Google Tema

Started by BuЯЯЯЯaK, January 31, 2009, 06:52:10 PM

Previous topic - Next topic

vahapay

Yagız yardımların ıcın  tsk ederım kardesım benım bahsettıgım su smftr.com [nofollow] sag tarafa reklam alanına thirdclick reklamlarını koymus bende onun  gıbı yapmak ıstemıstım almıyor derken thirdclick vermıs oldugu kodları sızın temanın admın panelınden  yayınlıyamıyoruzonu kastedmek ıstedım yardım cı olabıleceksen sevınırım burak kardesım sanada  tsk ederız desteklerınız ıcın .... ;)
Bir gün öldürmedigim her yahudi icin bana sitem edeceksiniz !!!Adolf hitler

..:: DJ X ::..

Quote from: SideSun on February 02, 2009, 05:34:27 PM
arkadaşlar çok güzel bir tema ellerinize sağlık yanlız birkaç sorum olacak. o duyurular ve arama bölümünü profil anasayfa vsvs menüsünün hemen altına aynı ölçülerde yerleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim. birde Ad Managment reklam yönetimi kurdum önceki temada çalışıyordu ama bunda çalışmıyor. yardım edermisiniz acaba.

Quote from: 8ur4k on February 02, 2009, 06:49:35 PM
Çünkü o modun temaya eklemesi gereken kodlar var onları eklemezsen çalışmaz . İlk sorunuda anlamadım .

1.) Ilk Sorumda Anlatmak istediğim şuydu. Admin panelinde haberler ve bültenler bölümünden duyuruları yapıyorduk ve ana sayfada görünüyordu. Şİmdi o görünmüyor. Onun yerine sağ tarafta duyurular diye bir yer var ama haberler ve bültenler bölümünde ne yazdıysam görünmüyor orda.

2.) oradaki forum istastiktikleri ve desteklediklerimiz bölümünü yok etmem gerekiyor.

3.) Duyurular ve arama bölümünü de ağaşıdaki resimdeki gibi yapmak istiyorum.

Resimdeki gibi yaparsam sağ taraf istediğim yöntem gibi boş kalacak ve forum genişlemiş olacak. buda çok harika olur benim için.

BuЯЯЯЯaK

1. sayfada bloksuz index.template.php yi yayınladım onu kullan .

Haberleri görmek için ise aktif etmen lazım kullanılan temada ayar bölümü var .

Özgür

Burak bir sorun gördüm.(pekte sorun sayılmaz aslında) Üye listesinde sağ blok relative olduğu için sanırım listenin üstünde çıkıyor
http://www.smftr.com/forum/index.php?action=mlist burada farkettim. 1024x768 kullanıyorum belki ondandır.
So Long

BuЯЯЯЯaK

Barış bişeyler eklemiş o yüzden büyümüş o alan normalde kullananlarda öyle olmaz genelde büyüklük sorunu bi kaç yerde çıktı onlarıda düzenledim .

vahapay

burak bu temayı bıraz genısletmem l azım yagız arkadasım yardımcı olmaya calıstı dedıgını yaptım ama olmadı ındextemplateden olmadı yanı bunu  nasıl genısletırım ? ıstersen css ı yayınlım ne yaptıysam bı degısıklık olmadı yardımcı olurmusun
Bir gün öldürmedigim her yahudi icin bana sitem edeceksiniz !!!Adolf hitler

BuЯЯЯЯaK

Site image ler üstüne kurulu o yüzden genişlemez .

[-Delete-]

bu demek oluyorki png leri biraz editler ve css ile oynarsanız büyütebilirsiniz ama çok uzun iş anlatmak için vakit yok :)

şu textarea olayı olsa bence çok güzel olacak :) ama ad management i kullanıcaz artık :)

png js olayını iyi düşünmüşsün , zira diğer bu js yi kullanmayan temalarda png sorunu çok yaşanıyor :)
Pess..!

..:: DJ X ::..

Quote from: 8ur4k on February 03, 2009, 05:59:41 AM
1. sayfada bloksuz index.template.php yi yayınladım onu kullan

bloksuz index.template.php yi kullandığım zaman arama bölümü ve duyurular gidiyor ama ben önceki mesajımdaki resimde belirttiğim gibi yapmak istiyorum.

Quote from: 8ur4k on February 03, 2009, 05:59:41 AM
Haberleri görmek için ise aktif etmen lazım kullanılan temada ayar bölümü var .

Bulamadım. Bu dediğiniz olay admin panelindeki normal standart yaptığımız yerden olmuyormu? ben onu aktifleştirmek istiyorum bunun yerine. aslında aktif herşeyi ama ana sayfada görünmüyor.

Tolgahan

Çok güzel bi tema olmuş, tüm ekranı kaplasa bana göre daha iyi olurdu. Teşekkürler.  ;)
ToLqaHaN TuNC

YnsKrdg

Quote from: Tolgahan on February 04, 2009, 04:11:52 PM
Çok güzel bi tema olmuş, tüm ekranı kaplasa bana göre daha iyi olurdu. Teşekkürler.  ;)

Sağ tarafı kaldırılmıs olarakda index.template verildi .
Her zevke uygun .

Ramazan67

Arkadaşlar bende kayıt olma butonuna tıllanmıyor bu temada uye olunamıyor sorun var  http://www.genckafile.com/forum/index.php?action=register
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.ogretimgorevlileri.com
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.kisiyeozeldiyet.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

BuЯЯЯЯaK

Quote from: herturlubilgiburada on February 07, 2009, 03:13:11 PM
Arkadaşlar bende kayıt olma butonuna tıllanmıyor bu temada uye olunamıyor sorun var  http://www.genckafile.com/forum/index.php?action=register

temayı 2.0 a sizmi çevirdiniz ayrıca orjinal register temp kullanın bu temayı kullanan 100 lerce site var hiç birinde sorun yok ajax lı kayıttan kaynaklanna bişey olabilr

Ramazan67

Quote from: 8ur4k on February 07, 2009, 03:18:53 PM
Quote from: herturlubilgiburada on February 07, 2009, 03:13:11 PM

temayı 2.0 a sizmi çevirdiniz ayrıca orjinal register temp kullanın bu temayı kullanan 100 lerce site var hiç birinde sorun yok ajax lı kayıttan kaynaklanna bişey olabilr

kardes ben cevırmedım benım sorun vardı upgrade falan yapayım derken rastgele oldu bende sasırdım:D:D yalnız bu kayıt sorunu var o kadar
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

Özgür

Sadece o sorun yoktur emin olun :) hızlı düzenleme çalışmıyordur mesela. Hata kayıtlarında tonla hata çıkar mesela..

Bana 2.0 versiyonunun çıkacağına dair bir mail gelmişti. Bekleyin bence temayı bu haliyle kullanmak bir sürü hataya sebep olacaktır.
So Long

BuЯЯЯЯaK

Smf default dışı hiç bir temayı upgrade yi %100 yapmaz 2 hafta içinde 2.0 içinde çevrilecek tema o zaman kullanırsınız

Ramazan67

saolun arkadslar ama yınede cozebılen olursa ıı olur:D
www.siyasigundem.com
www.ozgurdusunce.net
www.secimanketi.net
www.qjyqjy.com
www.tbmm.us
www.sedestek.com
www.turkbest.net
www.siyasianket.org
www.onlinemp3dinle.co.tv
www.e-indir.co.tv
www.dersi.net
www.haber1903.info
www.hanefiavci.info

_halil_

pcship

Arkadaşlar Bende sürekli  Resimdeki İleti Çıkıyor Çıkmasa Çok Müthiş olack Yardım Edermisiniz Onu Kaldırmaya   

yavrusinek

Çok güzel bir tema teşekkür ederim. Ancak yeni konu açmak istediğimde aşağıdaki gibi bir hata iletisi ile karşılaşıyorum. Diğer temalarda bu sorunu yaşamıyorum. Sebebi ne olabilir?

Advertisement: