News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Smf 2.0 RC1'nin Nesi Var ?

Started by Özgür, February 16, 2009, 07:14:03 PM

Previous topic - Next topic

akbora

Buraya hep SMF de başımıza gelen sorunları mı yazacağız!

Şimdi beni mest eden 1.18 de iken hep nasıl yaparız diye sıkıntısını çektiğim şey 2.0 da mükemmel olmuş.

Diyelim bir konu içinde sakıncalı bir mesajı sildiniz. Bunu daha önceden tanımladığınız örneğin çöp diyeceğiniz konuya otomatik taşıyor. Bu normal. Ama diyelim ki aynı konudan bir mesaj daha sildiniz ama saatler sonra bu gidiyor daha önceden aynı konudan silmiş olduğunuz konunun altına yerleşiyor. Eğer 4-5 tane daha silerseniz oluyor uzunca bir konu size.

İşin en güzel başka yanı ise silinmiş her mesajın içinde sağda üstte eski haline getir tuşu var eğer bu tuşa basarsanız mesaj hooop silmiş olduğunuz yere gidip yerleşiyor.

Tabii eskiden olan onu konu olarak taşımak birleştirmek işlemleri zaten yapılabiliyor.

Çok memnun kaldım sevdim paylaşmak istedim. Duymamış olanlara fayadam olacağı inancındayım.

İyi SMF'ler...
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

nitkayni

2.0 inceliyorum bir haftadır fakat bu özelliği bilmiyordum teşekkür ederim arkadaşım gerçektende harika bir özellik !!!

4eveR SMF

Özgür

2.0 ın nesi var başlığı var orada paylaşabilirsiniz bunu bende konu başına koyarım. Ama bu özelliği 1.1.x dede var diye biliyordum ben. hayret :)
So Long

Yağız...

Konuları birleştirdim. 1.1.x'te olmaması gerekiyor bunun...

Özgür

Teşekkürler Yağız.

Eve döndüm sonunda
So Long

reyes

Ben çok beğendim.Özellikle 3 yıldır istediğimiz açık kullanıcı grupları faydalı olmuş.Şimdilik bi sorun yok :D

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

gevv

Teşekkürler gerçekten çok güzel özellikler var hatta bu yazıyı okuduktan sonra lokalde kurup denemedim ama merak ettiğim Smf 2.0 ye güvenilmiyormu yani neden hala 1x sürümlerine destek veriliyor yeni sürümler çıkıyor herkes 1x serisi kullanıyor o kadar yaygınki siteme forumu kurduğumda Smf 2.0 ye bakmadım bile :)  şuan smf ikiye bölünmüş gibi :) 1x - 2x
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

Yağız...

Hayır, SMF'te bölünme yok :) 1.0 sürümlerine bile destek devam ediyor ve sanırım baya uzunca bir süre devam edecek.

gevv

İşte bu yüzden kafalar karışıyor yani işin içinde olanlara belki normal ama benim gibi yeniler için durum karışık olabiliyor :) o kadar çok 1xx kullanan varki sanki 2x sürümü çok tutarsızmış gibi ortada kalmış halbu ki süpermiş :D

mesela download sayfası 1x ler ön planda en üst sırada altında 2x halbuki yan yana olsalar

"""1x serisi için tema ve mod boldur ama eskidir tavsiyemiz 2xx olur isteğinize göre birini indirip kurun detaylar için karşılaştırma sayfasına bakın vs vs. """ dense :D
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

Yağız...

2.x sürümleri şuanda test sürümlerinde, tam sürümü daha yayınlanmadı. O yüzden ilk sırada değil :)

Advertisement: