News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Silinmiş Üyeyi Geri Getirmek (Resimli anlatım)

Started by Pijama, February 15, 2009, 06:59:53 PM

Previous topic - Next topic

Yağız...

Eğer Sinan'ın(benim) Topic Count On Display (Mesajlarda Konu Sayısı) modifikasyonunu kurduysanız bu kodu kullanın:
UPDATE smf_members SET topics = 'TOPLAM_MESAJ_SAYISI' WHERE ID_MEMBER = 'YENi_UYE_NUMARASI'

Çiko

Teşekkürler işime yaradı.

Bu olayı konu sahibi değiştirmede kullanamazmıyız?

Gökhan | Brestgerfich

Quote from: Yağız... on March 17, 2009, 02:19:05 PM
Buldum, ve çalıştırdım. Ama bazı hataları var. O yüzden biraz daha deneme yapacağım :)

Yağız çoktan unutmuşsundur muhakkak ama hatırlatayım :) Deneme yaptın mı :)

karasin

Herkese İyi akşamlar.

Konuyu çok güzel açıklamışsınız. Ama bende olmadı ya da ben yapamadım. Kodları eksiksiz kopyaladım. Üye numarası dahil herşeyi yaptım ama mesajlar geri gelmedi. Hala ismin altında "ziyaretçi" yazmakta. Yeni üyelik ise olduğu gibi duruyor.

Mesaj sayısını profilden elle değiştirmek mümkün. Onu değiştirdim. Ama öncesinde de silinen üyenin mesaj sayını aratmıştım. 1230 olması lazımken, 10 diye gösterdi.

Bu sorunların sebebi nedir acaba, cevap verebilir misiniz?

Ben nerede yanlış yapıyorum?

DannyOnline

Selam arkadaşlar, aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler. Peki şöyle bir yardım rica etsem mümkün mü?

Ben yanlışlıkla ID numarası 1 olan bir üyeyi "yanlışlıkla" sildim. Tekrar yeni bir üyelik açtım ona. Ancak bu yeni üyeliğin de ID numarasının 1 olmasını istiyorum. Bu mümkün müdür? Yada nasıl mümkündür?

Şimdiden teşekkürler..

DannyOnline

Yeni ID numarasını 1 yaptım arkadaşlar PMA'dan teşekkür ederim bana yol gösterdiğiniz ve sorunu çözmem de fikir öncüsü olduğunuz için. Herkese hayırlı geceler dostlar..

parashaw

kaptan_75

ya arkadaşlar bende yaptım ama hata aldım

#1267 - Illegal mix of collations (latin1_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '='

b-24

akbora

Üyeyi ve mesajlarını bağladık ancak diyelim üye ilklerden 90 ID numarası ama yeni numarası 49... kusür oldu. Bunu değiştirme şansı var mı bir de konularını belirleyemedik. smf_topics'ten konusunu da belirlemek mümkün mü teşekkürler...

Edit: gurubunu phpmyadminden değiştirdim ID'sini değiştirince hata verdi.

Edit: UPDATE smf_topics SET id_member_started='4xxx' WHERE id_member_started='xx';

diye işlem yaptım ama eski üyenin konu açma kayıtları da yok ki update olan birşey olmadı.
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

husow

Advertisement: