News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Konuyu Paylaş - Share this topic SMF Mod

Started by [istay10.com], February 06, 2009, 04:32:20 AM

Previous topic - Next topic

[istay10.com]

Mod:   Share this topic SMF Mod
Yazan: RavacDS
Açıklama: Her konu altında bir embed kodu oluşturarak, isteyenlerin forum - site - blog ortamlarında paylaşmasını sağlar. Ayrıca forum içinde de kodu bir başka konuya link vermek için kullanabilirsiniz.
Url:  http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1608
Türkçesi: Sadece dil dosyasına mini bir eklenti
Mod sahibine mesaj atılmış ve Share this topic SMF Mod konusuna da bu kısım eklenmiştir.

Uygun sürümler :
Latest Version:     1.1.4,1.1.5,1.1.6,
Compatible With:     1.1.7, 2.0 Beta 4

Yukarıdan paket kurulumu yaptıktan sonra dil dosyanızın en sonuna aşağıdaki kısmı ekleyin

$txt['share_This_topic'] = 'Konuyu Paylaş Aktif Et';
$txt['stt_1'] = 'Konuyu Paylaş...';
$txt['stt_2'] = 'Forumunda Yayınla (BBCode)';
$txt['stt_3'] = 'Blog / Sitende Yayınla (HTML)';
$txt['stt_t_1'] = 'Forumda Yayınlamak için Kodu Kopyalayınız';
$txt['stt_t_2'] = 'Blog / Sitenizde Yayınlamak için Kodu Kopyalayınız';

Örnek ekran görüntüsü :

Demo olarak da şu an kendi sitemi verebilirim. Sorun yaşamadan çalışıyor.

istasy10 ====> kıvılcımı biz çakarız, yangını sen çıkarırsın.

Rakaful

Bu konuya neden ilgi olmamış anlayamadım.İşe yarayan bir şey mi değil yoksa daha iyi alternatifleri mi var?

Bir de linkleri konunun (ilk mesajın) altında nasıl gösterebiliriz?Eğer bu yapılırsa işe yarar bir mod olur diye düşünüyorum.

Gurbet_42

Sosyal Yer İmi (Social Bookmarks) varken bunu kullanmak biraz zor gelir sanırım. Orda bir tıkla paylaşıyorsun ama bunda farklı.

Rakaful

Ama Bookmarksları diğer forumlarda kullanamıyoruz ya da kişisel bloglarda, öyle değil mi?

Gurbet_42

Orası doğru da ama bunu başka bir foruma link verdin diyelim o linke tıklayan bu paylaşılan linke gidecek ama üye olmadan da girilmez genellikle,ama ziyaretçilere açıksa o zaman işe yarayabilir.

Rakaful

Evet benim sitem ziyaretçilere tamamıyla açıktır.Bilen bir kardeşimiz eğer linklerin konudan sonra çıkmasını nasıl sağlayabileceğimizi söylerse memnun olacağım.

KCA

Advertisement: