News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Mambo Soru-Cevap

Started by Paragaya, February 11, 2009, 12:04:32 PM

Previous topic - Next topic

Paragaya

Soru: ben, köprü biçim panelinde SMF'den mamboya kullanıcılara göç ettik. Ben, mambo login modülünü kullanıyorum. Benim kullanıcılarım, mamboya logine uygunsuzdur, ama onlar, SMF'e günlüğe kaydedilir.
Bir: eğer sen, SMF'den mamboya senin kullanıcılarına göç etseydin, ve sen, köprü login modülünden ziyade mambo login modülünü kullanıyorsun, o kullanıcılar, köprü kurulan meydanda onların parolalarını değiştirmeye ihtiyaç duyacak, onlar, mamboya logine uygun olacak olmadan önce.

Soru:, ben, benim menümden köprüye bir bağlantıyı nasıl yaratırım? Bir: senin mambo admin paneline git. Menü menüsüne git. Mainmenuda tıkla. "Yeni" ikonunu tıkla. "Bileşen" seç, ve "Sonra" ikonunu tıkla. Bileşenlerin listesinde SMF köprüsünü seç. İsim alanına bir ismi yaz.Q: ben, köprü biçim panelinde SMF'den mamboya kullanıcılara göç ettik. Ben, mambo login modülünü kullanıyorum. Benim kullanıcılarım, mamboya logine uygunsuzdur, ama onlar, SMF'e günlüğe kaydedilir.
Bir: eğer sen, SMF'den mamboya senin kullanıcılarına göç etseydin, ve sen, köprü login modülünden ziyade mambo login modülünü kullanıyorsun, o kullanıcılar, köprü kurulan meydanda onların parolalarını değiştirmeye ihtiyaç duyacak, onlar, mamboya logine uygun olacak olmadan önce.

Orjinal konu

Orstio tarafından yazılmıştır.
Geri Döndüm :D...... :)

Tp.Net Turkish Moderator... ;)

Özgür

Programla çevirmişsin. Bunu herkes kendi yapabiliyor zaten.

"Q: ben, köprü biçim panelinde SMF'den mamboya kullanıcılara göç ettik."
Bu cümleden birşey anlayan var mı ?

Post mu kasıyorsun anlamadım ki.  Sen okuyup birşey anlayabiliyor musun bu yazdıklarından ?
So Long

Paragaya

Quote from: Özgür´ on February 11, 2009, 01:05:49 PM
Programla çevirmişsin. Bunu herkes kendi yapabiliyor zaten.

"Q: ben, köprü biçim panelinde SMF'den mamboya kullanıcılara göç ettik."
Bu cümleden birşey anlayan var mı ?

Post mu kasıyorsun anlamadım ki.  Sen okuyup birşey anlayabiliyor musun bu yazdıklarından ?

ewet

ama post kassam abidik gubidik konu açardım :S

Yağız...

Bu normal bir konu mu oluyor?

Paragaya

Özgür

Abidik olan bu konu Orstio'nun konusu değil. çeviri yapacaksan ingilizce bilmiyorsan al eline bir sözlük tek tek anlamını çıkar kelimelerin sonra birleştirip cümle kur. Google translate yada hemencevir kullanma.  Anlaşılmıyor, birşey ifade etmiyor.  Bu yüzden burada senin post sayını artırmaktan başka işe yaramıyor ..
So Long

Advertisement: