News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Google Tema

Started by BuЯЯЯЯaK, January 31, 2009, 06:52:10 PM

Previous topic - Next topic

Ramazan67

merhaba arkadaslar google temadakı http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?action=download;lemma=1286;id=7992  psdlerne ıse yarıyor ve bunları nasıl yukluyoruz
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.ogretimgorevlileri.com
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.kisiyeozeldiyet.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

Yağız...

PSD dosyaları PhotoShop vb. programlarla açılabili. PSD dosyalarıyla logoyu düzenleyebilirsiniz, menü için yeni bir buton ekleyebilirsiniz vs...

Ramazan67

Quote from: Yağız... on February 17, 2009, 12:38:50 PM
PSD dosyaları PhotoShop vb. programlarla açılabili. PSD dosyalarıyla logoyu düzenleyebilirsiniz, menü için yeni bir buton ekleyebilirsiniz vs...

Teşekkürler bide bişi diyeceğim yağız ben RC1 upgrade yapacaktım ftp den dosyaları attım upgrade.php calıstırmadan en alttakı yazı degıstı kayıtta vb de sorun yok sorun yaşayabileceğim yerler neresi kendin bakmak istersen

www.genckafile.com/forum
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

Ramazan67

arkadaslar sımdı upgrade yaptım fakat su hatayı aldım Notice: Undefined index: forumprofile in /home/genc/public_html/forum/Sources/Subs.php on line 3765
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

Yağız...

Subs.php dosyasında 3765. satıra gidin. forumprofile yazan yeri forumProfile yapın.

Ramazan67

Quote from: Yağız... on February 17, 2009, 04:09:11 PM
Subs.php dosyasında 3765. satıra gidin. forumprofile yazan yeri forumProfile yapın.

teşekkürler yağız oldu www.genckafile.com bakmak istersen:)
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

..:: DJ X ::..

yağız bana bi konuda daha yardım edecektin bekliyorum..

Yağız...

BoardIndex.template.php dosyanızın en son halini alabilir miyim?

Yağız...

oldu. sağol teşekkür ederim. bikaç isteğim daha olacak izninle.

1-) öncelikle forum çok dar ve biraz genişletmek istiyorum. mesela 5 cm genişlemesini istiyorum örneğin.

2-) yazı karakterler küçük, 1-2 font büyütebilirmiyiz.

3-) az önceki yapmış olduğumuz son mesaj bölümünün hemen sonrasına az önce sildiğimiz mesaj sayıları göstergesini ekleyebilirmiyiz. yani soldan saga gidecek olursak Konu - son mesaj - konu içerisindeki mesaj sayıları

Yağız...

Quote1-) öncelikle forum çok dar ve biraz genişletmek istiyorum. mesela 5 cm genişlemesini istiyorum örneğin.
Resimlerin değişmesi gerekiyor...

Quote2-) yazı karakterler küçük, 1-2 font büyütebilirmiyiz.
style.css dosyasında bulun:
/* By default (td, body..) use verdana in black. */
body, td, th , tr
{
color: #000000;
font-size: 11px;
font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;
}

11px yazan yeri büyütün.
3-) az önceki yapmış olduğumuz son mesaj bölümünün hemen sonrasına az önce sildiğimiz mesaj sayıları göstergesini ekleyebilirmiyiz. yani soldan saga gidecek olursak Konu - son mesaj - konu içerisindeki mesaj sayıları
Ekteki dosyayı deneyin.

1. maddede resimler derken sadece logo mu? değilse neleri değiştirmem gerekiyor. eğer uzun olacaksa değiştirmeyeceğim ama değişecek dosya sayısı az ise değiştirebilirim.

2. yi hallettim teşekkürler.

3. de tema ayrıstırma hatası verdi.

Yağız...

Bende tam olarak bilmiyorum... Burak gelince yazacaktır.

Bende sorun yok...

ok. ilgilendiğin ve benim için emek sarfettiğin için teşekkürler yağız.  Bu Arada yeni başlık Açmadan buradan Birkaç konu Hakkında yardım Almak Istiyorum Senden. Siteme daha önce tp 1.0.6 kurmuştum. kurduktan sonra defaultta görünüyordu ama google temada görünmüyordu. türkçe dil dosyalarını yükledim ve admin panelinde göründü ama tp aktif değil hala. zannedersem yüklemede oluşan birşeyler oldu yada diğer admin arkadaşım karıştırdı bilemiyorum. netice olarak tp admin panelinde aşağıdaki resimde belirttiğim şekilde şu anda

gösterdiğim bölgede tp yüklü modifikasyonlar bölümünde hiç görünmüyor bile.  bunu nasıl halledebiliriz.

Amacım (Tabi Doğru mantıksa) ; tp yi tamamen kaldırıp tekrardan yüklemek.

bu arada resimde yüklü modifikasyonlar bölümünde gördüğün gibi thank-you mod ve hide modunun kaldır seçenekleri yok. thankyou modu kurdum zaten çalışmıyor. hide komutu çalışıyor ama kaldırmak istediğim zaman kaldıramıyorum. bunu nasıl halledebilirim acaba.

NOT: Çok yorduysam özür dilerim ama sizlerden yardım alamazsam başka yardım alabileceğim hiçbir yer yok dostlar. o yüzden mazur görün.

Yağız...

TP hakkında fazla bilgim yok malesef... www.tinyportal.net adresinde destek almayı deneyin.

Diğer sorun için, Modların Yeni Sürümlere Çevrilmesi konusuna bakabilirsiniz.

husmen73 (Gulhin)

Load Language Standart diye bir modifikasyon var. Onu kurun.
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

arkadaşlar ne kendi profilime nede herhangi bir üyenin profiline giremiyorum. profil e tıkladığım zaman boş bir sayfa çıkıyor başka da birşey yok. yaptığımız düzenlemelerle alakası olabilirmi acaba?

Yağız...

Site adresiniz? Kurulu modifikasyonlar?

golge_cicegim

Quote from: SideSun on February 18, 2009, 07:07:36 AM
1. maddede resimler derken sadece logo mu? değilse neleri değiştirmem gerekiyor. eğer uzun olacaksa değiştirmeyeceğim ama değişecek dosya sayısı az ise değiştirebilirim.

2. yi hallettim teşekkürler.

3. de tema ayrıstırma hatası verdi.

tema çok süper ama çok dar. öncelikle isteğin bu imageslerin hangilerini hangi kodlarla değiştirerek yapmamız gerekiyor.
div style="margin:auto;width:910px değiştir demişsinde burak ; onu değiştirince sadece yukarıdaki login bilgileri felan genişliyor.

forum içeriği genişlemiyor....

isteğim şu tabi kısmassan artık :)

Normal tema gibi düşünüp.

1-google tema tamamem kullanılan çözünürlüğe göre olsa ama blok sınırlı kalsa

örnek :

konu bölümü-konusayısı-mesaj sayısı bunlar çözünürlüğe göre küçülüp büyüyebilir.
blok hep sağda standart ölçülerde kelsin.

diyelimki üyenin çözünürlüğü düşük (1024x768)  sadece forum daralsın onda. blok daralmasın
dyelimki benim çözünürlük 1680x1050 bendede forum genişlesin. ve blok aynı sağda standart kalsın...

2. isteğim şu olabilir.

ALT Bölümler yazısını kaldırabilirmiyiz.

walla burak ellerine sağlık..tema çok iyi olmuş. ben sadece yapabilirmiyiz diye geldim..

Advertisement: