Advertisement:

Author Topic: SMF 1.1.8 Release  (Read 9599 times)

Offline GliG

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 105
  • Gender: Male
  • Only Develop.
SMF 1.1.8 Release
« on: February 07, 2009, 09:41:48 AM »
Simple Machines zapowiada uwolnienie SMF 1.1.8, w której kilka błędów znalezionych w 1.1.7. Pragniemy zachęcić wszystkich użytkowników do aktualizacji tak szybko jak to możliwe.

Wraz z uwolnienia SMF 1.1.8, Simple Machines wydała najnowszy rozwój oddziału wersja: SMF 2.0 Release Candidate 1. Jeśli obecnie używasz 1.1.7 można uaktualnić do 1.1.8 lub 2.0 RC1, które zawierają aktualizacje zabezpieczeń. Użytkownicy nadal wyświetlane SMF serii 1.0.x mogą uaktualnić oprogramowanie do SMF 1.0.16.

Aby dokonać uaktualnienia, należy użyć menedżera pakietów do aktualizacji do 1.1.8. Wystarczy odwiedzić centrum administracji, jeżeli ogłoszenie zostanie wyświetlony, co skłoniło Cię do aktualizacji. Następnie poprzez proste instrukcje instalacji pakietu!

Jeżeli nie można uaktualnić za pomocą menadżera pakietów, należy postępować zgodnie z instrukcjami wysłana w online na temat instalacji i aktualizacji. Jeśli wystąpi błąd podczas sesji weryfikacji wprowadzania FTP szczegóły procesu aktualizacji można znaleźć na ten temat.

Konieczne może być zastosowanie aktualizacji ręcznie mod konfliktu oznacza, że nie można zainstalować poprawkę poprzez menedżera pakietów. Instrukcje dotyczące tego można znaleźć tutaj.

Na koniec - proszę nie używać tego tematu za wsparcie wniosków. Otrzymasz bardziej szybką odpowiedź, odwiedzając odpowiednie forum!

Pozdrowienia,
Simple Machines

   
pierwotnego tematu
Only Develop