News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

internet explore ve register ?

Started by Avci, February 27, 2005, 09:28:46 AM

Previous topic - Next topic

Avci

midgard cok sorunlusun diyecek ama sormadan cözüm bulamiyoz  ;D ;D

üyeler foruma  internet explore ile üye olmaya calistiklarinda bütün kayit bilgilerini doldurduktan sonra kayit ol butonuna tikliyorlar tekrar geri atiyor üyelik kabul etmiyor.

!!! Fakat ayni üye ayni bilgisayardan Mozilla Firefox la kayit yapabiliyor.. neden internet explore ile olmuyor bu sorun sadece bir üyede degil epeyce üyede ayni sikayet geliyor.  ??? ???

FikretAkın

ewt haklısın avcı
bu sorun çok önemli...
ben genellikle siteme Mozilla ile baglaıyorum...
ama üyelerimin çogu explore ile baglanıyo..

mambo

Avci

sorun sadece bende degilmis demekki  ;) buradaki arkadaslardan cevap gelmedi. ben almanca bölümünede yazdim onlardan cevap  gelirse buraya yazarim... ingilizcesi olan arkadaslarda ingilizce bölümüne yazsin daha cabuk cözüme ulasabiliriz  ;D

Freezer

ne diim ayný þey bendede oldu:????????

WWW.KARABASAN.NET ( BLUESTYLE WEB TEAM ) (C) 2005 BY FREEZER

Midgard

SekondeR

´cnrdzn

Quote from: Avci on February 27, 2005, 09:28:46 AM
midgard cok sorunlusun diyecek ama sormadan cözüm bulamiyoz  ;D ;D

üyeler foruma  internet explore ile üye olmaya calistiklarinda bütün kayit bilgilerini doldurduktan sonra kayit ol butonuna tikliyorlar tekrar geri atiyor üyelik kabul etmiyor.

!!! Fakat ayni üye ayni bilgisayardan Mozilla Firefox la kayit yapabiliyor.. neden internet explore ile olmuyor bu sorun sadece bir üyede degil epeyce üyede ayni sikayet geliyor.  ??? ???

Şu ana kadar böyle bi sorunla karşılaşmadım. Belki yüklediğin paketlerden kaynaklanan bi sorun çıkmış olabilir  :)

horozznet

tık tık bizdede bu tip bir sorun cıkmadı. gayet iyi gidiyor. hatta modul eklemeler başladım. download gibi chatspace gibi.

Avci

saolun.. sorun genelde eski versiyon Internet Explore kullanlarda oluyor. bulabildigimiz hata nedeni bu

Avci

hasta etti beni bu sorun yaa.. yokmu bunun bir caresi ?? yada herhangi bir ayar yeri varda benmi bilmiyorum..

Midgard

SekondeR bak adam soru soruyor neden yapiyor bunu hadi aydinlat bizi...

Avci

internet explore ile login  yapabilirmisiniz ??

adres:

http://www.efeler.biz

nick:   test
pass : test

´cnrdzn

Quote from: Avci on March 15, 2005, 08:35:40 AM
internet explore ile login  yapabilirmisiniz ??

adres:

http://www.efeler.biz

nick:   test
pass : test
Yanılmıyorsam forumu www.efeler.biz/Forum şeklinde kurmuşsun ama nasıl bi yönlendirme var anlamadım  www.efeler.biz' adresinden üye olunmuyor dediğin gibi kayıt sayfasına tekrar gidiyor .. ama www.efeler.biz/Forum'dan üye olunuyor... forum.efeler.biz adında bi subdomain açıp www.efeler.biz/Forum klasörüne yönlendirirsen galiba sorun düzelir. Anlatabilmişimdir umarım : )
                          Kolay Gelsin

SekondeR

Quote from: Midgard on March 15, 2005, 03:05:03 AM
SekondeR bak adam soru soruyor neden yapiyor bunu hadi aydinlat bizi...
tek değilim unutma  8)
umarım dreadlord un cevabı seni yeteri kadar aydınlatır.  :D :D :D :D :D

Avci

@drEadLOrd cok tesekkürler hatayi buldun  :D

ben hatanin yönlendirmeden gelebilecegini hic düsünmemistim. devamli internet explore üzerinde duruyordum cünkü firefox da hatasiz calisiyordu..

süpersiniz iyi calismalar.

mambo

avci cookie leri temizle
temporary internet files dosyalarini sil.
forumunda sorun yok
ben verdigin kul adi ve $ifre ile vede IE ile sitene girebiliyorum

neden siteni subfolder da kurdun???

root dizinine kurabilirdin.

istersen root dizinine mambo kur.
SMF ile mamboyu birle$tir BRIDGE dosyasi ile

ne dersin???

bu arada www.mamboturk.us [nofollow] forumlarina
SMF ile mambo nun entegresini turkce adim adim resimli yazabilecek
arkada$ varmi??
boyle bir yaziyi hazirlarsak forumlarimda
mambo ile SMF nin reklamini yaparim.

bence mambo ile SMF birbirlerine cok yaki$iyor.

ne dersiniz???

Advertisement: