News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF BBC Video 1.0 - İkinci modum

Started by Sinan ANDIRMAN, November 10, 2008, 02:31:10 PM

Previous topic - Next topic

Sinan ANDIRMAN

forum klasöründeki Packages klasörünün içinde temp adlı klasör oluştur ve içine herhangi bir dosya at.admin/paketler e gel oradan seçeneklere tıkla ve Tüm dosyaları yazılabilir e tick atıp sonraki adımda ftp bilgilerini gir, tamamdır ;)

kadir046

Quote from: Sinan ANDIRMAN on March 14, 2009, 08:22:03 PM
forum klasöründeki Packages klasörünün içinde temp adlı klasör oluştur ve içine herhangi bir dosya at.admin/paketler e gel oradan seçeneklere tıkla ve Tüm dosyaları yazılabilir e tick atıp sonraki adımda ftp bilgilerini gir, tamamdır ;)

yinede olmadı  :(

Sinan ANDIRMAN

bir eksiklik yapmış olmayasın sakın. ? normalde olması gerekiyor.bir daha dene derim.

kadir046

Quote from: Sinan ANDIRMAN on March 15, 2009, 11:35:09 AM
bir eksiklik yapmış olmayasın sakın. ? normalde olması gerekiyor.bir daha dene derim.
olmadı dostum yine :s farklı dosyalardanda attım sonuç yok  :(

Sinan ANDIRMAN

pardon kusura kalma yazmayı unutmuşum oluşturduğun temp dosyasının chmodunu 777 yap. ;)

[_FUSI_]

arkadaşlar bu çoklu video modunu kurdum sadece google ve dailymotion kullanıyorum. ama google da mesela;

http://video.google.com/videoplay?docid=5293054500931321516&hl=tr

http://video.google.com/videoplay?docid=-4827768013905816332&hl=tr

mesela ilk verdiğim linkteki videoyu bbc koduyla beraber ekleyebiliyorum sorun yok gösteriyor. ama ikinci linkte ?docid= den sonra - ile başlayanı ekleyince videoyu göstermiyor bunu nasıl düzeltebilirim...?

Sinan ANDIRMAN

[_FUSI_]

dj_seyhan

resimde anlatılan resimleri nasıl cıkarabiliirm arkadaşlar lütfen yardım edebilirmisiniz

smf 1.1.8 kullanıyorum dilber mc teması resimleri images e de attım temanın ama cımıyor bir türlü

Sinan ANDIRMAN

arkadaşım zaten butonlar resimli.kullandığın temadaki images klasörünün içinde yer alan bbc adlı klasöre mod dosyasındaki gif uzantılı resimleri atmalısın.
sanırım firefox tarayıcısını kullanıyorsun ve bu sebeple de resimdeki alt metin okunuyor ve sende doğal olarak metin diye algılıyorsun.

dediğimi iyice anla ve uygula sorun ortadan kalkacaktır. ;)

dj_seyhan

dediğingibi bbc ye attım hepsi düzeldi amabir tek akıllı tv nin buton resmi çıkmıyo explorer den de mozilladan da görünmüyo

Sinan ANDIRMAN

akilli.gif i akillitv.gif olarak değiştir.

dj_seyhan

tmm hiç bir problem kalmadı çok teşekkür ederim sinan ilgin için

Sinan ANDIRMAN

lordkaya01

ya bende video ekleyemedim nasıl ekleyecem bilmiyorum
buttonlar çıktı ama:S

Sinan ANDIRMAN

butona tıkladığınız anda mesaj yazdığınız yerde ki taglar arasına video nun embed numarasını yazınız...

exortis

bu modu 2.0.2 ye kurabilirmiyiz acaba

Evo™

En son 2 serisi için çevirmiştim manuel kurulum yapabilirsiniz çalışmaz ise yine bakarız.

Antes

Eklentide
'flash' => array('code' => 'flash', 'before' => '[flash=200,200]', 'after' => '[/flash]', 'description' => $txt['flash']),
şekline getirilmesi
array(
'image' => 'flash',
'code' => 'flash',
'before' => '[flash=200,200]',
'after' => '[/flash]',
'description' => $txt['flash']
),

Tabi bununla birlikte

Subs-editor 'de

'tryoutube' => array('code' => 'tryoutube', 'before' => '[tryoutube=425,350]', 'after' => '[/tryoutube]', 'description' => $txt['tryoutube']),
array(
'image' => 'tryoutube',
'code' => 'tryoutube',
'before' => '[tryoutube=425,350]',
'after' => '[/tryoutube]',
'description' => $txt['tryoutube']
),

Sistemine geçilmesi gerekiyor, bi de yeni mod paketleme sistemine göre dil dosyaları yükleme dosyalarının dışında olması gerekiyor language.xml ve language-utf8.xml gibi :)

Ve son olarak piknik tube öldü :D

Advertisement: