child['unapproved_topics']))
                             $child['link'] .= ' <a href="' . $scripturl . '?action=moderate;area=postmod;sa=' .

Death Note

♣♥™Persekli™♥♣

Yağız...

Kodlar güncellendi. Yeni mesaj olduğunda veya olmadığında yeni mesaj var veya yok ikonları çıkıyor. Ve sütunların fazlalaştırılması için daha sağlıklı ve kolay olması sağlandı.

CafCaf Dergisi

Kullandığım tema bu:

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1370

Yapamıyorum.. BoardIndex.template dosyası yok zaten :S

ne yapmam gerek... lütfen yardım...

Yağız...

default klasöründeki dosyaya uygulayın.

CafCaf Dergisi

Quote from: Yağız... on March 22, 2009, 06:06:57 AM
default klasöründeki dosyaya uygulayın.

Öyle bir dosya bulamadım desem  :(

Yağız...

../Themes/default/BoardIndex.template.php olarak bakın.

dejavu42

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1461

buradaki temaya olmuyor arkadaşlar bu uygulama haberiniz olsun ters mi geliyor nedir

Yağız...

İlk mesajda yazdığım gibi sadece default(Core) temaya ve benzeri temalara uyar.

dejavu42

buda benziyor zaten default temaya fazla bir farkı yok gorunuşu dışında ustat neden olmaz ki neyse yaw 2.0 bir acizligi daha alıştık hic bişey yapamıyoruz yaw bu surumde ne bicim iş anlamaıdm gitti yeni surum sozde

Yağız...

1.1.x sürümünde Classic temada deneyin, yine olmaz. 2.x sürümüyle alakalı birşey değil.

dejavu42

herneyse sonucta yapamıyoruz oyle yada boyle olmuyor yani

Yağız...

Temanızın BoardIndex.template.php dosyasını alabilir miyim?

dejavu42

teşekkürler yagız ben artık smf 2.0 da gorseligi unutum emeklerim olmasa forumuda kapatacam zaten smf 2.0=mod fukarası bir surum bunun adı bu her ufak detayda sizi rahatsız edeceksek hem siz hem biz yandık gitti dum duz kulanılacak bir smf surumu bu surum uzerindeki temayla uzerindeki profil alanı uzerindeki bolum eklemeleri ve google fukarası bir surum tamamen smf cilerin neden cıkardıgını kafamda hala cozmedigim bir surum zaten senden başkada bu surume oyle kolay kolay cevap veren mod yok sitede heralde onlarda şaşırdı bir kac yere iki soru sordum tık yok bilseler yazarlardı bundan eminim ama onlarda bilmedigi icin arkadaşlarda caresiz bilinen şeylerde bazen işe yaramıyor bu surume ben guluyorum sadece rc2 diyorlar onda nasıl gulecegiz onu bekliyorum..

€®Ю€∏∏----®

sürüm daha yeni çıktı arkadaşlar 1.x lerde olan modifakasyonların paketlerin vs çevirmeye devam ediyorlar diğer sürümlerden eksi yönü değil her zaman bir artı yönü vardır, bence bu çabaların sonucu boş değildir yani. Ben kullanmadım ama temaların görselliğini inceledim gayet hoş.. :D

Restorasyon

merhaba  arkadaşlar benim şöyle bi sıkıntım var. gerçi sıkıntılarımda hiç bitmiyo nedense siteyi açtım açalı iş yapmaz oldum işe bile girmiyom  :P neyse derdim şu alt bölümde yazısını ufaltamazmıyız yani daha sola falan çekemezmiyim okul adlarının tek tek sıralanmasını istiyorum ama bende tek tek olmuyor bir uzun yazsam çift satır oluyo

http://img402.imageshack.us/my.php?image=53648549.jpg
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

Yağız...

Alt bölümler: yazısını kaldırmak için BoardIndex.template.php dosyanızda bulun ve silin:
<b>', $txt['parent_boards'], ':</b>

2. satıra geçmesini önlemek için aynı dosyada bulun(2 tane var):
<td class="middletext" valign="top">
Değiştirin:
<td class="middletext" valign="top" nowrap="nowrap">

Restorasyon

Quote from: Yağız... on April 26, 2009, 07:07:24 AM
Alt bölümler: yazısını kaldırmak için BoardIndex.template.php dosyanızda bulun ve silin:
<b>', $txt['parent_boards'], ':</b>

2. satıra geçmesini önlemek için aynı dosyada bulun(2 tane var):
<td class="middletext" valign="top">
Değiştirin:
<td class="middletext" valign="top" nowrap="nowrap">
süper oldu kardeşim tşkler
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

bilasdem

http://www.dosya.tc/smf.png.html resimde göründüğü gibi alt bölümler bir birine çok yakın onları biraz açabilirmiyiz
şu an localde çalışaçağım

Advertisement: